Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32979
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='Beatkaa']Kochana z czystym sumieniem,mogę powiedzieć,że Tolusi na pewno nic nie jest.Koty już tak mają i albo z czasem się oduczą albo ... już im tak zostaje :mad: Kot od mojej koleżanki lubi to robić szczególnie demonstracyjnie,kiedy jest w kuchni wskakuje na stół i sika z premedytacją np.na cukier czy sól....:shake: Złośnik normalnie :evil_lol: Na wyjeździe bardzo fajnie,nie powiem.Pogoda troszkę nie dopisała,ale jak już wyszło słoneczko to od razu biegłyśmy na spacerek z koleżanką.;) Człowiek pobył trochę z przyrodą ,naładował akumulatorki i naprawdę od razu lepiej :) Pierwsze co mi przyszło na myśl jak wysiadłam z auta po przyjeździe: "jeny.....jaki tutaj smród :lol:".[/QUOTE] Mam nadzieję, że Tola się oduczy tego sikania. Nie dość, że chętnych na adopcję brak, to jak w końcu zdarzy się cud i ktoś ją adoptuje, to pewnie szybko zwróci z powodu tego sikania. Wczoraj wieczorem POŻĄDNIE spryskałam całą CZYŚCIUTKĄ pościel Akyszkiem, stwierdziliśmy, że trzeba wytrzymać ten intensywny zapach dla dobra sprawy. Obudziłam się przed trzecią w nocy i poszłam sprawdzić kuwetę - było czysto. Budzę się ok. ósmej - mokra kołdra, a w kuwecie nadal czysto. Po prostu się załamałam..... Beatko, cieszę się, że było fajnie. A z pogodą wiadomo jak jest dopisze lub nie. Wstyd się przyznać, ale ja nie byłam na wakacjach od czterech lat. Ale zawsze jak wracałam, też zauważałam, a raczej czułam, że strasznie u nas śmierdzi.:angryy:
  2. [quote name='Martika@Aischa']A ja pięknie poproszę o numerek konta dla naszego łobuza Toluni :loveu: Ponieważ Perełka już ma domek pieniążki z tego bazarku zdecydowałyśmy się przekazać właśnie Tolci na karmę. ( 31 zł ) Jak dolecą proszę o potwierdzenie na tym bazarku :) ślicznie dziękuję :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228458-Rozliczamy-Szpilki-Cz%C3%B3%C5%82enka-Buty-Gwiazd-i-NIE-TYLKO-Dla-Pere%C5%82ki-22-06-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228458-Rozliczamy-Szpilki-Czółenka-Buty-Gwiazd-i-NIE-TYLKO-Dla-Perełki-22-06-20-00[/URL][/QUOTE] Dzięki serdeczne w imieniu Tolusi już wysyłam nr konta:loveu:
  3. [quote name='Beatkaa']I ja się również dołączam :loveu: :):):)[/QUOTE] I ja:lol:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. [quote name='ewa gonzales']:iloveyou::bye:Jankunio hula po podworeczku i wpatrzony w pancia , sciskajmy mocno caluni czas:thumbs: pycholek cudny rozesmiany :loveu:[/QUOTE] Cudny, szczęśliwy piesio! Jak dobrze Ewuniu, że to niedaleko Ciebie i możesz podejrzeć Jankesika.:loveu:
  5. [quote name='Pianka']hmmm nie spodziewałam sie az takiego wielkiego zainteresowania, kopiuje, to od wirtualnej opiekunki Cześć tu ja Patrycja Od roku chodziłam z mamą do schroniska opiekować się Gabrysiem .Ma się rozumieć że dołożymy dożywotnio na utrzymanie Gabrysia 15 zł miesięcznie .Dożywotnio dołoży też 15zł nasz znajomy i 10zł koleżanka ( też dożywotnio ). Deklarujemy też że dowieziemy Gabrysia w wyszukane przez Ciebie miejsce. Możemy też dojeżdżać od czasu do czasu zaglądać jak się miewa. Proszę o numer konta i tytuł do przelewu. Dzięki za tą akcję Patrycja to mamy dodatkowe deklaracje+ dwie oferty transportu :) fajnie, ze jest duzo deklaracji, tylko zazwyczaj po paru miesiacach połowa przestaje płacić, niestety, wiec lepiej mieć wiecej deklaracji niz mniej[/QUOTE] Wspaniałe wieści, nadkomplet deklaracji i dwie oferty transportu to rzadko spotykana sytuacja. Gabryś to jednak szczęściarz, miejmy nadzieję, że znajdzie wspaniały domek.
  6. [quote name='Beatkaa']No niestety, z kotkami to tak czasem jest,z małymi szczególnie.Za każdym razem kiedy Gabrysiu zauważysz,że Tolunia nasiusiała na łóżko,weź ją w to miejsce,powiedz NIE WOLNO i daj do kuwety. Z czasem powinno pomóc.[/QUOTE] Dzięki Beatko, tak kilka razy zrobiłam. Dzisiaj Tola nasikała 3 razy poza kuwetą, nad ranem 2 razy na kanapę, a potem do butów. Te 2 miejsca sobie upodobała. Kołdrę spryskałam Akyszkiem, to zrobiła na prześcieradło.... W kuwecie za każdym razem miała czysto. Jak jutro sytuacja się powtórzy może trzeba będzie jednak pójść z nią do weta? Sama nie wiem, może ona faktycznie tym sikaniem coś sygnalizuje. Przecież przez kilka dni był spokój. Beatko, jak było na wyjeździe?????????
  7. [quote name='iwonamaj']Czyli potrzebny piękny tekst do głoszeń Cypiska...A potem bazarek ogłoszeniowy :)[/QUOTE] Trzeba go ogłaszać i znaleźć mu super domek. Bo z adopcjami ze schroniska nie dość, że ciężko, to jeszcze najczęściej nie wiadomo do kogo psiak poszedł, jakie ma warunki, czy będzie miał dobrą opiekę itd. Kto się podejmie napisania tekstu do ogłoszeń???????
  8. Przeczytałam tytuł i zaczęłam się zastanawiać czy to chodzi o Dinka kolegę Laluni!!!!!!!! I znowu ryczę ze szczęścia!!!!!!!!!
  9. [quote name='AgusiaP']Tak jest;) Danusiu nie musisz się spieszyc ;) Jak będziesz miała więcej wolnego czasu możesz zrobic plakacik ;) Toleńka ma ogłoszenia w necie, więc spokojnie :lol: Tylko nikt nie dzwoni :placz: Gabi czt Tolunia jest grzeczna? Robi siusiu tylko do kuwety?:roll:[/QUOTE] Tolusia szaleje, ale jest przy tym mega słodka. Z sikaniem na łóżko był spokój, ale wczoraj wzięłam inną kołdrę i nie spryskałam jej Akyszkiem, no i nad ranem mokra niespodzianka. Nie mam niestety aparatu, tamte zdjęcia robiłam tel. dlatego są nieostre. Tolunia i Kajtuś pozdrawiają wszystkie cioteczki!!! Na konto Toluni wpłynęło 10,50 z bazarku Myszki, dzięki wielkie!!!
  10. [quote name='zakonna']ja dam 30 zł ale od września i nie wiem na jak długo, może być?[/QUOTE] Wielkie dzięki, czyli brakuje już tylko 30 zł?!
  11. Kajtuś już zdrowy, odetchnęłam z ulgą.:loveu:
  12. Najgorsze jest to, że się "zakochał". Instynkt robi swoje i Cypis zrobi wszystko, by pilnować suczki.
  13. I co, są jakieś ustalenia do kogo pojedzie Gabryś, Agucha, jesteś mistrzynią świata w zbieraniu stałych deklaracji - naprawdę, w tak krótkim czasie prawie 300zł:lol:
  14. [quote name='agucha007']dostałam 20zł jednorazowej wpłaty od Anny Marszał, dziękuję :)[/QUOTE] agucha007 wysłałam Ci wczoraj pw. Napisz w sprawie pdt do Karmelci [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/203939-dt-okolice-opola[/url] i do i michelle04 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolno%C5%9Bl%C4%85skie[/url]
  15. [quote name='Maia']domek sprawdzony, państwo mają dwa przygarnięte psiaki, cudowni ludzie, kochający zwierzęta. Pani wynalazła Misia właśnie z dogomanii. Ja zawsze bardzo przeżywam jak wyadoptuje już komuś pieska, już dzwoniłam do nowych opiekunów- Miś poznaje nowy dom, pani mówiła,że trochę popiszczał jak poszłam, ale został uspokojony kiełbasą. Ogólnie Miś bardzo spokojny. Naprawdę szczęściarz z niego:-)[/QUOTE] Wspaniałe wieści!!! Wszystkiego dobrego dla Misia:lol:
  16. Cioteczki, napisałam do kilku osób w sprawie pdt. Odpisała mi[COLOR=#ff0000] ULKA12[/COLOR], mam nadzieję, że nie będzie na mnie zła, jeśli tu zacytuję jej słowa:[COLOR=#000080][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#ffa07a][B][SIZE=2][SIZE=1]"Gabrysia mogę przyjąć do tzw psiego pokoju, w tej chwili przebywają tam 4 psy, dwie maleńkie suczki, jedna troszkę większa ale bardzo łagodna oraz Zdziś psi, bezzębny staruszek. Żaden z psów nie jest agresywny więc myślę, że Gabryś miałby tam dobrze. Oczywiście psy większość dnia przebywają z ludźmi, uczone są czystości, podawanie leku to też nie problem. Jeśli chodzi o koszty to 10 zł za dobę z moją karmą, niestety płatne z góry, natomiast koszty weterynaryjne ponosicie Wy, oczywiście jeśli się zdecydujecie."[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR] Oto link do wątku informacyjnego o pdt u ULKA!12 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199145-DT-okolice-Częstochowy-i-Siewierza-WĄTEK-INFORMACYJNY"]http://www.dogomania.pl/threads/199145-DT-okolice-Częstochowy-i-Siewierza-WĄTEK-INFORMACYJNY[/URL] Cioteczki zadecydujcie. Na sam pobyt potrzebne 300zł + ewentualne koszty weterynaryjne, no i transport
  17. Napisałam do kilku osób w spr. pdt. Proszę,dajcie znać co tam w sprawie Gabrysia na fb.
  18. [quote name='AgusiaP']To już będzie spełnienie marzeń Grażynko jak Państwo zalogują się na Dogo:lol:;) Dzięki za zdjęcia:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Popieram, Agusia Ty o tej porze na dogo?????????
  19. [quote name='Beatkaa']Oj... :(:( Biedna ta jego łapka...ech A z karmą pewnie uczulenie jakieś. :shake: ps.jak wrócę po weekendzie to zrobię bazarek na Bostonka. trzymajcie kciuki żeby tylko jakieś zwierzątko mnie nie zjadło w lasach i górach,po których będę łazić:evil_lol:[/QUOTE] Beatko życzę udanego wypoczynku!!!!!!!!!!!!
  20. Zaglądam do ślicznej Tinusi. Na pewno znajdzie wspaniały domek, potrzeba cierpliwości i dużo, dużo ogłoszeń. Ostatnio Lalunia, która była u mnie 2 dni po tym jak została zabrana z ulicy i czekała na transport do hoteliku znalazła domek, a też na wątku zadawałyśmy sobie pytanie, kiedy "ta" jedna jedyna osoba zadzwoni. I w końcu to nastąpiło. Mam nadzieję, że nikt mi nie będzie miał za złe jak wkleję link do wątku Laluni (tytuł jeszcze nie zmieniony) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227201-Laluni-brakuje-pieni%C4%85zk%C3%B3w-%28-prosz%C4%99-pom%C3%B3%C5%BCcie[/url] Tince też się poszczęści!!!!!!!! Czy Tinka ma ogłoszenia, przepraszam, ale nie pamiętam.
  21. [quote name='giselle4']Jest bardzo dobrze pani czasem wysle fotki i jakies info to my wkleimy ale poprosimy pania o zalogowanie sie na dogo i niech sama pisze o swojej krolewnie:) i juz sie nie martwic..... Lala to dama:)[/QUOTE] Jak miło czytać, że Lalunia szczęśliwa, można odetchnąć z ulgą. Żyj Laluniu jak w bajce długo i szczęśliwie:Cool!:
  22. [quote name='iwonamaj']Perełka w domku, Lalunia w domku, chyba czas na Tolusię...;)[/QUOTE] Oj byłoby wspaniale, gdyby super domek się trafił, może się ktoś odezwie, czekamy cierpliwie
  23. Już nie mogę się doczekać wieści i fotek z nowego domu:lol:
  24. Już wyczytałam, że u Moni89 koszt 7zł/dzień. Cena nie obejmuje karmy i kosztów weterynarza. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230311-Tani-PDT-Kraków[/url] Monia pisze też, że w miarę możliwości będzie organizować bazarki. Żeby tylko udało go się wyciągnąć ze schronu zanim zdarzy się tragedia:-(
×
×
  • Create New...