Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='Martika@Aischa']No i stało się :) Bostonek pojechał ze swoją nową Panią do domu :) Pani bardzo bardzo sympatyczna i ciepła osoba ....wciąż bardzo przeżywa rozstanie ze swoim 11 letnim pupilem którego ratowała do końca. Cierpliwie wysłuchała wszystkim wskazówek dotyczących " obsługi " Bostonka ;) Pani Marzena bardzo chciała aby Bostonek zamieszkał z nimi jak najszybciej gdyż mąż jest do końca marca na L4 i będzie mógł popracować nad zostawaniem Bostonka w domu. Bostonek dostanie długą smycz ...obrożę i szelki. Pani nigdy nie spuszczała swojego psiaka ani ze smyczy ani z oka i tak samo będzie z naszym Bostonkiem który jest wulkanem energii więc woli dmuchać na zimne. Bostonek dumnie i z ogonem w górze powędrował ze swoją nową Panią a my z Panią Anetką stałyśmy ze łzami w oczach. Ech ...rozstania są bardzo ciężkie :( Pani Anetko kochana głowa do góry !!!!!!!! :glaszcze::calus: Spisałam Panią z dowodu osobistego i chłopak pojechał ...w czwartek podpiszemy umowę gdyż i Pani bardzo zależy by mieć dokument że Bostonek jest jej i wyłącznie jej psiakiem na zawsze :) Myślę że będzie dobrze :)[/QUOTE] Wspaniałe wieści:loveu: Bostonek wreszcie się doczekał na SWOICH ludzi. Przystojniaczku kochany, bądź szczęśliwy w nowym domku!!!!!!!!!!!!!
  2. [quote name='Yorija']super!! napisz coś więcej trafi do domu czy do mieszkania będzie miał psie/kocie towarzystwo a co wyszło z badań, dlaczego jest w lecznicy? powodzenia chłopie[/QUOTE] Ale się cieszę!!!!!!!!!!! Też jestem ciekawa szczegółów, skąd ludzie dowiedzieli się o Viktorku, czy są jakieś szanse na wieści na bierząco z nowego domku????
  3. [quote name='obiezyswiat75']Matko kochana, Ty tam coś widzisz? Bo ja ciemność jedynie :([/QUOTE] Widzę śliczne, smutne oczka, uszy położone po sobie i siwiejący pyszczek. Jestem ciekawa ile sunia ma lat i jakiej jest wielkości, bo nie wiem, czy w budzie siedzi czy stoi. Może Toyocie uda się coś ustalić
  4. [quote name='Nilsson']Dzisiaj pudelkowa czarna sunia pojechała do nowego domku:))[/QUOTE] Wspaniale, bardzo się cieszę, czy pojechała do tej pani do Kielc??? Nilsson, weźmiesz tę bidusię na tymczas [url]http://schronisko.ustronet.com/images/stories/easygallery/2083/1357221767_tn_P1070048.JPG[/url]
  5. [quote name='obiezyswiat75']Tu jest Zuczek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238701-Mały-i-bardzo-biedny-dziadek-w-schronisku-([/URL] A zdjęcia drugiej suni nie ma, bo nie wychodzi z budy. EDIT A dlaczego był zwrot z adopcji?[/QUOTE] O ile się nie mylę sunia jest na tym zdjęciu w budzie po prawej [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8772/sta2c.jpg[/IMG]
  6. [quote name='haliza']Ale fajnie, że mały się wyciszył, nadal mi się wydaje, że on jednak szuka swojego miejsca na ziemi, tyle zmian zaszło w jego życiu a przecież on nie wie czy na pewno na dobre i na zawsze :roll:[/QUOTE] Też tak myślę, biedny jeszcze nie czuje się pewnie. [quote name='stepelkaa']Dzisiejsze ogłoszenia: mazowieckie/małopolskie: [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/dlugowlosy-lagodny-sliczny-czaki-zachwyca-dusza-pokochaj-459508576[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/mokotow/wyrzucony-z-samochodu-czaki-pokochaj-pilne-459509111[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/sliczny-wyrzucony-z-samochodu-szuka-kogos-kto-go-pokocha-pilne-ID2mko5.html[/URL] świętokrzyskie: [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/dlugowlosy-lagodny-sliczny-czaki-21837711.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,70781,Lw==.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/51930/dlugowlosy--lagodny--sliczny-czaki-zachwyca-dusza---pokochaj-/[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/153625/Dlugowlosy-lagodny-sliczny-CZAKI-zachwyca-dusza--PILNIE/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/153625/Dlugowlosy-lagodny-sliczny-CZAKI-zachwyca-dusza--PILNIE/[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/kielce/pilnie-poszukiwany-dom-dla-pieknego-psa-wyrzuconego-z-samochodu-459515068[/URL][/QUOTE] Super, oby ktoś sensowny go wypatrzył Buziaki dla Koki i Czakusia:lol:
  7. [quote name='Sara2011']Jeszcze Bezuni musimy domek znaleźć.[/QUOTE] Sara, tak nieśmiało zapytam, może jak wyadoptujesz Pestkę weźmiesz pod uwagę DT dla Bezuni:modla::modla::modla::modla::modla::modla:
  8. [quote name='kolejna kobietka']ale tekst moze sie przydac na potem, jak masz wene, to poprosze! :loveu:[/QUOTE] Takie coś napisałam: [B] Sunia, która chciałaby zniknąć O suni niewiele wiadomo oprócz tego, że chciałaby zniknąć lub być niewidzialna. Nie wychodzi z budy, gdyż boi się dominującej suni , współtowarzyszki niedoli. Nikt jej nie adoptuje, bo nawet nie może jej zobaczyć, poznać. Czy ktoś da suni szansę na szczęśliwe życie u boku ukochanego człowieka? Czy jeszcze coś dobrego ją czeka, czy tylko strach, przerażenie i dalsza wegetacja. Szukamy dla niej domu tymczasowego, a najlepiej stałego. Czy ktoś odmieni jej los????[/B]
  9. [quote name='kolejna kobietka']nie, dla tej czarnej nic nie mam, bo nawet zdjecia nie ma, na razie wszyscy na wydarzeniu Petunii, na ktorym o niej wspomnialam, jej kibicuja :) zeby udalo sie ja wyciagnac w to miejsce, gdzie miala jechac Petunia...[/QUOTE] To może spróbuję napisać jakiś tekst chwytający za serce???
  10. [quote name='malawaszka']ech no szkoda szkoda[/QUOTE] Szkoda wielka, Afra przynajmniej bezpieczna, a co stało się z Perłą nie wiadomo:-(
  11. [quote name='obiezyswiat75']a jak Cię kolejna kobietko znależć na fb? i Ciebie Gabi?[/QUOTE] Ja nie mam konta na fb
  12. [quote name='AgusiaP']Ja też czekam z niecierpliwością na wiadomości ze spacerku :) Niestety na razie nikt nie dzwoni...[/QUOTE] Szkoda, że nikt nie dzwoni:-( Niech w końcu ktoś wypatrzy przystojniaka. Też jestem ciekawa, jak udał się spacerek
  13. [quote name='kolejna kobietka']tak Igielka tez poprzez fb... dziadeczek-Misio tez... ja mam chyba wszystkie psiaki "toyoty" na fb :lol: niestety nie wszystkie ciesza sie rownym zainteresowaniem :sad:[/QUOTE] Ważne, że tylu już udało się pomóc. Masz jakiś tekst dla tej czarnej, jeśli nie mogę spróbować coś sklecić
  14. [quote name='obiezyswiat75']No może wyszło trochę zamieszania, ale Petunia pojechała z piekła do raju - a chyba o to wszystkim nam chodzi? :) Żeby tylko takie problemy tu były, że znajduje się pomoc u kilku osób naraz. Na ogół jest odwrotnie - psów dużo - domów brak....[/QUOTE] Ostatnio z adopcjami krucho ze znalezieniem DT wcale nie lepiej, Petunia miała ogromne szczęście. Kolejna Kobieto kogo teraz bierzesz "na tapetę" na fb W ostatnim czasie dzięki Twoim wydarzeniom 2 psiaki znalazły dom - Leoś i Petunia i chyba Igiełka też????
  15. [quote name='toyota']Albo tę czarno-siwą staruszkę z jej boksu ? Wygląda na bardzo poczciwą, tak jak Petunia.[/QUOTE] Napisałam do kikou drugi raz z zapytaniem o miejsce. Prosiła, żeby dzwonić, jeżeli będziemy miały 100% pewności, że wyciągamy i zawozimy na tymczas, żeby nie było zamieszania. Tak sobie pomyślałam, iż może udało by się Żuczka umieścić u Hałabajówki, a tę sunię u kikou, gdyby oczywiście obie się na to zgodziły. Kikou ma wiele psiaków pod opieką, to domowy tymczas, woli brać sunie. Z racji że psiaki są razem sunia nie może być agresywna wobec nich. Toyota proszę wypowiedz się, co o tym sądzisz??? Robimy wszystko, by wyciągnąć Żuczka i sunię, czy na razie tylko jedno z nich????
  16. [quote name='Kryzia']Od wczoraj przybyło dwie strony takich dobrych wiadomości :) WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla obieżyświat75 i Hałabajówki ! A czy gdyby dzisiaj ta pani zdecydowała się adoptować Petunię, to na jej miejsce mógłby do Ciebie, Hałabajówko pojechać ten starszy łaciaty piesek, o którym wspomniała Gabi ?[/QUOTE] Przyłączam się do pytania, czy przyjęła byś Żuczka??????????????? [quote name='kolejna kobietka']cioteczki zanim doczytam wasze posty, napisze tylko, ze Petunia pojechala do domku! :) jak sie okazalo, byla to Pani z wydarzenia na fb... wiecej pozostawiam toyocie, chociaz nie wiem, czy jeszcze dzisiaj cos napisze, bo musi pochowac Pusie :-( rozmawialam z toyota i chcialybysmy na miejsce Petunii wyciagnac te druga starowinke, ktora byla razem z Petunia w boksie, dzisiaj ja toyota widziala, niestety nie mamy zdjec... czy jezeli Petunia zostala wyadoptowana, to ta druga sunia moglaby pojechac zamiast niej? :-( dodam tylko, ze ta dominujaca suka zostala kilka dni wczesniej adoptowana, pewnie do budy :sad: a do tego boksu, do tak malych psow, dolozyli kaukaza i suke owczarka niemieckiego, dosyc agresywna :-([/QUOTE] Nie macie pojęcia, jak się cieszę, że Pani adoptowała Petunię. Oby tylko teraz wszystko było ok. i sunia została tam na zawsze i przeżyła jeszcze wiele, wiele szczęśliwych chwil
  17. Też jestem ciekawa kiedy pani przyjedzie i czy Afra to Perełka???
  18. Mnie też się wydawało, że to ona w tej budzie po prawej. Dobrze by było coś o niej wiedzieć, tzn wiek i wielkość chociaż
  19. Cudna Stefunia:loveu: Czemu nikt nie dzwoni?????????? Przelew za hotelik w drodze:lol:
  20. [quote name='toyota']Dzisiaj jadę z panią z Grudziądza do schroniska. Na razie tylko pani chciałaby zobaczyć Petunię. Pani jest pełna dobrych chęci, ale mieszka w wieżowcu, ma jeden pokój. Ma suczkę miksa sheltie 13- letnią oraz kota. Uważam, że dla takiego psa jak Petunia są to warunki wystarczające, na pewno lepiej byłoby jej w jednym pokoju ze swoim człowiekiem niż w schroniskowej budzie. Jednak do końca nie wiadomo jak ułożyłyby się stosunki ze zwierzakami na tak małej przestrzeni. Pani jest osobą aktywną zawodowo. Jeśli Petunia schwyci ją za serce na żywo, to może się zdecyduje.[/QUOTE] W takim razie czekam na wieści i trzymam kciuki. Wg. mnie to, że pani mieszka w wieżowcu nie jest minusem, no chyba że Petunia nie zna miejskiego życia. Ale zapewne by się szybko przyzwyczaiła. Tylko co na to wszystko sunia rezydentka??? Mnie się marzy dla niej domek z kanapą i fotelami do dyspozycji. Trzymam kciuki!!!!!
  21. [quote name='paula_t']Cześć Ferdziu, ciekawe co tam u ciebie smoczku, czekam z niecierpliwością na wieści :) Ciotka tworzy bazarek dla ciebie, ale idzie jej jak krew z nosa, bo sobie narobiła zaległości bazarkowych i ogłoszeniowych i teraz się musi z nich wygrzebać, a do tego jeszcze inne rzeczy dochodzą:shake:[/QUOTE] Ja też czekam na wieści:lol:
  22. [quote name='gosiaczek1984']Stefunia zobacz jaki przystojniak mieszka niedalejo Ciebie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240375-Miloard-piękny-mieszaniec-Bernardyna-czeka-w-schronisku?p=20502248#post20502248[/URL][/QUOTE] Śliczny Milordzik, jaka szkoda, że w schronisku. Odnotowałam następujące wpłaty dla Stefuni Mazowszanka 5,- Lucyna 5,- Dziękujemy serdecznie w imieniu Stefci:Rose::Rose::Rose:
  23. [quote name='kolejna kobietka']jakby co transport by byl, niestety na razie tylko platny, ale toyota by sie musiala wypowiedziec, czy ok... Pan wiozl nam dwa psiaki ostatnio: Igielke i Pestke...[/QUOTE] W takim razie czekamy na Toyotę, jak Ona się na to wszystko zapatruje
  24. [quote name='kolejna kobietka']tak, byly oferty pomocy finansowej... dlatego chcialabym napisac ile mniej wiecej potrzebujemy i kto i ile moze wplacic, mysle, ze i stale i jednorazowe beda potrzebne... odnosnie ewentualnej pomocy weterynaryjnej to juz potem sie okaze... na razie wyzywienie, odrobaczenie, odpchlenie, obrozka, smycz... nie wiem wlasnie ile mniej wiecej na to wyzywienie zbierac...[/QUOTE] A może nie pisać konkretnej kwoty, tylko że sunia zbiera na utrzymanie w DT i na weta i zobaczymy ile się uzbiera. Tyle, że potem w pewnym momencie może zabraknąć. Hałabajówka, "rzuć" proszę jakąś kwotą:lol:
×
×
  • Create New...