Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32982
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='michelle04']Stefcia jest cudowna, taka przytulaszczka:loveu: Giselle4 będzie się starała umówić Stefkę na sterylkę w tą sobotę, bo szkoda by taka sunieczka siedziała u nas, gdy ona może zawojować nie jedną rodzinkę i być już w swoim domku! Myślimy też gdzie ją ulokować w domu po zabiegu gdyż nie może po takiej ingerencji siedzieć w kojcu, musi być chociaż przez pierwsze dni w domu, w cieplejszych warunkach by szybko wydobrzała a potem domki niech się biją:mad:[/QUOTE] Też sądzę, że domki się powinny bić o Stefcię A czy p. Danusia przekazała książeczkę Stefci???
  2. Michelle dzięki serdeczne za fotki.:loveu: Czy macie już plan kiedy ze Stefcią do weta? Wiem, że Stefcia jest zaszczepiona na wirusówki. Trzeba by jeszcze przeciwko wściekliźnie, no i sterylka konieczna. Co wynika z Waszych obserwacji, jest w ciąży, czy nie?
  3. [quote name='omry']Jak to w schronie. Najgorzej na kwarantannie, nie ma dobrej ochrony przed wiatrem, i są dziurawe budy..[/QUOTE] No tak, w schronach zazwyczaj tragedia, byle by tylko Bobiczek jakoś przetrwał i się nie załamał
  4. [quote name='omry']Ja też.. Jak do tej pory nie miałam odwagi tam iść i później go zostawić, ale teraz, jak wiem, że i tak go stamtąd wyciągniemy, to odwiedzę go później jeszcze ze dwa razy, żeby chłopak wiedział, że nie jest sam.[/QUOTE] To wspaniale Omry, że go odwiedzisz, oby tylko dotrwał do 2 lutego. A jakie warunki są w tamtym schronie, znośne?
  5. [quote name='omry']Mamy 100 zł od obiezyswiat75 i 100 zł od rzepek. Bardzo dziękujemy :loveu: Dzisiaj nie dałam rady być u Bobika, a teraz jest już ciemno i zdjęć i tak nie zrobię ani jemu, ani schroniskowym rottkom dla fundacji, więc jadę jutro.[/QUOTE] Przyłączam się do podziękowań za wpłaty:loveu: Bardzo jestem ciekawa, jak Bobik radzi sobie w schronisku???
  6. Jakie śliczne sunieczki, zapisuję wątek
  7. Próbuję sklecić jakiś tekst. Toyota, nie wiesz na ile latek został mały oceniony???
  8. [quote name='bela51']Wiesci cały czas płyną optymistyczne. Rozmawiałam dzisiaj z p.Bozena, ktora nie moze sie Bruna nachwalic. Wszystkim skradł serca, jest grzeczny, posłuszny i bardzo mądry. Potrafi jednak ostro obszczekac obcych, no i nie lubi kotow z sąsiedztwa. Cóz, nikt nie jest doskonały.:evil_lol: Niestety, P.Bozena ciągle chora, bierze zastrzyki, wiec kastracja przesunieta na czas jakis. Emisiu, czekam na rachunek ![/QUOTE] Jak dobrze, że u Brunka wszystko w porządku:loveu: P. Bożenie życzę szybkiego powrotu do zdrowią:lol:
  9. Ale Państwo mi dzisiaj niespodziankę zafundowali:loveu: Po prostu MIODZIO!!!!!!!!!!! Jestem taka szczęśliwa, że Nutunia tak wspaniale trafiła, chyba już lepiej się nie dało. "Moje" KOCHANE SŁONECZKO:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  10. [quote name='giselle4']Stefcia pieknie chodzi na smyczy ma troche rozbiegane oczka aby uciekac ale nie kiedy czlowiek sie nią ineteresuje. Zachwuje czystosc wychodzila na spacerki i wtedy załatwiala swoje potrzeby podaje obie łapki na powitanie... ufff jest wspaniala Lucyna przyjęła nowa kolezanke a Kesh ...chyba sie zakochal[/QUOTE] [quote name='giselle4']fotek jest duuuuuuzo ale takie same jak biegaja jak siedzi na babci plecach jak daje łapki i całuje sie z michelle jak lata za Lucynką czy Keshem ogolnie czlowiek jest jej potrzebny jak jedzenie a je pieknie i nie grymasi[/QUOTE] Giselle, dziękujemy za wspaniałe newsy!!!!!!!!!!!! Ale dzisiaj jestem szczęśliwa, kilka dobrych wiadomości na Dogo i dostałam nowe fotki "mojej" ukochanej Nuteczki:loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='kiyoshi']kochane cioteczki i wujaszkowie...mam jeszcze tylko takie pytanie, bo trochę 'bezprawnie' wliczyłam opłatę za to ogłoszenie Zosi do wydatków z puli jednorazowych wpłat... chciałabym spytać czy darczyńcy nie mają nic przeciwko? [SIZE=3][B]i pytanie do maruda666[/B][/SIZE]- wpłaciłaś pieniążki na połowę pobytu w hoteliku Zosi za pierwszy miesiąc, ale ona ma już stałe deklaracje, więc czy ta wpłata może być uznana na poczet szczepienia i transportu?? Bardzo proszę o odpowiedź:) Dziś wpłynęła też pomoc finansowa od bjuta- 30 zł- bardzo, bardzo dziękujemy!:loveu:[/QUOTE] Tak się cieszę, że wyniki Zosieńka ma dobre:loveu::loveu::loveu: [quote name='AgusiaP']ja niestety nic nie wpłaciłam...:-( ale myślę, że cioteczki nie będą miały nic przeciwko temu;) Przecież pieniążki i tak pójdą na Zosię,;) ale lepiej poczekajmy niech się wypowiedzą:lol:[/QUOTE] Jeśli chodzi o moją skromną dyszkę, to spożytkuj ją kiyoshi wg. uznania. Buziaczki dla Zosieńki
  12. [quote name='omry']FredziaFredzia coś wspominała o karmie, jak będzie mogła to na pewno pomoże :) Już dopisuję siebie. Rządź się, rządź. Gdyby nie Ty to ja nie wiem czy Bobik by miał jakiekolwiek szanse :) [B]Mamy teoretycznie 250 zł miesięcznie, ale jeśli ktokolwiek chciałby pomóc, to proszę się nie wahać, bo zawsze pieniążki się przydadzą, przykładowo na karmę, zaszczepienie, odpchlenie, odrobaczenie, kastracje czy w razie jakiegokolwiek nagłego wypadku, którego mam nadzieję nie będzie.[/B][/QUOTE] Oj, bez przesady, jak już tak się licytujemy, to Ty go zgarnęłaś z ulicy i założyłaś wątek na Dogo, ja tylko zobaczyłam przez przypadek jego fotki i nic na to nie poradzę, że ujął mnie swoim urokiem;-) I tylko rozesłałam wątek.
  13. Jak miło obejrzeć takie fotki:loveu:
  14. [quote name='Mysza2']Może być i tak, ale też często starsi ludzie odchodzą, a spadkobiercy wszystko chętnie przejmują poza psem:([/QUOTE] I to jest cholernie przykre:placz:
  15. [quote name='omry']Aż nie wiem, co napisać. Naprawdę.. obiezyswiat75, BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ, choć jak już Gabi napisała, same słowa to za mało.. Jesteście wielkie, wszystkie! :)[/QUOTE] Omry, bardzo Cię proszę jeśli deklarujesz 100 dla Bobika, tak jak pisałaś to wpisz to w stałe, aby każdy wiedział ile jest w sumie pieniędzy. I inf. o tym, że ktoś oferuje karmę (przepraszam, nie pamiętam kto) też tam wpisz. Ok. przepraszam, że znowu się rządzę, obiecuję, że to ostatni raz
  16. [quote name='Mysza2']Ciekawe co tam u naszej Stefci dzisiaj:)[/QUOTE] Michell, prosimy w wolnej chwili o jakieś wieści o Stefuni
  17. [quote name='Mysza2'][IMG]http://i48.tinypic.com/xf6uu0.jpg[/IMG] Ta czarnula Zosi - Dianka- ma przynajmniej 13 lat (dokładnie nie wiemy oczywiście, u Zosi jest od 2001 r, a była już dorosła jak się znalazła). Na babulinkę nie wygląda, a do biegania bardziej chętna jak moja Saba. I tak mi się skojarzył jeden telefon z ogłoszeń, jak panu proponowaliśmy 6 letniego psa , a pan (pan ok 70 -tki zresztą) powiedział, że takiego starego to nie chce.[/QUOTE] Dianka śliczna i wygląda jakby miała o połowę mniej lat. Co do takich "młodzieniaszków co [COLOR=#ff0000]mają 30kę do setki [/COLOR]i chcą szczeniaka, to ja już się nieraz wypowiadałam, ale to szkoda słów....... Tylko ku....a człowieka bierze:angryy:
  18. [quote name='toyota'][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9032/dsc5717t.jpg[/IMG][/QUOTE] Skarb cudowny, niech szybciutko dochodzi do siebie:calus::calus::calus::calus:
  19. [quote name='Saththa']omry wejdzie... i zejdzie :lol: Omry, nie schodź, bo kto Bobika ze schronu wyciągnie:???::evil_lol: Super wieści;)[/QUOTE] [quote name='Besti']Ja też nie wierzę, szybka i dobra akcja! Omry trzymasz się krzesła?:evil_lol: Ej a może ona zemdlała?:evil_lol:[/QUOTE] Ja mam ochotę tańczyć ze szczęścia:loveu:
  20. Zaglądam do Biszkopcika:lol: Dzisiaj otrzymałam na konto Stefuni [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238411-Stefcia-m%C5%82oda-weso%C5%82a-sunia-unikn%C4%99%C5%82a-schronu-w-Olkuszu-prosi-o-wsparcie-na-hotelik%21[/url] 30,- które pierwotnie były przeznaczone dla Biszkopcika od cioteczki Malwa. Bardzo dziękuję:loveu:
  21. Malagos, jak dobrze, że ją znalazłaś i zgarnęłaś z ulicy, zamarzła by bidusia.
  22. Zrobiłam przelewy do cioteczek ulv za paliwo i Michell04 za hotelik:lol:
  23. [quote name='motyleqq']wooow! super, jesteś wielka :)[/QUOTE] Popieram w 100%ach. Cioteczka obiezyswiat75, jest wspaniała i nigdy pomocy nie odmówi, a mało tego zawsze wesprze pokaźną kwotą:loveu: Myślę, że bazarki też się przydadzą, np. na pokrycie ewentualnych kosztów weterynaryjnych
  24. [quote name='michelle04']Pomyślimy, coś zawsze da się wykombinować :) ale sądząc po jej zachowaniu w kojcu to chyba wie o co chodzi, gdyż jeszcze nie załatwiła się w środku, tylko na zewnątrz, no ale poczekajmy, dopiero się poznajemy :)[/QUOTE] Stefcia to inteligentna bestyjka, czekamy na nowe wieści [quote name='ulvhedinn']Przepraszam za offa, ale zapraszam na bazarek, na moich podopiecznych: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238344-zapraszam[/URL]! P.S. Auta do czyszczenia dawać nie ma sensu, za duży koszt (i tak ciągle psy tam jeżdżą), sama go doczyszczę; myslę, że "nadprogramowe" paliwo i jakieś czyścidło do autka zmieści się w 30 zł, może tak być?[/QUOTE] Oczywiście, zaraz zrobię przelew:lol: Dzisiaj na konto Stefci wpłynęły wpłaty od następujących cioteczek: Mazowszanka 5,- Pikola MALWA 30,- (przesłane przez asiekl-g z konta Biszkopcika) Dziękujemy serdecznie:loveu: Zaraz przeleję Michell na konto 250 zł za pierwszy miesiąc
×
×
  • Create New...