Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32982
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [B]16.01.[/B] : Dancik 20,- bela51 10,- Livka 30,- [B] 17.01.[/B] obiezyswiat75 150,- Panna Marple 200,- Jolanta08 30,- [B]18.01.[/B] Ajw - 10,- gosiaczek1984 20,- israel 50,- AnetaR 10,- Alla Chrzanowska 10,- ewu 30,- Teresaa118,- 50,- Maruda666 15,- sybisia 10,- zebrazebra 20,- MoniaB. 10,- rzepek 80,- [B]21.01.[/B] Mysza2 - 20,- Romka 21,- za 7m-cy z góry ranias - 30,- za 6 m-cy z góry MikAga - 30,- mkgce - 21,- za 3 m=ce z góry Wercyngetoryks 30,- +10 = 40,- katarzyna09 - 10,- margoth137 - 10,- kocurek - 12,- [B]22.01.[/B] Mazowszanka 5,- Pikola 40,- Malwa 30,- ( przesłane przez asiekl-g z wpłat dla Biszkopcika, który jest w BDT) [B] 24.01.[/B] Lucyna 10,- yolanovi 15,- Madziak25 5,- p. Danusia 100,- [B]28.01.[/B] Salibinka 10,- [B]30.01.[/B] Madziak25 5,- [B]01.02.[/B] Teresaa118 50,- Alla Chrzanowska 10,- Bela51 10,- [B]04.02.[/B] MoniaB 10,- [B]05.02[/B] Mysza2 20,- [B]06.02.[/B] AgusiaP 20,- [B]08.02.[/B] AgusiaP 20,- [B]12.02.[/B] Salibinka 10,- kocurek 12,- [B]16.02.[/B] dancik 20,- [B]18.02.[/B] Maruda666 15,- 20.02. Wercyngetoryks 10 +20 =30,- [B]21.02.[/B] Mazowszanka 5,- [B]22.02.[/B] Lucyna 5,- [B]28.02.[/B] Teresaa118 50,- Madziak25 5,- [B]01.03.[/B] Alla Chrzanowska 10,- MoniaB. 10,- [B] 04.03.[/B] kocurek 12,- [B]05.03.[/B] Mysza2 20,- [B]06.03.[/B] Z bazarku Livki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239745-Świetne-ciuszki-i-coś-jeszcze-dla-Stefanii-Do-16-02-do-godz-21-00/page3[/URL] 96,- 07.03. lucyna 5,- [B]11.03.[/B] AgusiaP 20,- [B]12.03.[/B] Bela51 10,- [B]14.03.[/B] Mazowszanka 5,- [B]16.03.[/B] Dancik 20,- Martika@Aischa - bazarek 285,- + 10,- = 295 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238805-Mega-bazarek-różności-ciuszki-ozdoby-dodatki-biżuteria-26-01-20-00[/URL] [B]18.03.[/B] Maruda666 15,- [B] 02.04.[/B] MoniaB 10,- Madziak25 5,- [B]03.04[/B]. lucyna 5,- [B]04.04.[/B] kocurek 12,- [B]08.04.[/B] Maruda666 15,- [B]12.04.[/B] Mazowszanka 5- [B]16.04.[/B] (już po adopcji Stefy Dancik 20,-
  2. [quote name='Aryste']mam pania chetna na adopcje. dzisiaj znowu dzonwila 2 razy , ale nie wiem gdzie sunia jest i od wczoraj nie moge sie tego od nikogo dowiedziec.... boje sie ze pani stwierdzi ze to cale nasze podejscie jest nie powazne i ze sie ja "olewa".[/QUOTE] Czy to ta sama Pani, która dzwoniła wczoraj? Toyota pewnie zabiegana. Aryste, może zadzwoń do Toyoty i zapytaj, czy mogła by się z tą panią skontaktować? Czy masz nr tel. do Toyoty?
  3. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]EDIT 13.0[SIZE=4]4. 201[SIZE=4]3r. Stefcia/Sati [SIZE=4]zamieszkała w[/SIZE] domu P. Jolanty i J[SIZE=4]ej rodziny - została Wrocławiank[SIZE=4]ą[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#006400][B][SIZE=3] EDIT[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#006400][B][SIZE=3]28 marca 2013 STEFCIA ROZPOCZĘŁA NOWY ROZDZIAŁ ŻYCIA W DS[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#006400][SIZE=3][U]02.04. zapadła decyzja, że Stefcia wraca do DT . Nadal DS poszukiwany[/U][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000080][B] Edit 21.01.2013 Stefcia już w hoteliku u Michell04, teraz szuka wspaniałego DS Edit 15.01.Stefcia uniknęła wywózki do schronu w Olkuszu!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL][COLOR=#ff0000][SIZE=4] [IMG]http://i46.tinypic.com/33awbhj.jpg[/IMG][/SIZE][/COLOR] [B]Stefa błąkała się po całej wsi brudna, głodna i zaniedbana. Wszyscy ją przeganiali, nikt nawet nie dał jej wody, a co dopiero jedzenia. W końcu przyszła pod dom Pani Danusi i jej rodziny. Państwo się zlitowali nad sunią, nakarmili i napoili. Nie znając płci psiaka nazwali go Stefan. Potem okazało się, że to sunia. Po kilku dniach dostała cieczki - najprawdopodobniej jest w ciąży. Przydała by się sterylka aborcyjna Stefa ma około roku, jest wesoła, inteligentna, kocha ludzi. Państwo pracują po kilkanaście godzin na dobę i sunia siedzi samiuteńka na podwórku, ma budę, ale niezbyt chętnie do niej wchodzi. Państwo chcieli ją zatrzymać, ale sunia przeskakuje przez ogrodzenie i wędruje po okolicy. Państwo pytali rodzinę i znajomych, czy ktoś nie przygarnąłby Stefy, ale chętnych brak. Zapadła decyzja - oddanie Stefy do schronu!!!!!!!!! Poprosiłam p. Danusię, by przetrzymała sunie jeszcze kilka dni, opowiedziałam o tym sławnym schronie w Olkuszu Może uda nam się uchronić Stefę przed mordownią.[/B] [SIZE=4][B][COLOR=#800000]Szczegółowe rozliczenie wpłat [SIZE=4] post 3[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE] [COLOR=#ff0000] [B][U]DEKLARACJE STAŁE:[/U][/B][/COLOR][B] 5,- -Madziak25 (I,II,III,IV) =20 20,- - AgusiaP (I,II,III) = 60 15,- - Maruda666 (I,II,III,IV) =60 20,- - Mysza2 (I,II,III) =60 10,- bela51 (I,II,III) =30 20,- - Dancik (I,II,III,IV) =80 10,- Salibinka - przez 6 m-cy(I,II) - deklaracja zawieszona od marca do odwołania =20 3 euro = 12zł,- - kocurek - przez 6 m-cy (I,II,III,IV) = 48 50,-[/B] [B]teresaa118[/B] [B](I,II,III) = 150 3,- - Romka (I,II,III,IV,V,VI,VI,VII) =21 20,- gosiaczek1984 (I) = 20 10,- Alla Chrzanowska (I,II,III) =30 5,- ranias (I,II,III,IV,V,VI) =30 10,-MoniaB. (I,II,III,IV) =40 5,- Mazowszanka (I,II,III,IV) =20 5,- Lucyna (I,II,III,IV,V) =25 7,- mkgce (I,II,III) =21 10,- Wercyngetoryks (I,II[COLOR=#000000])[/COLOR][COLOR=#000000]=20[/COLOR][/B][COLOR=#000080][B] Razem: [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][B]237,- od marca 2013 227,-[/B] [/COLOR][COLOR=#ff0000] [B][U]DEKLARACJE JEDNORAZOWE: [/U][/B][/COLOR][B]100,- p. Danusia z mężem + 20,- zebrazebra + 30,- ewa gonzales - brak wpłaty 30,- Livka + Hope2 (wstępnie, jeszcze nic pewnego)- 150,- obiezyswiat75 + 30,- MALWA + 200,-Panna Marple + 30,- MikAga + 30,- Jolanta08 + 80,- rzepek + 30,- ewu[/B] + [B]10 - AnetaR[/B] + [B]10,- katarzyna09[/B] + [B]10,- sybisia + 50,- israel[/B] + [B]40,-pikola + Sarunia-Niunia -[/B] [B]10,-Margoth137 + 10,-Ajw[/B] + [B]50,- Wercyngetoryks[/B] + [B]15,- yolanovi +[/B] [COLOR=#ff0000][U][B]Wydatki:[/B][/U][/COLOR] [B]120,- transport - Miechówka - Dzierżoniów- przelew na ko nto cioteczki ulvhedinn - 19.01. 30,- jw. - dopłata do transportu - przelew na konto cioteczki ulvhedinn - 22.01. 250,- za pierwszy miesiąc pobytu w hoteliku- na konto Michell04 - 22.01. - wpłynęło [/B] [B]250,- za drugi miesiąc pobytu w hoteliku- na konto Michell04 - 22.02. [/B]- [B]wpłynęło[/B] [B]35,- szczepienie - na konto Michell04 - 12.03.- wpłynęło[/B] [B]50,- pobyt w hoteliku 22-27.03.[/B] [B]+ 80 transport do DS dn. 28.03. (trasa Dzierżoniów - Piechowice)=130,-[SIZE=2] [COLOR=#000000]na konto Michell04 [/COLOR]dn.01.04.[/SIZE][/B] - [B]wpłynęło[/B] [B]Stan konta na dzień 16.04.13r.[COLOR=#ff0000] 1236,-[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B] [B]Nie mogąc się do końca zdecydować podzieliłam kwotę na 4 ( wyszło po 309zł) i wsparłam następujące psiaki[/B] 1. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/219411-Tofik-miesiące-na-ulicy-pobity-pogryziony-Już-w-hotelu-DŁUG-ponad-1000zł-co-dalej/page19"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...o-dalej/page19[/URL] 2. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242287-Tobi-kolejna-tragedia-staruszka-zagłodzony-grzybica-chore-serce-zbieramy-na-DT"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...zbieramy-na-DT[/URL] 3. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240578-Misiek-i-Szarik-w-typie-ONka-chore-niechciane-porzucone-proszą-o-wsparcie/page9"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...wsparcie/page9[/URL] 4. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242446-Ruda-doświadczona-przez-los-gaśnie-z-każdym-dniem-POMÓŻCIE"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...iem-POMÓŻCIE[/URL]! [B]Pozostało na koncie 0,-[/B] [B] Inne formy pomocy:[/B] iwonamaj- wydarzenie na fb zebrazebra - fanty na bazarek Mazowszanka - bazarek, zgł.do Skarpety sterylkowej paula_t - ogłoszenia Martika@Aischa i iwonamaj - bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238805-Mega-bazarek-różności-ciuszki-ozdoby-dodatki-biżuteria-26-01-20-00[/URL] 285,- wpłynęło dn. 16.03. + 10,- wpł. dn. 21.03 razem 295,- Martika@Aischa - zgł.do Skarpety sterylkowej Livka i Jota67 - bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239745-Świetne-ciuszki-i-coś-jeszcze-dla-Stefanii-Do-16-02-do-godz-21-00/page3[/URL] wpłynęło 96,- dn.06.03. ewa36 - rzeczy na bazarek halszka - ogłoszenia Margoth137 - fanty na bazarek kiyoshi -ogłoszenia[B][COLOR=#000080] [/COLOR][/B]
  4. Nie miałam netu przez parę dni, a tu taka wiadomość. Bardzo się cieszę, że Biszkopcik zostaje w BDT do czasu znalezienia domku. Ale moją radość musiała zmącić kolejna psia tragedia:placz: Na początku grudnia do pani ode mnie z pracy przybłąkała się zaniedbana, głodna sunia. Teraz jest już odkarmiona, ale grozi jej schronisko w Olkuszu. Zaraz założę wątek, chociaż na razie nie mogę zebrać myśli.............. Cioteczki kochane wszelka pomoc na wagę złota:modla::modla::modla::modla: Wątek Stefy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238411-Pomocy!!!!-Suni-grozi-schronisko-w-Olkuszu[/url]
  5. Zaglądam do maluszka, mam dosyć, do pani ode mnie z pracy przybłąkała się młoda sunia i teraz grozi jej schronisko w Olkuszu, to koszmarna mordownia. Chyba Ludwiczek mi wybaczy że zaproszę na wątek Stefy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238411-Pomocy!!!!-Suni-grozi-schronisko-w-Olkuszu[/url]
  6. [quote name='Aryste']Mialam przed chwila telefon o sniezynke. pani ma jednego psa- sunie latrelka. miala 2, jeden odszedl w czerwcu . mieszka w domku z ogrodkiem. ma sie odezwac do piatku...zobaczymy... [U][B]Toyota[/B][/U] napisalam ci wiadomosc na priv.Pani sie pytala gdzei jest sunia, zeby ewentualnei moc ja obejzec.[/QUOTE] O rany!!! Było by cudownie gdyby się udało, skąd jest ta pani? No i pytanie, czy jeśli się zgecyduje zgadza się na wizytę przedadopcyjną?
  7. Najlepiej było by ogłaszać pieska, bo tu na forum są setki psów w potrzebie. Ogłoszenia można np. wykupić na bazarku
  8. Gabulek jest taki kochany, dlaczego nikt GO nie chce????
  9. [quote name='Mysza2']a bo to zdolny chłopak jest:):) Ciocie proszone o trzymanie kciuków za domek dla Luckiego, w poniedziałek wizyta :lol::lol::lol::lol:[/QUOTE] Zaciskam kciuki z całych sił!!!!!!!!!!
  10. [quote name='Mysza2']Też się dziwię Iwonko:( Ostatni telefon jaki był to w lecie jak byłam u Ciebie na działce. A on stale miał czynne niektóre ogłoszenia bo odnawiam jak przychodzą przypomnienia. O Biszkopta też nie miałam ani jednego telefonu a też śliczny. Agunia :loveu::loveu::loveu::loveu:, może Twoje przyniosą szczęście:)[/QUOTE] Bostonek jest wspaniały, Biszkopcik też:loveu: oby wreszcie ktoś odpowiedni się odezwał
  11. [quote name='Martika@Aischa']Iwonko jakieś wieści ???[/QUOTE] Też jestem bardzo ciekawa co z koteczką???
  12. [quote name='lotka86']jutro maja po niego przyjechac, ale chcialabym spisac umowe adopcyjna. Jak ona wyglada?[/QUOTE] A czy to ktoś z Dogo ma po pieska przyjechać???? Mam nadzieję, że to dobry domek, że piesek nie trafi np. na łańcuch
  13. [quote name='toyota']Zero odzewu, a sunia naprawdę bardzo fajna, taka delikatna i spokojna. Zero skakania, zero szczekania, taka poczciwinka.[/QUOTE] Kochana maleńka sunia, tak bardzo mi jej szkoda:-(
  14. Jak miło popatrzeć na szczęśliwego Biszkopcika, w najlepszym pod słońcem DT:loveu:
  15. [quote name='DONnka']I co ??? Jedziecie poznać psiaka ??? Tak wypytuję, bo nie wiem, czy dalej rozpytywać o domek dla niego :roll:[/QUOTE] Też jestem bardzo ciekawa co z pieskiem
  16. Zaglądam do maleńkiej, cisza tu straszna:placz:
  17. [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5914/73428751192681885174513.jpg[/IMG] Zachwycam się łatkiem, jest CUDNY!!!!!!!!!!
  18. Zaglądam do maluszka, np. tu można mu zamówić pakiet ogłoszeń [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237417-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)-do-14-01-2013[/url]
  19. Dzięki za wyjaśnienie, szkoda psiaka, skoro niedawno był wzięty ze schroniska pewnie jest mega szczęśliwy, a tu nie wiadomo, co go czeka. Najlepsze będą ogłoszenia, bo psów w potrzebie jest multum, a o domy bardzo trudno. Można np. wykupić pakiet ogłoszeń na bazarku
  20. [quote name='lotka86']witam, piszę w imieniu koleżanki. Jak w temacie do oddania 5 letni długowłosy owczarek niemiecki. Mieszka z 3 letnią dziewczynką więc lubi dzieci, grzeczny, taka przytulanka, nauczony mieszkać w domu. Rex, bo tak nazywa się piesek znajduję się obecnie w katowicach ale gdyby znalazł się dobry dom to pewnie dalibyśmy radę zorganizować transport. Zależy nam aby trafił w dobre ręce. Więcej informacji pod numerem tel.: 536 069 126 lub gg 4417441 zdjęcia w rzeczywistości jest duuużo ładniejszy, tutaj wydaje się mały ale jest ogromny [url="http://img827.imageshack.us/img827/4081/20121205164136.jpg"]http://img827.imageshack.us/img827/4081 ... 164136.jpg[/url] [url="http://img600.imageshack.us/img600/5449/20121205164411.jpg"]http://img600.imageshack.us/img600/5449 ... 164411.jpg[/url] [url="http://img228.imageshack.us/img228/2643/20121205164238.jpg"]http://img228.imageshack.us/img228/2643 ... 164238.jpg[/url][/quote] tak z ciekawości zapytam, jaki jest powód oddania pieska?
  21. Wreszcie tu trafiłam. Ale wieści!!!!!!!!!!! Joluniu, jesteś wspaniała:loveu: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU I WSZYSTKIEGO, CO NAJLEPSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  22. Jaki cudny maluszek, przydały by się mu ogłoszenia, oby tylko nie trafił do schroniska
×
×
  • Create New...