Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32982
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Cudownie, że sunieczki we wspaniałym hoteliku. Wczoraj razem z nimi opuściła schronisko Uszka, która przyjeżdża do mnie za jakieś 2 godziny na tymczas:lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Jestem-ma%C5%82a-i-%C5%9Bliczna-czekam-ju%C5%BC-6-lat-na-wybawienie-(?p=19639752#post19639752[/url]
  2. [quote name='ewu']To ja jeszcze 20 zł dorzucę, więcej teraz nie dam rady. Zaraz wyślę:) Jeszcze jakaś ciotka na wątku obiecywała:)[/QUOTE] Dzięki serdeczne, już od osoby która deklarowała wpłatę wysłałam pw:lol:
  3. [quote name='toyota']W schronisku była odrobaczana, ale przy takiej ilości psów to zdecydowanie lepiej to powtórzyć i także trzeba ją odpchlić. Gabi79, jeśli to nie jest dla Ciebie problem to zbieraj proszę na transport.[/QUOTE] [SIZE=4][B][COLOR=#ff0000] Ok. Jeśli ktoś ma ochotę dorzucić grosik na transport Uszki to szybciutko wyślę nr konta. Uszka bardzo prosi, bo jest na minusie[/COLOR][/B][/SIZE]
  4. Cały czas czekam i już nie mogę wysiedzieć. Toyota, wiem, że jestem monotematyczna , ale czy Ty zbierasz na transport, czy ja mam zbierać. Trzeba jak najszybciej zebrać kasę i oddać Pati, bo tak głupio mieć dług Dobrze, że mała ma szczepienia, a czy jest odrobaczona???????? Jeśli obróżkę ma to jutro jej kupię smycz i szelki, Ewu przesłała 50 zł, o czym wcześniej już wspomniałam
  5. Czekam na Uszkę, już nie mogę wysiedzieć. Trzeba będzie z małą iść do weta na ogólne oględziny, a potem pomyśleć o sterylce. Czy ona jest zaszczepiona i odrobaczona? Jeśli nie to trzeba to zrobić w pierwszej kolejności. Doradźcie co najpierw sterylka czy szczepienia, bo ja zawsze zapominam. Na koncie uszki 50 zł od Ewu, wielkie dzięki. Na razie kupiłam tylko 1 puszkę karmy. Jak maleńka przyjedzie to ją wymierzę, żeby kupić odpowiednie szeleczki. Toyota mi mówiła przez tel. że wyposażyła sunię w obrożę i smycz, ale nie wiem, czy na stałe, czy mam to oddać? [COLOR=#ff0000][B]Toyota zbierasz na transport, czy ja mam zbierać????????? [/B][/COLOR][COLOR=#000000]Zaraz napiszę do moda o przyznanie mi pierwszego posta, żebym mogła tam umieścić rozliczenie Siedzę, jak na bombie............. [/COLOR]
  6. Wpadłam tylko na chwilę, bo mam do załatwienia coś bardzo ważnego Nie wiem o której Pati z sunią będą u mnie, ja będę w domu około 13tej, 14-tej. Jaka ona cudna!!! Mam nadzieję, że mój Kajtuś się nie wystraszy, bo jest od niego większa:lol: Wiecie co, obejrzałam te zdjęcia kilka razy i się poryczałam Wyszła po 6 latach
  7. [quote name='ewu']Posłałam Gabi 50 zł na szelki i smycz.Jutro powinnaś mieć na koncie:)[/QUOTE] Dzięki kochana w imieniu suni:lol: Cioteczki, czy któraś może mi odstąpić posta na pierwszej str. bo chciała bym tam umieścić rozliczenie
  8. [quote name='Martika@Aischa']Gabi kochana a posag Tolusi rozdysponowany w całości ??? Bo jeśli nie może przekazać go na karmę dla Uszatki tak na dobry początek :)[/QUOTE] Miałam właśnie taki zamiar, żeby posag Tolusi przeznaczyć dla Uszki. Tylko chciałam najpierw się upewnić czy Tola zostaje na 100% w ds. Dopiero jutro minie tydzień od adopcji, a zawsze czekamy dwa. Agusia jutro lub pojutrze zadzwoni do pana i będziemy miały jakieś wieści Kwota jest spora ponad 160 zł
  9. Jestem dopiero teraz. Nie wiem kto zbiera na transport. Ja mogę zbierać i potem przesłać Pati na konto. Poczekajmy co na to Toyota. Jestem taka podekscytowana, że na pewno nie zasnę. Najważniejsze, że maleńka już poza schronem:loveu: Ciekawe jak się sprawuje u Pati
  10. Kochane Uszka opuściła schronisko. Jutro Pati przywiezie ją do mnie. Trzeba zapłacić stówę za paliwo. Toyota napisze o szczegółach, teraz jest w schronie.
  11. Uporałam się z obiadem itp. czekam na wieści czy Uszka pojechała
  12. [quote name='ewu']No właśnie, żeby dotarła do Warszawy.Z Warszawy można nawet pociągiem- wiozłam sunię -69 zł- w weekend z przesiadkami.Uszka jest malutka, pociąg staje w Dąbrowie.[B]Jak dacie radę przez tydzień ją przechować w Warszawie i niczego nie znajdziemy , to ja ją przewiozę pociągiem w weekend. Koszt 69 zł -tylko:)[/B][/QUOTE] Ewu było by cudownie, tylko czy Uszatka dzisiaj pojedzie i czy awaryjny dt ją przyjmie?????????????
  13. [quote name='Martika@Aischa']Zaciskam kciuki :) Ależ Ci się udało Uszatko że Gabi Cię wypatrzyła :multi::loveu: i oczywiście wzajemnie to Ci się udało Gabi że będziesz miała zaszczyt poznać Uszatkę :evil_lol:[/QUOTE] Marticzko, telepatia, ja właśnie byłam na bazarku Myszki Uszatkę wypatrzyłam w sumie przypadkowo i moje postanowienie pt. "Żadnych więcej tymczasów" legło w gruzach
  14. [quote name='iwonamaj']Może uda się z tą Skarbonką, niech ona już jedzie, teraz, zaraz...[/QUOTE] Iwonko, ze skarbonki można dostać około 150 zł, więc jeszcze sporo potrzeba, ale uważam, że się uda, trzeba tylko porozsyłać wątek z prośbą o pomoc. Nie wiem, czy pisać do Skarbonki, bo na razie nie wiadomo, czy zbieramy i czy Uszka jedzie do Warszawy? Kwota na transport do mnie z W-wy jest do zniesienia, ale już ze schronu do Dąbrowy kosmiczna, dlatego było by wspaniale, gdyby sunia dotarła dzisiaj do W-wy Zaraz zwariuję................ Napiszcie mi [B][COLOR=#800080]czy zbieramy na ten transport, bo nie wiem??[/COLOR][/B] A raz już byłam w sytuacji, że prosiłam na dogo o pomoc na transport, a potem osoba opiekująca się pieskiem zmieniła front i w efekcie psiak zaginął.... Iwonka zna tę historię....
  15. [quote name='kolejna kobietka']no dlugo, ale 250 zl to i tak strasznie duzo :sad: ale tobie tez pasuje lepiej szybciej, zeby przed 19 niunia do ciebie trafila, egh a niby ta Polska taka mala :eviltong:[/QUOTE] No właśnie, tak jak pisałam najlepiej, gdyby przyjechała przed 19. To co, próbujemy z tą zbiórką. Toyota, czy DOBRZE rozumiem, że to czy Uszka pojedzie do Warszawy zależy od faktu, czy awaryjny dt zgodzi się ją przyjąć?
  16. [quote name='toyota']Gabi79, prześlij mi proszę na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dane do adopcji Uszki.[/QUOTE] Wysłałam, przepraszam, że tak późno, ale non stop mnie wywala z internetu. Zaraz poszukam wątku Kundelkowej Skarbonki. I co zbieramy na ten transport. Jeśli Uszka będzie w Warszawie to pozostaje do pokonania około 300 km Kwota pewnie około 400 zł. Gdyby dołożyli ze skarbonki było by 250 20 dni to trochę długo....
  17. Słuchajcie jubu jeździ za zwrt paliwa [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176436-Oferuj%C4%99-transport-za-zwrot-koszt%C3%B3w-(%C5%81%C3%B3d%C5%BA-W-wa-dowolne-miejsce-w-Polsce-%C5%81%C3%B3d%C5%BA-W-wa)[/url] Dopiero teraz piszę, bo mnie wywala cały czas z internetu. Chciałam porozsyłać wątek z prośbą o pomoc, ale nie wiem czy mnie znowu nie wywali. Można ubiegać się o dopłatę do transportu z Kundelkowej skarbonki to jest kwota około 150 zł
  18. [quote name='ewu']Figu jeździ bardzo późno oby tylko w ten weekend. Opcja potrzymania suni w Warszawie też jest niezła ale kto ją przechowa?[/QUOTE] Też się obawiam, że trudno będzie kogoś znaleźć
  19. [quote name='ewu']Toyota plizzz , odetkaj skrzynkę .[/QUOTE] Ja też na to czekam
  20. [quote name='toyota']Kurcze, taka okazja, ale już jest tak strasznie późno i ja nie mam telefonu do Figu. Jutro pati-c będzie w schronisku o godz. 13 ! Gabi79, podaj mi proszę swój nr telefonu, zadzwonię do Ciebie jutro rano ![/QUOTE] Zaraz wyślę pw
  21. [quote name='ewu'][B]Z Warszawy do Katowic jeździ Figu[/B]-[B] w weekendy[/B].Ja niestety straciłam Jej numer ale Malagos z pewnością ma.[B]Zadzwońcie pilnie do Figu.[/B][/QUOTE] Cioteczki ja mam L4 do 19 września, potem do roboty. Było by dobrze, gdyby sunia przyjechała do mnie przed 19tym, miała bym dla niej więcej czasu, mogła by się oswoić z otoczeniem. Choć wiem, że znalezienie transportu może potrwać. Po 19tym od razu by musiała zostawać sama z Kajtkiem
  22. [quote name='kolejna kobietka']jejku jak tak kolezanki zachwalaja ciebie Gabi, to mi pozostaje juz tylko :multi::multi::multi::loveu: a za chec przygarniecia niuni :iloveyou::calus::calus::calus:jak bedzie trzeba wystosowac jakis apel odnosnie transportu i kosztow na wyzywienie malenkiej i ewentualnych na weta, to prosze dac znac, napisze to na fb na wydarzeniu...[/QUOTE] Aż mi głupio, że tak mnie dziewczyny wychwalają. Trzeba wykombinować transport i wszystko dograć tak więc apel w spawie zbiórki na paliwo wskazany
  23. [quote name='bela51']O rany ! Przyszłam na zaproszenie Ewuni. Sunieczka miałaby cudnie u Ciebie Gabi.:loveu: Moze nie zje Kajtusia ?:lol:[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję Belusiu, że nie zje. Wygląda na spokojną sunię, ale nie wiadomo jak zachowa się w obcym miejscu, jak będzie zestresowana. Ja już zdecydowałam ją przyjąć na tymczas i zdania nie zmienię:loveu: Jest taka cudna, trzeba zrobić wszystko, by znalazła ds
  24. [quote name='Martika@Aischa']Ewcia mnie poinformowała więc gnałam na wątek na złamanie karku :evil_lol: Jedno jest pewne u Gabi każdy psiak ma jak w raju :) Ten tymczas z całego serducha polecam :)[/QUOTE] Dzięki Marticzko:lol: 6 lat w schronie bez spacerów to jest tragedia, chociaż niestety bywają gorsze. Sunieczka jest śliczna i tak smutno spogląda zza krat
  25. Jeśli nikt nie ma nic przeciwko temu, to ja się decyduję ją przyjąć za kamę i koszty weterynaryjne. Co Wy na to? W jakim dokładnie sunia jest mieście? Jeśli niedaleko Torunia to będzie około 350 km Niestety nie mam możliwości po nią jechać, więc przydał by się transport
×
×
  • Create New...