Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='AgusiaP']Miałam telefon w sprawie naszego chłopczyka;) Pani od nas z Dąbrowy ;) W niedzielę rozwiesiłyśmy plakaty i to jest pierwszy telefon...:shake: Tak przez telefon bardzo przyjemna babeczka;) Prosiła mnie, żeby jej tego maluszka przetrzymała do następnego tygodnia, mówiła, że jest śliczny. Jej sunia nie dawno odeszła... Wie, że maluszek boi się wszystkiego i mogą być problemy Mnie tylko martwi, że tam są małe dzieci...:placz::placz::placz: Dwa i trzy latka... No nic pójdziemy na wizytę to zobaczymy;)[/QUOTE] Trzymam kciuki. Aguś, gdyby pani się zdecydowała jednak na starszego pieska to może by chciała Biszkopcika albo Nutkę?
  2. [quote name='annavera']A bo ja nie śledzę całego wątku, tylko tak od czasu do czasu tu zaglądam i w rozliczeniu wczytałam, że tylko puszki i makaron czy ryż. A z tego co wiem to w puszkach sama chemia i nawet weterynarze, (którzy nota bene czasem wmawiaja jakieś firmy od których maja zysk) odradzają wszelkie puszki - nie ważne jakich firm. A ile ona ma latek, że jej się źle gryzie ? Ma problemy z zębami ? Wydaje mi się, że ona w sile wieku panna. Może jej moczyć nieco wcześniej tą suchą. To nie żebym ja Ci jakoś finansowo wypominała puszkowe jedzenie, tylko szkoda pieska karmić chemią. Podrapki po kuperku dla ślicznej panienki :)[/QUOTE] Nucia ma około 7 lat, 6 spędziła w schronie. Ząbki będzie miała czyszczone, bo ma kamień. Nie wiem czy to kwestia kamienia, ale ona niechętnie gryzie jedzenie. Mięsko też jej daję, ale nie wszystko wpisuję w rozliczenie, tak jak pisałam np. z rosołu czy jak mamy na obiad gotowane.
  3. Zaglądam do rodzinki. To smutne, że tylu kretynów uważa szczeniaki za towar nadający się na prezent dla dziecka. Zadziwiające........... Elunia czy p. Danusia bierze Misię do DT?????????
  4. [quote name='kolejna kobietka']osz to lobuziara mala :evil_lol: sciskam lobuzika mocniutko :)[IMG]http://www.e-gify.pl/gify/zwierzeta/jeze/jez11_(www.e-gify.pl).gif[/IMG][/QUOTE] Jak zawsze dziękujemy i przesyłamy buziaki:lol:
  5. Nutunia się przypomina!!!!!!!! Łobuz tak szaleje, że Kajtuś chwilami przed nią ucieka:eviltong: Rozbrykała się, tylko jej zabawa w głowie. A wszystkie pluszaki zostały pozbawione oczek i nosków:evil_lol:
  6. [quote name='Kryzia']Wchodzę i oczom nie wierzę. Patrzę na subskrybowane wątki i jakiś dziwny, nowy tytuł. Jestem w SZOKU. Toyota, pisz zaraz wszystko :)[/QUOTE] Ja przeżyłam to samo, patrzę a tu jakiś nieznany tytuł:hmmmm: Czekamy na szczegóły!!!!!
  7. Cudownie!!!!!!!!! Jaka śliczna i szczęśliwa!!!!!! Czy Milenka została wypatrzona w którymś z ogłoszeń????
  8. [quote name='annavera']że się tak nieśmiało wtrącę, czemu ona je głównie karmę w puszce - przecież każdy wie, że puszkowe jedzenie to największy syf. Sama chemia. Już lepiej worek jakieś suchej kupić[/QUOTE] Cioteczko droga, witaj na wątku:lol: Nie mam w zwyczaju się tłumaczyć, ale tym razem zrobię wyjątek Nuteczka nie je samej puszkowej karmy, jedynie od czasu do czasu i to z ryżem lub makaronem. I nie jest to marketowa karma tylko Pedigree. Jak np. daję jej mięsko z rosołu czy inne to tego nie wliczam. Suchą też je, ale niechętnie i nie wpisywałam tego w rozliczenie, gdyż Kajtuś się z nią dzieli. Wolała bym jej dawać tylko suchą, ale jej się źle gryzie. Może sytuacja poprawi się, gdy będzie miała wyczyszczone ząbki. Nuteczka pozdrawia!!! Czekam na zamówione ogłoszenia
  9. Najlepszym rozwiązaniem byłby domowy tymczas, ale o taki bardzo trudno......... Serce pęka:placz:
  10. Jaki śliczny Biszkopcik!!!!!!!!!!! A w dodatku taki grzeczny:lol:
  11. [quote name='AgusiaP']nie no kobietko kochana :loveu::loveu::loveu:jesteś naszym aniołem:loveu::loveu::loveu: Dzięki wielkie:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Przyłączam się do podziękowań:lol:
  12. [quote name='Faenza']Już odpowiadam :) Młody zachowuje się bardzo fajnie nie załatwia się w domu w ogóle. Jak bardzo musi to daje znać, że to już :) Głównie ja z nim jestem i przy mnie czuje się całkowicie nieskrępowanie i swobodnie ale gdy znikam z pola widzenia to już musi przyjść sprawdzić co robię. Na szczęście jak wyjdę jest grzeczny i nie płacze. Zaczepia mnie do zabawy, cieszy się razem z machaniem ogonkiem, wita mnie jak wrócę do domu. Z moim partnerem jeszcze takiej relacji nie ma ale wszystko jest na dobrej drodze jak jest w domu to poświęca mu sporo uwagi :) Na spacerze przestał się chować za mną idzie teraz odważnie sam z przodu. Dzisiaj spotkał znowu pieska, którego widział parę dni temu i zaczął się do niego cieszyć (ale żeby bawić się to jeszcze za wcześnie). Z zabawek najbardziej lubi skórzany pasek, pluszaka flaminga i jak nie patrzę i nie zdążę ich zdjąć od razu po spacerze to podgryzać szelki ;)[/QUOTE] Jak miło czytać takie wieści!!!!! Buziaczki dla słodziaka!!!!!!!!!!
  13. [quote name='lucycabos']Prosimy o pomoc dla Kajtusia,zbliża sie zima ,piesek nie nadaję się do kojca:( W dodatku jego przednie nożki są takie powyginane w kształt literek c a na tylnie utyka Prosimy o pomoc sami nie damy rady oplacić leczenie i konsultacji ,a moze znajdzie sie jakis domek?[/QUOTE] Przydały by się ogłoszenia dla Kajtusia, bo tu na Dogomanni trudno o dom, zbyt wiele jest piesków w potrzebie Np. tu jest bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235935-Bazar-og%C5%82oszeniowy-cz-4-do-9-12-godz-22-dla-Ibisa-w-hoteliku[/url]
  14. [quote name='AgusiaP']Chyba troszeczkę trzeba będzie poczekać na ogłoszenia prawda Gabi?[/QUOTE] Przelew za ogłoszenia wczoraj zrobiłam. Myślę, że 2, 3 dni trzeba poczekać
  15. [quote name='AgusiaP']Tak tymczasik dla Misiuni w następnym tygodniu:lol::lol::lol: Gabi będzie miała na prawdę do Misiuni blisko:cool3:[/QUOTE] Oj tak bardzo blisko, dokładnie kilka mieszkań dalej, piętro niżej:multi:
  16. [quote name='toyota']Z ogłoszeń zupełna cisza.[/QUOTE] Biedna Milenka............
  17. [quote name='kolejna kobietka']Odwiedzam Nuteczke i przytulam! :) [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/zwierzeta/misie/misie11.gif[/IMG][/QUOTE] Dziękuję w imieniu Nutusi, ona uwielbia przytulanie!!!!!!! Napisałam tekst do ogłoszeń i zamówiłam Nutuni pakiet 90 ogłoszeń na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234424-Szybki-bazarek-90-og%C5%82osze%C5%84-Doch%C3%B3d-przeznaczony-na-koty-%29/page8[/url]
  18. [quote name='Aryste']pilnuje panci ;-)[/QUOTE] Oj tak pilnuje!!!!!!!! A teraz śpi słodko przytulona do Tz-a
  19. Kibicowałam Igusi po cichutku, a tu taka katastrofa.................. Biedne maleństwo..........
  20. [quote name='kolejna kobietka']Odwiedzam i przytulam! :) [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/milosc/milosc152.gif[/IMG][/QUOTE] Bardzo dziękujemy. Byłam dzisiaj z psiakami w parku. Nutka szalała, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Biegała, wąchała, goniła ptaki, witała napotkane pieski. W pewnym momencie wzięła patyczek i biegała wokół krzaków tak szybko, że byłam w szoku. Była bardzo, bardzo szczęśliwa. Przyjemnie było na to patrzeć:multi: Wczoraj na spacerze rozmawiałam z taką panią od suczki Diany (Diana ma 18 lat!!!), pogłaskałam Dianę, a Nutka w mgnieniu oka była przy mnie. Zazdrośniczka mała
  21. O rany, jaki Biszkopcik cudny!!!!!! Jak słodko śpi pod kocukiem. Myszko jesteś wspaniała i Twoja siostra także. Podziękuj siostrze serdecznie za przyjęcie Biszkopcika:lol:
  22. [quote name='wiosenka']B-B banerek ma link do Smerfika ;).[/QUOTE] Tu jest link: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235756-Ciuchowo-i-bi%C5%BCuteryjnie-dla-Biszkopcika%21-Do-24-11-do-godziny-22-00[/url]
  23. [quote name='AgusiaP']Wycałuj Gabi Kajtunia i Nuteczkę od cioci Agusi:lol:[/QUOTE] Zrobione, wycałowani oboje:lol:
  24. [quote name='toyota']Miała szczęście malutka ![/QUOTE] Tak miała, oby tylko jakiś wspaniały ds jej się trafił. Jej po prostu nie można nie kochać
  25. Nutunia pozdrawia cioteczki. Na dworze zimno, a Ona śpi sobie słodko na fotelu:lol: Słodziak cudowny!!!!!!
×
×
  • Create New...