-
Posts
32982 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Igielka jest nie do zdarcia, myslalam, ze bedzie lezec i odpoczywac, a ona ciagle chodzi i popiskuje i robi wyjca (ale takiego slodkiego), kladla sie tylko na chwileczke i wstawala, teraz wlasnie cos widze, ze sie polozyla moze na dluzej... mam nadzieje, ze na razie nic ja nie boli, wetka powiedziala, ze dostala porzadny srodek, wiec nie ma jej nic prawa bolec, przynajmniej przez jakis czas, zobaczymy jak bedzie w nocy, oj sie nacierpiala :sad: jutro jedziemy na kontrol i zastrzyk... toyota ma z 2 zdjatka po sterylce...[/QUOTE] Maleństwo kochane, dobrze, że już po zabiegu, teraaz szybciutko dojdzie do siebie:lol: Wycałuj ją cioteczko ode mnie:buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi: -
[quote name='obiezyswiat75']To tak mój Maksio- każdy pies to wróg. Dołożę 100 zł.[/QUOTE] Patrzę w monitor i się zastanawiam, czy widzę dwa zera:crazyeye: Nie znam omry, Bobika "znam" tylko z fotek, ale w ich imieniu bardzo, bardzo, bardzo dziękuję:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Chociaż doskonale wiem, że zwykłe słowa wystukane na klawiaturze to za mało. I tylko nieśmiało dopytam czy to deklaracja stała, czy jednorazowa?
-
[quote name='obiezyswiat75']Gabi, a jakby pokrywać Ci koszty to nie wzięłabys go na tymczas? Ja tez się zakochalam, ale nie upchnę kolejnego psa juz. Tak niezobowiazujaco pytam...[/QUOTE] Kochana nie dam rady, mój Kajtuś nie lubi psich samców, a większych od siebie się boi. Obecnie z wielu nie do końca ode mnie zależnych przyczyn nawet żadnej suni wziąć nie mogę:placz: Jak Bobik będzie w hotelu, to możemy szukać domku, wiedząc, że jest bezoieczny. Poza tym zauważyłam, że bardzo często ludzie chętniej biorą psy z DT czy hoteli niż bezpośrednio ze schroniska Jeśli omry nie zmieniła zdania i nadal oferuje dla Bobika 100zł miesięcznie, a cioteczka Teresaa18 50,- to brakuje jeszcze 100 Wcześniej ktoś oferował karmę
-
[quote name='kiyoshi']Dziękujemy cioteczki za obecność z rana:) numer konta zaraz prześlę...:) Chciałam tylko donieść, że nasza Zosia już po pobraniu krwi...bardzo dzielnie to zniosła:) jutro będą wyniki Dziś oglądał ją znowu inny weterynarz- starszy i bardziej doświadczony...powiedział, że jego zdaniem pies jest w dobrej formie...skoro nie ma biegunki, nie wymiotuje itd. to tym bardziej nie wskazuje by coś złego się działo. zalecił na dziś tylko badania krwi, koszt wyniósł 50 zł. jeśli wyniki wyjdą dobre- jutro Zosia zostanie zaszczepiona. Na temat guza ten Pan z kolei wypowiedział się, że to nie musi być coś bardzo poważnego. Może to być niegroźny włókniak lub tłuszczak (chociaż tutaj mam pewne wątpliwości, bo Zosia ma też tłuszczak na obojczyku i tamten rzeczywiście- przesuwa się względem skóry i jest raczej miękki, natomiast ten na klatce piersiowej jest twardy i nie przesuwalny- dlatego dwóch wcześniejszych weterynarzy zasugerowało, że jest to coś poważniejszego) dr Skolik powiedział, by obserwować ten guz i jeśli przez najbliższe 2 tygodnie wielkość się nie zmieni, to żeby go zostawić, inaczej potrzebna będzie operacja. Sama nie wiem co myśleć o tej diagnozie, wydaje mi się jednak, że jutrzejsze wyniki badań krwi powinny dać jakiś obraz, co dzieje się w organizmie suni... Poza tym, Zosia zrobiła furorę w tramwaju:) wiele osób chwaliło ją jaka grzeczna, ładna itd. oczywiście do wszystkich musiała podejść merdając ogonkiem, by obwąchać a przy okazji dać się pogłaskać:) od razu opowiedziałam historię jak ją znalazłam...i wywołało to duże poruszenie... Niestety zauważyłam też, że papierowe ogłoszenia które rozwiesiłam kilka dni temu- poznikały:( jutro zaniosę do gazety ogłoszenie o Zosi z notką, że szuka właściciela lub nowego domu.[/QUOTE] Trzymam kciuki za wyniki badań, a to że Zosieńka zrobiła furorę w tramwaju wcale mnie nie dziwi:loveu:
-
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Gabi79 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nilsson']York już w nowym domku.Będzie miał do towarzystwa pekińczyka,kota,świnkę morską i goldena. Był bardzo grzeczny w podróży i w salonie piękności:)zachowywał się tak jakby mu te zabiegi nie były obce.Pan dzisiaj nawet zwolnił się 2 godz wcześniej z pracy bo chciał już go zobaczyć. Kiki jest na tymczasie u Evity11. Teraz prosimy o pomoc jamniczkowi,może mniej urodziwy ale też chce być kochany i zdrowy.[/QUOTE] Wspaniałe wieści, tylko jamniczek taki biedny:placz: [quote name='Nilsson']Ta bidulka ma 9 lat jest malutka i chyba całe życie spędziła na łańcuchu też szukamy domku. [IMG]http://schronisko.ustronet.com/images/stories/easygallery/2083/1357221767_tn_P1070048.JPG[/IMG][/QUOTE] Jaka śliczna kruszynka -
[quote name='obiezyswiat75']Przybywam na zaproszenie Gabi. Jezeli zapadnie decyzja o hoteliku, to stanę na rzęsach, żeby pieniądze załatwic.[/QUOTE] [quote name='rzepek']No dobrze, ale gdzie jest jakis nr konta do wpłaty na Bobika? (mam identyczną sunię- jak Bobik - ze schronu w Uciechowie. Ale do tego jeszcze 2 inne adoptusie i 2 adoptowane koty) Mam nadzieje, że Bobik szybko znajdzie domek. Żal mi maluszka...[/QUOTE] [quote name='AnetaR']Przelałam 8zł na Bobika, wiem, że to mało, ale zł do zł i się uzbiera :)[/QUOTE] [quote name='teresaa118']Dzieki Gabi 79 rowniez zakochalam sie w Bobiku. Szkoda by go bylo "zakopac" w schronisku. Wyglada na dobrze utrzymanego i niech tak bedzie dalej. Oferuje 50 zl miesiecznie. Jesli sie spoznie przy przelewie, prosze o ponaglenie. Pozdrowienia dla wspanialych dziewczyn, ktore walcza o dobre imie czlowiecze.[/QUOTE] CIOTECZKI KOCHANE, DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI, JA WAS PO PROSTU UWIELBIAM:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou: Na wątek Bobika weszłam przez przypadek i zakochałam się w nim. Tak samo było z moją tymczasowiczką Nutką (ma już wspaniały DS), zobaczyłam ją za kratami boksu i postanowiłam, że po 6u latach musi opuścić schron. Teraz Nuteczka jest szczęśliwym pieskiem kanapowym. Bobika na tymczas wziąć niestety nie mogę, z finansami krucho, więc chociaż porozsyłam wątek, pokażę cioteczkom tego cudnego szaraczka. W schronisku biedak jest wmieszany w tłum i ma małe szanse na adopcję, a jak będzie w hoteliku będzie można szukać mu domu. [quote name='omry']Dzwoniłam do hoteliku, od razu po kwarantannie (następna sobota, może w piątek) Bobik może już opuścić schron, bo będzie miejsce! :multi: Bardzo, naprawdę bardzo Wam dziękujemy, bez Was nie byłoby to możliwe :loveu:[/QUOTE] Czyli odliczamy dni do następnej soboty, Bobiczku kochany wytrzymaj jeszcze troszkę
-
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Gabi79 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Dzieci się bawiły w chowanego. Maksio oczywiście z nimi. Maksio nie umie się bawić w chowanego, bo za każdym razem jak znajdował tych, co się chowali, to stawał i szczekał tak przerazliwie, że szukający od razu wiedział kto gdzie siedzi. Chociaż jak teraz o tym myśle, to czy nie na tym właśnie ta zabawa polega? A że Maksio był szybszy niż człowiek? No cóż, zdarza się. W każdym bądź razie Maksiowi się podobało. Za każdym razem, bez pudła, trafiał na ukryte dzieci- czy to w szafie, czy pod łóżkiem. A jak się wtedy cieszył....[/QUOTE] Dawno nie zaglądałam do Maksiulka, ależ on teraz jest szczęśliwy -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Stefciu:bye::bye::bye: -
[quote name='gosiaczek1984']Boże tylko ,żeby on przeżył w tym schronisku,co on teraz czuje biedny,aż łezka się kreci[/QUOTE] Dziękuję Gosiu, że jesteś u Bobika. Mnie bardzo zapadł w serce, taki słodki, niepozorny szaraczek
-
[quote name='Aimez_moi']Super.....:) moze cos sie ruszy.....[/QUOTE] Mam nadzieję, on jest cudny i taki maleńki
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiaczek1984']17.01 wysłałąm 20zł doszły?[/QUOTE] Oczywiście, bardzo dziękuję. W trzecim poście jest wyszczególnione, doszło 18go, a w pierwszym zaznaczone w nawiasie. A ten wpis, który skopiowałaś dotyczy dzisiejszych wpłat:loveu: -
Beza już ma swój dom :). Dziękuję Stowarzyszeniu 4 Dogs !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A ta ślicznota nadal bez domu:placz: -
[quote name='Aimez_moi']Zagladam do maluszka.......[/QUOTE] Ja także, mogę napisać tekst do ogłoszeń
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='halszka']osobiście mi tam obojętnie na jakie,choć najczęściej robię na śląskie ;) pytanko czy z tymi zdjęciami,które są?czy będą nowe? aaa i jeszcze jedno jeśli nie zdążę do środy to będą dopiero koło wtorku (wyjeżdżam) :)[/QUOTE] Kochana, nie spiesz się, niech będzie nawet we wtorek. Może dziewczyny zrobią lepsze fotki. I tak jeszcze Stefę czeka Sterylka i ogólne oględziny u weta. No i dopiero się aklimatyzuje u Michell. Tak sobie myślę, że nie wiemy, jak jest u Stefy z utrzymaniem czystości w domu, pewnie nieciekawie. Może cioteczki wezmą ją na próbę np. do przedpokoju, albo jakiegoś pomieszczenia. Michell, jeśli było by to możliwe to bardzo proszę:modla::modla::modla::modla: -
[quote name='Beatkaa']Skromny pakiecik,bo na wielu stronach ogłoszenia od Agusi są ciągle aktywne :) [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=156092[/URL] [URL]http://tygodniowe.pl/details.php?id=72761&key=0aa13bd0dc05c1dcb9534fdb7f18b733[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Boston_-_najlepszy_towarzysz_dla_Ciebieprzyjazny_wszystkim,769123[/URL] [URL]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/723727-boston_najlepszy_towarzysz.html[/URL] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] - czeka na moderację [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/49013-boston-najlepszy-towarzysz/[/URL] [URL]http://sosnowiec.swistek.pl/boston-najlepszy-towarzysz-dla-ciebie-przyjazny-wszystkim_178616.html[/URL] [URL]http://pozostale.i-bazar.pl/pozostale/2437215-boston-najlepszy-towarzysz-dla-ciebie-przyjazny-wszystkim/[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/277320-boston-najlepszy-towarzysz-dla-ciebie-przyjazny-wszystkim-oferta-sosnowiec/[/URL] [URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/19346,Boston---najlepszy-towarzysz-dla-Ciebie,przyjazny-wszystkim.htm[/URL][/QUOTE] Super Beatko!!!!!!!!!!!! A teraz czekamy na ten jeden jedyny telefon:loveu:
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']poczytam więcej o Stefci i coś na jutro sklecę, potem tez zrobię ogłoszenia...możemy się np. podzielić i robić na jeszcze jakieś województwo... jak uważacie:)[/QUOTE] To już się cioteczki umówcie:lol: Wpłynęło 12 zł od kocurek - dzięki serdeczne:Rose::Rose::Rose::Rose: Byłam z Kajtusiem u weta, jest przeziębiony i ma podwyższoną temperaturę. Dostał antybiotyk, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy w żelu, ma też brać flegaminę i rutinoskorbin. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Cudna sunieczka!!!!!!!!!!!!! Michell, wyślij mi proszę na pw nr konta, przeleję za pierwszy miesiąc -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulvhedinn']Mi też (poza rzygankiem) Stefa bardzo przypadła do serca, fajne, wesołe, zgodne psisko. Tylko, moim zdaniem, ją trzeba wysterylizować, im szybciej tym lepiej- raz, że jest za ładna, żeby szła do DS niekastrowana, dwa, to podejrzenie ciąłaży.....[/QUOTE] Jestem jak najbardziej za sterylką!!!!!!!! Ulv, czy trzeba dopłacić za benzynę i ile za czyszczenie auta??????????? [quote name='michelle04']Witam Cioteczki Stefcia to prawdziwy aniołek, jest cudowna, w sumie mniejsza niż myślałam,bardzo towarzyska zarówno do zwierząt jak i do ludzi, chociaz do ludzi bardziej, jest bardzo złakniona kontaktu z człowiekiem, chodzi za ludziem krok w krok, skacze albo chociaż przycupnie, poda łapkę by tylko się nią zainteresować, pogłaskać, wymiziać, cudo dziewczynka :loveu: Co do jedzenia to nie rzuca się, zostawia w misce, wyjada co lepsze kąski, a chrupki, no może na później:razz:[/QUOTE] Michelle, dzięki serdeczne za relację i fotki!!!!!!1 A jak Stefcia zachowuje się w kojcu, grzeczna jest, czy piszczy i szaleje???????? [quote name='halszka']no proszę jakie super wieści :) jak będzie tekst i zdjęcia to tak jak wcześniej deklarowałam będą ogłoszenia ;)[/QUOTE] Z góry bardzo dziękujemy:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Kochana dziewczynka, taka grzeczna jak nasza Lalunia:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Aguś, bo te "nasze" są najgrzeczniejsze:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']Gabrysiu, bardzo chętnie sklecę jakiś tekst dla Stefki:) i zrobię jej pakiecik ogłoszeń (na 20 stonkach) :)[/QUOTE] Wielkie dzięki kiyoshi:loveu: Poczekamy jeszcze na jakieś szczegóły o Stefci od Michell, żeby można ją było dokładnie opisać. Ogłoszenia najlepiej zrobić na woj. dolnośląskie [quote name='AgusiaP']Super, że z Stefci taka grzeczna dziewczynka:lol: To teraz czekamy na wiadomości z pierwszej ręki;) kiyoshi dzięki że napiszesz nam ten tekścik do ogłoszeń:loveu:[/QUOTE] Czekamy cierpliwie;) Agusia, masz zapchaną skrzynkę -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']super wiadomości Gabuniu :multi::multi:, ciekawe jakiej ona jest wielkości dokładnie:):).[/QUOTE] Też jestem bardzo ciekawa [quote name='Martika@Aischa']Gabi kochana ja zawalona pracą do końca lutego a i piśmienna noga :shake: więc z tekstem nie pomogę niestety .....tak się cieszę z fantastycznych wiadomości :multi: kochana dziewczynka z pewnością szybciutko znajdzie domek :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Na pewno kochany z niej słodziak:loveu: Na konto Stefci wpłynęły następujące wpłaty: Romka 21,- za 7mcy z góry ranias - 30,- za 6 m-cy z góry MikAga - 30 mkgce - 21,- za 3 m=ce z góry Wercyngetorys 30 +10 =40,- katarzyna09 - 10,- margoth137 - 10,- Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Stefuni:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
Luna zosała porzucona pod hotelem. Prosimy o pomoc!
Gabi79 replied to Jara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gru777']Niestety nie uda mi się podjechać w sprawie tego domu tymczasowego, bo dziś z powodu kręgosłupa, nie wstałam z łózka :/ udało mi się zawlec do lekarza, mam leżeć w łóżku do końca tygodnia, jak tylko się lepiej poczuje od razu się umówię :/[/QUOTE] Szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!!!!!!!!! -
[quote name='omry']Właśnie się wymądrzaj, bo ja pierwszy raz tak naprawdę adopcję prowadzę :evil_lol: Jeśli to może pomóc, to zmieniam.[/QUOTE] Właściwie, to tytuł może zostać taki, jaki jest, niepotrzebnie wyskoczyłam z tym pomysłem o zmianie. Ważne, żeby dożo cioteczek tu zwołać:loveu: