-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
[quote name='Beatkaa']I jest Bostonek nasz przecudowny :loveu::loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pHSlGdK6dKE/UPRy7kWkylI/AAAAAAAAA5k/GQCMoxDrcWY/s320/Img7A460558.jpg[/IMG] Taka przytulanka kochana :loveu::loveu:[/QUOTE] Bostonek jest cudowny, boski po prostu:loveu:
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B][COLOR=#4b0082]Cioteczki, Stefa może jechać w niedzielę 20go do Wrocławia.[/COLOR][/B][/SIZE] -
Śliczna maleńka!!! Bafulka, może wykup jej pakiet ogłoszeń na bazarku u CatAngel - jest tanio, a poza tym cioteczka przynosi zwierzakom szczęście. Tylko może nie należy pisać o niej kaleka, bo to okropnie brzmi, tylko, że ma niesprawną łapeczkę. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238028-Hop-Up-raz-dwa-90-og%C5%82osze%C5%84-Tw%C3%B3j-zwierzak-ma-%29-Zapraszam[/url]
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cantadorra']Ciągle brak wieści? Co się dzieje? Halo![/QUOTE] [SIZE=5] P. Danuta dzisiaj nie dotarła do firmy:-( Ja już jestem nerwowo wykończona.[/SIZE] Cholera, jak człowiek chce pomóc, to zawsze ma pod górę Mam nadzieję, że jutro będzie, że to przez fakt, że wieś totalnie zasypało, a nie np. że jest chora Musimy poczekać do jutra, nie ma innego wyjścia. Na wątku transportowym uzyskałam taką odp: [B][COLOR=#000000]"Dziewczyny, niewykluczone, ze to by się dało zgrać, bo w przyszły weekend wybieram się w okolice Radomska, wracam w niedzielę. Za zrzutkę na paliwo mogę zboczyć z trasy. Tylko powiedzcie jakie to psy[/COLOR][/B]" -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Gabi , na watku transportowym jest taki wpis od malwaszka [B] "Szukam transportu z Wrocławia na Śląsk - Katowice/Częstochowa i okolice - najlepiej na czwartek, ale póki co kwestia otwarta "[/B] gdyby to połączyć to powrót byłby prawie gratis Oby tylko Stefcia nie była już w Olkuszu[/QUOTE] Było by wspaniale, gdyby udało się połączyć transport. Zaraz idę do pracy i dowiem się, co ze Stefą. Wyliczyłam km x 45 groszy i napisałam o tym Dodzie, ale niestety mi nie odpisała, a z nią jest kontakt tylko przez smsy. Jak będę wiedzieć, co z sunią to jeszcze napiszę. Myszko, gdyby jakimś cudem p. Danuta miała zdjęcie Stefy w tel. to poproszę, aby wysłała do Ciebie MMS, ok? -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']na poczatku stycznia w sprawie igielki odezwala sie na fb aneta p. Z propozycja bezplatnego tymczasu u siebie i z mozliwym domkiem stalym, ale ludzie chcieli ja zobaczyc, gdyby nie wyszlo mala zostalaby u niej, trzeba by przewiezc ja do warszawy, na drugi dzien dostalam info, ze sunie jednak chca na pewno tamci ludzie i podala numer do nich, wczesniej do siebie, na oba nie mozesz sie dodzwonic? Moge do niej napisac w tej sprawie... Ja znam te osobe tylko z fb, wiec nie wiem na ile to wiarygodne domki...[/quote] Moim zdaniem, jeśli możesz skontaktuj się z tamtymi osobami, jeśli ktoś się zdecyduje dać dt lub stały poszukamy kogoś z okolicy na wizytę przedadopcyjną -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Jest w schronisku, leży teraz wciśnięta w kąt budy, bo jej zimno :(. Smutny to widok. Aparat mi się zacina na tym mrozie i nie chce robić zdjęć, chyba coś się dzieje z elektroniką. Pojawiły się jakieś propozycje DT, DS z fb, ale na razie nie udało mi się dodzwonić na podane telefony. Chyba założę wreszcie Igiełce własny wątek.[/QUOTE] Tak bardzo mi jej żal, niestety nie mogę w tym momencie zabrać jej na DT. Oby chociaż DT znalazła. Będę cierpliwie czekać na jej wątek -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Państwo nie sterylizowali swoich psiaków, ale są bardzo wrażliwi na los porzuconych i skrzywdzonych zwierząt i jak najbardziej są przeciwni rozmnażaniu, także byli przychynie do tego nastawieni.[/QUOTE] Całe szczęście!!!!! Toyota, nie wiesz co z tą sunią, z boksu w którym kiedyś "mieszkała" Nuteczka [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7222/96898729.jpg[/IMG] -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Tak, obie z Agatą (agaton85) bardzo Panią namawiałyśmy. Być może uda się załatwić dzięki Agacie jakimś mniejszym kosztem, bo niestety w Bydgoszczy ceny są wysokie, co najmniej 3 stówy trzeba liczyć.[/QUOTE] Oby tylko Państwo się zdecydowali. Ja ostatnio od pewnej osoby nasłuchałam się takich głupot nt. sterylizacji, że to barbażyństwo, okaleczanie itp. Aż mnie zamurowało z wrażenia. Moje argumenty trafiły w próżnię............ -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Dzwoniłam przed chwilą i są same bardzo dobre wieści. Śnieżynka jest całkowicie bezproblemowym psiakiem. Została wczoraj wykąpana. Nie załatwia się w domu. Nie chce przebywać na zewnątrz, ale po załatwieniu potrzeby pędzi szybko do domu. W domu jest jej oczywiście za gorąco, bo organizm musi się przyzwyczaić do wyższych temperatur. Śnieżynka najchętniej siedzi w salonie gdzie są najczęściej domownicy. Zostało już dla niej kupione legowisko i niunia chętnie z niego korzysta. Spała grzecznie całą noc. Pies ideał. Teraz ma na imię Perełka, bo powiedziłam Państwu, że nie jest oczywiście przyzwyczajona do imienia Śnieżynka i jak najbardziej mają wymyślić jakie im się podoba :). Wczoraj obejrzałyśmy ją dokładnie razem z jej nową Pania i zgodnie stwierdziłyśmy "po zębach", że nie ma więcej niż 3 lata.[/QUOTE] Jak miło czytać tak cudowne wieści. A co ze sterylką, czy Państwo są za i planują??? -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Śnieżynce się udało, a Ludwiczek nadal w schronie:-( -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']zapisuje....[/QUOTE] Witamy na wątku. Miałam problemy z zalogowaniem się, co omal nie doprowadziło mnie do szału......... Jeśli chodzi o transport, to cały czas szukam, jak na razie skontaktowałam się z osobą o nicki doda, z Sosnowca, która mogła by zawieść Stefę za zwrot kosztów - 45 gr za km Wyliczyłam, że w obie strony było by to 590 km, w zaokrągleniu 600 więc około 270 zł Wiadomo, że najlepszy był by transport bezpłatny, lub z innym pieskiem, wtedy był by taniej. -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
Gabi79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do biedaczka, szkoda, że nie wyszło z tym DT:-( -
[quote name='iwonamaj']Wczoraj dostałam wiadomość od Moni, że u Negry wszystko ok :lol:. Jest bardzo wesoła i rozbrykana, na towarzysza zabaw wybrała sobie Alanka, są nierozłączni. Ładnie pilnuje Elenki, kładzie się koło niej i liże po główce. Na Mikołaja Negrita dostała nowy milutki kocyk, ma swoje posłanko i tam sobie leży, uwielbia biegać po lesie, ładnie się słucha. Gdyby ktoś chciał, Monia zaprasza w odwiedziny :)[/QUOTE] Wspaniale!!!! To, że Negra pilnuje małej Elenki i ją liże wcale mnie nie dziwi. Jak urodził się mój brat nasza Aza zachowywała się, jak jego mamusia, pilnowała, lizała i nie pozwoliła nikomu oprócz domowników zbliżać się do jego łóżeczka:eviltong:
-
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Wszystko jest o'k ![/QUOTE] Wspaniała wiadomość!!!!!!!!!!!! A czy będą fotki ???????? -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aryste']Sunieczka juz w domu... teraz pozostaje tylko miec nadzieje ze oba pieski sie zapryzjaznia i sniezynka bedzie maial kochajacy domek do konca zycia.:-)[/QUOTE] A czy wiadomo czy sunie się dogadały??? -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Jestem i ja na zaproszenie Gabi. Czekam na rozwój sytuacji, jak będzie trzeba to wesprę finansowo- gdyby transport trzeba było pilnie opłacić lub coś takiego.[/QUOTE] Bardzo dziękuję!!!!!!!!! Zdjęć nadal nie dostałam, zaczynam się martwić:-( [INDENT] [/INDENT] -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Gabi, dobrze jej założyłaś, bo Miechówka jest już w województwie śląskim z tego co patrzę. To jest między Wolbromem, a Pilicą. Trochę tamte tereny kojarzę, Miechówka jest w połowie trasy w bok od miejsca, gdzie jeżdżę do babci czasem.[/QUOTE] Ja dokładnie się nie orientuję, wiem tyle, że p. Danuta mieszka od niedawna w Miechówce -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Nie mam pojęcia, zaraz sprawdzę czy to obok Krakowa. Edit: z tego co mi pokazuje zumi to 50km [URL="http://www.zumi.pl/Miech%F3wka_,krak%F3w,on,19.8438656,50.2391936,1,9,trasa.html?cId1=&sId1=&cId2=&sId2=&trasa=234-235-232-246"]http://www.zumi.pl/Miech%F3wka_,krak%F3w,on,19.8438656,50.2391936,1,9,trasa.html?cId1=&sId1=&cId2=&sId2=&trasa=234-235-232-246[/URL][/QUOTE] Dzięki za odp. Tak z ciekawości zapytałam, bo właśnie w Miechówce jest Stefa, a ja tamtych rejonów nie znam, Założyłam wątek w dziale woj. śląskie, czyli w moim, a sunia jest w małopolskim, ale myślę, że to wielkiego znaczenia nie ma -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Cudownie by było, jakby sunia trafiła do michelle i giselle :) Nawet sobie nie wyobrażam, że Pani mogłaby tak bez żadnej wiadomości oddać ją do schronu wiedząc, że działasz Gabi:shake:[/QUOTE] Ja się tak umówiłam z p. Danutą, że będę szukać, pytać, że poproszę o pomoc na Dogo i żeby tylko Stefy nie oddawali, ani do schronu, ani pierwszej lepszej osobie. Paula_t, czy Miechówka jest niedaleko od Ciebie? -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Ja też ogromnie dziękuję agaton85 za wizytę PA w dodatku w trybie natychmiastowym :loveu::loveu::loveu:. Aryste, dla Ciebie też wielkie podziękowania, za ogłoszenia i wyłowienie domku :loveu:. Domek wydaje się być naprawdę fajny, ale to dla mnie o wiele większy komfort i pewność, jak się jednak uda zorganizować tę wizytę. Sunia jest w schronisku od roku, została znaleziona pod koniec 2011 r. ze szczeniakami w Dragaczu. Jakiś wieśniak pewnie ją wyrzucił, bo była w ciąży lub ze szczeniakami. Tym bardziej chciałabym, aby od tej pory miała szczęśliwe życie i normalny dom. Trzymajmy kciuki za to by dogadała się z pinczerką, która jest zaczepna. Według mnie Śnieżynka to oaza spokoju i łagodności, ale nigdy nie wiadomo czy nie zmieni się w warunkach domowych. Pinczerka jest bardzo malutka. Poinformowałam Państawa o możliwości zwrotu w ciągu 7 dni, gdyby był duży konflikt miedzy suniami. Chcą dać Śnieżynce szansę.[/QUOTE] Oby pinczerka zaakceptowała Śnieżynkę. Trzymam kciuki!!!!!!! -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Jeśli Stefania mogła by jechać jak najprędzej do Michell było by wspaniale :) ja się tylko martwię Gabi żeby w poniedziałek nie okazało się że sunia już w Olkuszu :([/QUOTE] Mam nadzieję, że nie......................... -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Cioteczki kochane!!! Wczoraj dopadła mnie grypa jelitowa, albo takie mega zmęczenie, szczegółów nie będę opisywać, padłam na łóżko po 20-tej [COLOR=#800080][B]Jest miejsce dla Stefy u Michelle za 250 zł miesięcznie plus koszty weterynaryjne.[/B][/COLOR] [URL]http://gis4.wrzuta.pl/obraz/5TSU3BC6hPr/sdc12943[/URL] [URL]http://gis4.wrzuta.pl/obraz/7qGy8Gfi67v/sdc12944[/URL] [URL]http://gis4.wrzuta.pl/obraz/0SxYdZ5uwv7/sdc12946[/URL] Nasza kochana Mysza2 załatwiła to wstępnie z Gisell, a ja dzisiaj do niej zadzwoniłam. U Michell była nasza Lalunia, pieski tam mają wspaniale. A Michell i Gisell to cudowne osoby!!! Sterylka będzie zrobiona już na miejscu. Teraz trzeba zorganizować transport do Dzierżoniowa, lub chociaż do Wrocławia.