Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32982
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='kolejna kobietka']super! jak beda nowe zdjatka, dodam na fb, caly czas prowadze watek niuni... taki pozny spacerek to rano pewnie pospi do 10.00 hihi, no nic uciekam, troche sie zasiedzialam dzisiaj, oczy musza odpoczac :)[/QUOTE] Wręcz przeciwnie, Nutka rano pierwsza jest gotowa na spacer. Jak tylko widzi, że Tz się ubiera już tańczy z radości. A Kajtusia trzeba prosić, bo jak jest chłodno to on woli rano spać pod kołderką niż wychodzić na dwór Nigdy nie zrozumiem, czemu ludzie wolą szczeniaki zamiast takich ideałów jak np. Nutka:niewiem::niewiem::niewiem:
  2. [quote name='kolejna kobietka']ale milo! :loveu:[/QUOTE] Na wątku jest miło, Nutka okazała się w 100% ideałem i tylko idealnego ds jej brakuje. Jak AgusiaP będzie miała chwilę czasu i przyjedzie do mnie z aparatem zrobimy Nuci sesję zdjęciową, potem sterylka i można TO CUDO ogłaszać:lol: Jutro porozsyłam wątek, może jakieś cioteczki "przyjdą" do Nutki, bo niewiele tu nas. Nutka po przeżyciach dzisiejszego dnia śpi na fotelu, jeszcze ją czeka wieczorny spacerek:lol:
  3. [quote name='kolejna kobietka']:) :calus:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: Tak sobie myślę, iż takiego mega grzecznego pieska jak Nutka jeszcze nie znałam, po takiego Anioła powinni w kolejce się ustawiać, a potem jeszcze przejść kilka etapów rozmów, żeby Nutunia trafiła do najlepszego domku na świecie
  4. [quote name='kolejna kobietka']dobre nowinki! :) a ja niestety moge tylko podniesc, o rany ale mi przykro :sad:[/QUOTE] Kochana niech Ci nie będzie przykro, jesteś na wątku Nutki i bardzo za to dziękuję, właśnie uzupełniam rozliczenie, 170 zł, które mi zostały po Toluni nieco uratowało sytuację, ale nie na długo
  5. Kochane cioteczki!!!!!!!!!!! Jesteśmy po wizycie u weta. Nutka dzielnie jechała autobusem w ramionach Tz-a W lecznicy wcale się nie bała, tylko podchodziła do wszystkich piesków i ludzi, żeby się przywitać. Jedna pani powiedziała, że bardzo chętnie by ją przygarnęła, ale ma kotka z jakąś bakterią, z którą walczą już od roku i każdy inny psiak czy kot mógłby się zarazić. W gabinecie Nutka tuliła się do pana doktora, wcale się nie bała i była bardzo grzeczna:lol: Pan doktor stwierdził następujące rzeczy na temat Nutki: - wiek ok. 6,5 - 7 lat - ogólna kondycja bardzo dobra, a nawet rewelacyjna - serce jak dzwon - skóra i oczka bardzo ładne - uszy czyste - zęby do czyszczenia:-( Oprócz ogólnego przeglądu miała robioną toaletę gruczołów okołoodbytowych Dostała tabletkę na odrobaczenie Koszt wizyty 22 zł Zakupiłam preparat przeciwko pchłom i kleszczom (21 zł), bo mimo kąpieli Nucia się drapie i iska Za tydzień idę z Nutką na badanie krwi, bo trzeba sprawdzić, czy nie ma przeciwwskazań do narkozy. Jeśli będzie wszystko ok. będzie sterylizowana i czyszczone ząbki Badania pewnie wyniosą kilkadziesiąt zł. sterylka- 200 - pan doktor tyle policzy, bo Nucia jest pieskiem w potrzebie:iloveyou: Nie wiem ile będzie kosztowało czyszczenie ząbków. Tak czy inaczej Nucia potrzebuje wsparcia finansowego.
  6. Dawno nie zaglądałam do psiaków, bo jest u mnie w BDT Nutka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Jestem-ma%C5%82a-i-%C5%9Bliczna-czekam-ju%C5%BC-6-lat-na-wybawienie-(?p=19639752#post19639752[/url] Ody Iguni się udało trafić do Karmelci
  7. [quote name='toyota']Była adoptowana, wróciła i ktoś nie oddał książeczki. Można w schronie zwrócić psa w ciągu 7 dni. Kolejna kobietka też ma psa ze schronu bez książeczki, z tego samego powodu - poprzedni właściciel przekazała jej psa, a książeczki już nie miał.[/QUOTE] To znaczy, że kiedy była adoptowana i po jakim czasie zwrócona, skoro jest na to 7 dni, a tu jest różnica trzech lat????? A może ktoś jakiś czas po adopcji ją wywalił i została zgarnięta z ulicy???????????? Przepraszam, że się tak dopytuję i drążę, ale po prostu jestem ciekawa. Zabiła bym tego, kto ją oddał do schroniska i to bez względu na powód. Nutka to Anioł i ideał. Ciekawe na ile lat wet ją określi Kurcze poszłam dzisiaj do pracy zanieść l4 i wróciłam po 4 godzinach. Psiaki zostały same i gdy wróciłam były całe i zdrowe, a ich radość z mojego powrotu bezgaraniczna
  8. U Nutki wszystko ok. Jutro na 17.20 idziemy do weta na ogólny przegląd, dowiem się też o cenę sterylki. W poniedziałek na wieczornym spacerze Nucia pociągnęła w stronę krzaków i szczekała na jeża. Nie chciała stamtąd odejść. Na spacerach osiedlowi psiarze zachwycają się Nutką, opowiadam ludziom jej historię. Zauważyłam, że niektórzy nie widzą w tym nic smutnego, że Nutka tyle lat przesiedziała w schronie. Chyba niektórym się wydaje, że schronisko to to samo co dom, bo jedna pani mnie zapytała, po co ją stamtąd brałam???????? I to w dodatku z tak daleka?????? Bez komentarza............. Po prostu ciemnogród i tyle:-x Acha, doszła w pn książeczka Nutki - Toyota dzięki. I mam w związku z tym pytanie, może Toyota będzie znała odpowiedź. Pierwszee wpisy na temat szczepień są z maja 2009r. czyli sprzed trzech lat, a Nutka podobno była w schronie 6? Czy przez pierwsze 3 lata nie była szczepiona, czy może w papierach w schronisku był jakiś błąd??????????
  9. Większość ogłoszeń z bazarku chyba już wygasło:-( Przelałam mają skromną deklarację dla Adasia za sierpień i wrzesień
  10. Trzymamy kciuki za to by Sabunię wypatrzył ktoś wyjątkowy!!!!!!!!
  11. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/11_1_123.gif[/IMG]Bylam u Aresiatka , cudny spokojniusi , piekny , wyczesany:loveu::buzi:pycholinek usmiechniety cudny:iloveyou::loveu:boczki juz sie zaokraglily i nie widac zeberek, przeciagal sie dluuuuugo , wital caluskami , ciesze sie ze ma spokojny dom, cudny jest ten psinin cudnyyyyy , trzymam mocniutenko kciuki:thumbs: i pozdrawiam ciotenki:loveu: szczescia peiesnku cudny i niechaj tak trwa[/QUOTE] Aż miło czytać, że Aresik taki szczęśliwy:lol: Żeby mojej tymczasowej Nutce tak wspaniale się udało
  12. Przelałam właśnie pieniążki dla Saby za sierpień (przepraszam za opóźnienie) i wrzesień
  13. Wczoraj Nutka rozszczekała się na dobre, na...... jeża, więcej wieści jutro, bo ledwo żyję, dzięki Beatko, że zajrzałaś na Dobranoc:lol: Jutro uzupełnię rozliczenie
  14. Kwotę jaka została na koncie Toluni przekazuję dla Nutki, która od tygodnia jest u mnie w BDT, jest to 169,39 zaokrąglam do 170, przyda się na karmę i wizytę u weta:lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Uszka-Nutka-ju%C5%BC-w-BDT-u-Gabi79-bardzo-prosi-o-wsparcie-finansowe-na-karm%C4%99-i-weta[/url] Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli Tolusi:loveu:
  15. [B]Bardzo proszę o podanie mi danych do wpłaty na Sabunię, bo nie zapisałam jako zlecenie stałe, a z niewiadomych powodów nie mogę otworzyć wyciągów z poprzednich miesięcy[/B]
  16. [quote name='kolejna kobietka']ale fajna niunia :) a jak z wyciem jak wychodzisz, przyzwyczaja sie powoli?[/QUOTE] Nutka jest wspaniała:lol:, pies idealny. Jak zostaje sama chwilę wyje (specjalnie czekam chwilę przy windzie, żeby słyszeć), potem się uspokaja. Nie jest już tak jak wtedy, że wyła długo. Jest słodka, zawsze rano przychodzi dać buzi na Dzień Dobry i kręci młynki ogonkiem z radości, żeby tylko ktoś o dobrym sercu ją pokochał. Tyle lat taki ideał marnował się w schronie:-( Właśnie byłyśmy na spacerku, mała już wie, do którego bloku trzeba iść, przyśpiesza wtedy (ale nie ciągnie) i idzie w stronę windy. W windzie zawsze delikatnie na mnie skacze jakby chciała powiedzieć: "Dziękuję za spacerek i za to, że wracamy do domku" Mój Kajtuś, który jest znaleziony zawsze szaleje przed drzwiami do mieszkania, jak wracamy ze spacerku:lol:
  17. [quote name='Akrum']i ja przyszłam w odwiedziny zobaczyć co i jak u małej :) Nutka, bardzo ładnie :) Nasza jedna podopieczna też miała na imię Nutka, bardzo miło ją wspominam :) Znalazła przecudowny DS :) I takiego samego życzę teraz tej Nutce :)[/QUOTE] Dzięki za odwiedziny!!! Nutka jest bardzo grzeczna i spokojna, co jakiś czas podchodzi i delikatnie prosi łapką o zainteresowanie. Jak widzi, że głaszcze się Kajtka, albo Kajtuś się przytula podchodzi i się wpycha. Na dworze jest bardzo grzeczna, przyjazna wobec piesków, ze wszystkimi się wita merdając ogonkiem:lol: Wczoraj spotkaliśmy bardzo przyjaznego kotka i Nucia też się z nim przywitała
  18. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/zakochany.gif[/IMG][FONT=comic sans ms]Gabryniu jak sie nasze serca raduja , ze malunka ma was:loveu::multi: Ciebie , tz-ta , Kajtunia:modla::iloveyou: jutro bedziesz z nami Gabryniu?:buzi::buzi:[/FONT][/QUOTE] Niestety nie, nie udało mi się wymigać od imieninowo -urodzinowej imprezy, ale przesyłam Wam moc buziaków:calus::calus::calus::calus: [COLOR=#800000][B] Czy ktoś zrobi bazarek dla Nutki, ja mam kilka fantów, mogę wysłać komuś zdjęcia, a potem wysyłać paczki też od siebie. Nutka bardzo pros[/B][/COLOR]i:modla::modla::modla::modla::modla::modla:
  19. Dziękuję kochane, że jesteście u Nutki:loveu: [quote name='ewu']Nutka- słodko brzmi:) Biedna maleńka, pewnie nie wierzy w swoje szczęście.[/QUOTE] Oj tak, chwilami nie wierzy. Wystarczy się poruszyć czy powiedzieć słowo, a ona już tupta i się przymila, ale jeszcze nie jest zbyt pewna sytuacji, bo czasami kuli ogonek. Ale jak się rozkręci, albo jak poczuje mięsko to kręci ogonkiem młynki. Teraz śpi na kanapie z TZ-em Jeśli chodzi o bazarek, to przyłączam się do prośby:modla::modla::modla: Czekam na przyznanie mi posta Toyoty, żebym mogła wpisać w rozliczeniu pieniążki po mojej poprzedniej tymczasowiczce Pewnie w przyszłym tyg.odwiedzimy weta
  20. [quote name='toyota']Nutka to śliczne imię ! Wysłałam dzisiaj poleconym priorytetem książeczkę zdrowia Nutki.[/QUOTE] Dzięki, jak tylko dojdzie pójdziemy do weta. [B] Toyota, czy możesz w wolnej chwili zmienić tytuł, na jakiś w stylu "Uszka/Nutka już w BDT u Gabi79, bardzo prosi o wsparcie finansowe na karmę i weta"[/B] Z góry dzięki. U Nutki wszystko ok. Tylko mam wrażenie, że chwilami jest bardzo smutna, ale potrafi też się cieszyć, podchodzi i prosi łapką o zainteresowanie:lol:
  21. [quote name='AgusiaP']Rozmawiałam wczoraj z panem Mateuszem :cool3: Wszystko jest ok :cool3: Toleńka szaleje :evil_lol: Państwo są z niej bardzo zadowoleni:lol:;) Myslę, że Gabi może byc spokojna;) Tola ma wspaniały domek:loveu:[/QUOTE] Toluniu "moja" cudowna, żyj długo i szczęśliwie w nowym domku:lol: Aguś, dzięki za wieści:lol:
  22. Cudownie, że Bostonka tacy wspaniali ludzie wypatrzyli:lol:
  23. [quote name='Martika@Aischa']Dziś wielki dzień :) kciuki zaciśnięte :thumbs: Wczoraj Pani Anetka powiedziała : " Nowy dom Ci się kroi" i jak nigdy Boston zwiał pod fotel i nie pomogły lamenty i błagania - Nie wyszedł i już !!!!! :evil_lol:[/QUOTE] U Pani Anetki Bostonek ma jak w raju, więc mu się nie dziwię, że zwiał pod fotel, jak usłyszał o nowym domku;) Oby nowy domek był równie wspaniały:thumbs:
  24. [quote name='Mysza2']Jak tam nietoperki się mają:)[/QUOTE] Jest ok. Uszka jeszcze na Kajtunia powarkuje, dzisiaj Kajtuś robił zaloty, ale Uszce się to nie spodobało i go postraszyła. Byliśmy na mega długim spacerku w parku. Tak w ogóle to przechrzciłam Uszkę na Nutkę, mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe. Ona na Nutkę reaguje, no może nie zawsze, ale częściej niż na Uszkę. Mimo, że oba imiona podobnie brzmią. Buziaczki od Kajtunia i Nutki dla wszystkich cioteczek:lol:
  25. [quote name='Zosia123']Ale maleństwo - to i pewnie zainteresowanie Cioteczek intensywne :)[/QUOTE] Dzięki Zosiu za zajrzenie do Uszki:loveu:
×
×
  • Create New...