-
Posts
32982 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
To naprawdę cud !!! Prima i Mokka- każda ma swój DS :))))).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Cudownie, że sunieczki we wspaniałym hoteliku. Wczoraj razem z nimi opuściła schronisko Uszka, która przyjeżdża do mnie za jakieś 2 godziny na tymczas:lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Jestem-ma%C5%82a-i-%C5%9Bliczna-czekam-ju%C5%BC-6-lat-na-wybawienie-(?p=19639752#post19639752[/url] -
[quote name='ewu']To ja jeszcze 20 zł dorzucę, więcej teraz nie dam rady. Zaraz wyślę:) Jeszcze jakaś ciotka na wątku obiecywała:)[/QUOTE] Dzięki serdeczne, już od osoby która deklarowała wpłatę wysłałam pw:lol:
-
[quote name='toyota']W schronisku była odrobaczana, ale przy takiej ilości psów to zdecydowanie lepiej to powtórzyć i także trzeba ją odpchlić. Gabi79, jeśli to nie jest dla Ciebie problem to zbieraj proszę na transport.[/QUOTE] [SIZE=4][B][COLOR=#ff0000] Ok. Jeśli ktoś ma ochotę dorzucić grosik na transport Uszki to szybciutko wyślę nr konta. Uszka bardzo prosi, bo jest na minusie[/COLOR][/B][/SIZE]
-
Cały czas czekam i już nie mogę wysiedzieć. Toyota, wiem, że jestem monotematyczna , ale czy Ty zbierasz na transport, czy ja mam zbierać. Trzeba jak najszybciej zebrać kasę i oddać Pati, bo tak głupio mieć dług Dobrze, że mała ma szczepienia, a czy jest odrobaczona???????? Jeśli obróżkę ma to jutro jej kupię smycz i szelki, Ewu przesłała 50 zł, o czym wcześniej już wspomniałam
-
Czekam na Uszkę, już nie mogę wysiedzieć. Trzeba będzie z małą iść do weta na ogólne oględziny, a potem pomyśleć o sterylce. Czy ona jest zaszczepiona i odrobaczona? Jeśli nie to trzeba to zrobić w pierwszej kolejności. Doradźcie co najpierw sterylka czy szczepienia, bo ja zawsze zapominam. Na koncie uszki 50 zł od Ewu, wielkie dzięki. Na razie kupiłam tylko 1 puszkę karmy. Jak maleńka przyjedzie to ją wymierzę, żeby kupić odpowiednie szeleczki. Toyota mi mówiła przez tel. że wyposażyła sunię w obrożę i smycz, ale nie wiem, czy na stałe, czy mam to oddać? [COLOR=#ff0000][B]Toyota zbierasz na transport, czy ja mam zbierać????????? [/B][/COLOR][COLOR=#000000]Zaraz napiszę do moda o przyznanie mi pierwszego posta, żebym mogła tam umieścić rozliczenie Siedzę, jak na bombie............. [/COLOR]
-
Wpadłam tylko na chwilę, bo mam do załatwienia coś bardzo ważnego Nie wiem o której Pati z sunią będą u mnie, ja będę w domu około 13tej, 14-tej. Jaka ona cudna!!! Mam nadzieję, że mój Kajtuś się nie wystraszy, bo jest od niego większa:lol: Wiecie co, obejrzałam te zdjęcia kilka razy i się poryczałam Wyszła po 6 latach
-
[quote name='ewu']Posłałam Gabi 50 zł na szelki i smycz.Jutro powinnaś mieć na koncie:)[/QUOTE] Dzięki kochana w imieniu suni:lol: Cioteczki, czy któraś może mi odstąpić posta na pierwszej str. bo chciała bym tam umieścić rozliczenie
-
[quote name='Martika@Aischa']Gabi kochana a posag Tolusi rozdysponowany w całości ??? Bo jeśli nie może przekazać go na karmę dla Uszatki tak na dobry początek :)[/QUOTE] Miałam właśnie taki zamiar, żeby posag Tolusi przeznaczyć dla Uszki. Tylko chciałam najpierw się upewnić czy Tola zostaje na 100% w ds. Dopiero jutro minie tydzień od adopcji, a zawsze czekamy dwa. Agusia jutro lub pojutrze zadzwoni do pana i będziemy miały jakieś wieści Kwota jest spora ponad 160 zł
-
Jestem dopiero teraz. Nie wiem kto zbiera na transport. Ja mogę zbierać i potem przesłać Pati na konto. Poczekajmy co na to Toyota. Jestem taka podekscytowana, że na pewno nie zasnę. Najważniejsze, że maleńka już poza schronem:loveu: Ciekawe jak się sprawuje u Pati
-
Kochane Uszka opuściła schronisko. Jutro Pati przywiezie ją do mnie. Trzeba zapłacić stówę za paliwo. Toyota napisze o szczegółach, teraz jest w schronie.
-
Uporałam się z obiadem itp. czekam na wieści czy Uszka pojechała
-
[quote name='ewu']No właśnie, żeby dotarła do Warszawy.Z Warszawy można nawet pociągiem- wiozłam sunię -69 zł- w weekend z przesiadkami.Uszka jest malutka, pociąg staje w Dąbrowie.[B]Jak dacie radę przez tydzień ją przechować w Warszawie i niczego nie znajdziemy , to ja ją przewiozę pociągiem w weekend. Koszt 69 zł -tylko:)[/B][/QUOTE] Ewu było by cudownie, tylko czy Uszatka dzisiaj pojedzie i czy awaryjny dt ją przyjmie?????????????
-
[quote name='Martika@Aischa']Zaciskam kciuki :) Ależ Ci się udało Uszatko że Gabi Cię wypatrzyła :multi::loveu: i oczywiście wzajemnie to Ci się udało Gabi że będziesz miała zaszczyt poznać Uszatkę :evil_lol:[/QUOTE] Marticzko, telepatia, ja właśnie byłam na bazarku Myszki Uszatkę wypatrzyłam w sumie przypadkowo i moje postanowienie pt. "Żadnych więcej tymczasów" legło w gruzach
-
[quote name='iwonamaj']Może uda się z tą Skarbonką, niech ona już jedzie, teraz, zaraz...[/QUOTE] Iwonko, ze skarbonki można dostać około 150 zł, więc jeszcze sporo potrzeba, ale uważam, że się uda, trzeba tylko porozsyłać wątek z prośbą o pomoc. Nie wiem, czy pisać do Skarbonki, bo na razie nie wiadomo, czy zbieramy i czy Uszka jedzie do Warszawy? Kwota na transport do mnie z W-wy jest do zniesienia, ale już ze schronu do Dąbrowy kosmiczna, dlatego było by wspaniale, gdyby sunia dotarła dzisiaj do W-wy Zaraz zwariuję................ Napiszcie mi [B][COLOR=#800080]czy zbieramy na ten transport, bo nie wiem??[/COLOR][/B] A raz już byłam w sytuacji, że prosiłam na dogo o pomoc na transport, a potem osoba opiekująca się pieskiem zmieniła front i w efekcie psiak zaginął.... Iwonka zna tę historię....
-
[quote name='kolejna kobietka']no dlugo, ale 250 zl to i tak strasznie duzo :sad: ale tobie tez pasuje lepiej szybciej, zeby przed 19 niunia do ciebie trafila, egh a niby ta Polska taka mala :eviltong:[/QUOTE] No właśnie, tak jak pisałam najlepiej, gdyby przyjechała przed 19. To co, próbujemy z tą zbiórką. Toyota, czy DOBRZE rozumiem, że to czy Uszka pojedzie do Warszawy zależy od faktu, czy awaryjny dt zgodzi się ją przyjąć?
-
[quote name='toyota']Gabi79, prześlij mi proszę na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dane do adopcji Uszki.[/QUOTE] Wysłałam, przepraszam, że tak późno, ale non stop mnie wywala z internetu. Zaraz poszukam wątku Kundelkowej Skarbonki. I co zbieramy na ten transport. Jeśli Uszka będzie w Warszawie to pozostaje do pokonania około 300 km Kwota pewnie około 400 zł. Gdyby dołożyli ze skarbonki było by 250 20 dni to trochę długo....
-
Słuchajcie jubu jeździ za zwrt paliwa [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176436-Oferuj%C4%99-transport-za-zwrot-koszt%C3%B3w-(%C5%81%C3%B3d%C5%BA-W-wa-dowolne-miejsce-w-Polsce-%C5%81%C3%B3d%C5%BA-W-wa)[/url] Dopiero teraz piszę, bo mnie wywala cały czas z internetu. Chciałam porozsyłać wątek z prośbą o pomoc, ale nie wiem czy mnie znowu nie wywali. Można ubiegać się o dopłatę do transportu z Kundelkowej skarbonki to jest kwota około 150 zł
-
[quote name='ewu']Figu jeździ bardzo późno oby tylko w ten weekend. Opcja potrzymania suni w Warszawie też jest niezła ale kto ją przechowa?[/QUOTE] Też się obawiam, że trudno będzie kogoś znaleźć
-
[quote name='ewu']Toyota plizzz , odetkaj skrzynkę .[/QUOTE] Ja też na to czekam
-
[quote name='toyota']Kurcze, taka okazja, ale już jest tak strasznie późno i ja nie mam telefonu do Figu. Jutro pati-c będzie w schronisku o godz. 13 ! Gabi79, podaj mi proszę swój nr telefonu, zadzwonię do Ciebie jutro rano ![/QUOTE] Zaraz wyślę pw
-
[quote name='ewu'][B]Z Warszawy do Katowic jeździ Figu[/B]-[B] w weekendy[/B].Ja niestety straciłam Jej numer ale Malagos z pewnością ma.[B]Zadzwońcie pilnie do Figu.[/B][/QUOTE] Cioteczki ja mam L4 do 19 września, potem do roboty. Było by dobrze, gdyby sunia przyjechała do mnie przed 19tym, miała bym dla niej więcej czasu, mogła by się oswoić z otoczeniem. Choć wiem, że znalezienie transportu może potrwać. Po 19tym od razu by musiała zostawać sama z Kajtkiem
-
[quote name='kolejna kobietka']jejku jak tak kolezanki zachwalaja ciebie Gabi, to mi pozostaje juz tylko :multi::multi::multi::loveu: a za chec przygarniecia niuni :iloveyou::calus::calus::calus:jak bedzie trzeba wystosowac jakis apel odnosnie transportu i kosztow na wyzywienie malenkiej i ewentualnych na weta, to prosze dac znac, napisze to na fb na wydarzeniu...[/QUOTE] Aż mi głupio, że tak mnie dziewczyny wychwalają. Trzeba wykombinować transport i wszystko dograć tak więc apel w spawie zbiórki na paliwo wskazany
-
[quote name='bela51']O rany ! Przyszłam na zaproszenie Ewuni. Sunieczka miałaby cudnie u Ciebie Gabi.:loveu: Moze nie zje Kajtusia ?:lol:[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję Belusiu, że nie zje. Wygląda na spokojną sunię, ale nie wiadomo jak zachowa się w obcym miejscu, jak będzie zestresowana. Ja już zdecydowałam ją przyjąć na tymczas i zdania nie zmienię:loveu: Jest taka cudna, trzeba zrobić wszystko, by znalazła ds
-
[quote name='Martika@Aischa']Ewcia mnie poinformowała więc gnałam na wątek na złamanie karku :evil_lol: Jedno jest pewne u Gabi każdy psiak ma jak w raju :) Ten tymczas z całego serducha polecam :)[/QUOTE] Dzięki Marticzko:lol: 6 lat w schronie bez spacerów to jest tragedia, chociaż niestety bywają gorsze. Sunieczka jest śliczna i tak smutno spogląda zza krat
-
Jeśli nikt nie ma nic przeciwko temu, to ja się decyduję ją przyjąć za kamę i koszty weterynaryjne. Co Wy na to? W jakim dokładnie sunia jest mieście? Jeśli niedaleko Torunia to będzie około 350 km Niestety nie mam możliwości po nią jechać, więc przydał by się transport