-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Elunia, bardzo serdecznie dziękuję za wstawienie zdjęć!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny, bardzo proszę doradźcie mi, które zdjęcie wysłać do ogłoszenia w DZ???? -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Obiezyswiat znalazła ogłoszenie Stefy dodane 2 czerwca br. jest podany tel. Giselle, więc chyba ktoś odnowił ogłoszenie. Muszę teraz poszukać, kto mógł robić te ogłoszenia. Cholera na wielu portalach jest świeżo dodane ogłoszenie. To chyba osoba u której zamawiałam ogłoszenia na bazarku? Tylko kto to był??? Chyba jakaś Sylwia??? -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Tym to chyba nie ma co się sugerować, bo ja u moich suczek mam po kilka pobrań na każde ogłoszenie (a mają ich chyba po 5-6) i cisza:shake: U mnie nawet zmiana nie pomogła, po prostu wyczaili, że ten sam pies, pomimo tego, że tekst baaardzo zmieniony, ale może to dlatego, że ja co kilka dni im robię, no i nie trudno zapomnieć ;)[/QUOTE] Pobraniem tel. faktycznie nie warto się sugerować, przy ogłoszeniach Stefci miałam kilka tel. z propozycjami zakupu odkurzacza i czegoś tam jeszcze i o dziwo dzwoniący znali moje imię. W pewnym momencie doznałam olśnienia, że mieli numer z psich ogłoszeń. Zupełnie nie mam pomysłu, jak w kilku słowach zareklamować Cindy do DZ???? No nie, właśnie zaczął lać deszcz i grzmi:placz: -
Zaległe fotki sprzed ponad dwóch miesięcy, gdy Nutusia była u Nas w odwiedzinach [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5220/nutka3.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9016/nutka2.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/5189/nutka1.jpg[/IMG]
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Jak mi nie przyjęli kolejnego na tablicy to zmieniłam województwo z małopolskiego na dolnośląskie. Jedna osoba pobrała numer, ale nikt nie dzwonił, muszę wysłać Agusi fotkę i krótki tekst do ogłoszenia w DZ -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Gosia nic nie pisze, więc chyba Państwu Cindunia się nie spodobała:-( -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Figunia już całkiem dobrze. Najbardziej to jej dieta rekonwalescentki pasuje i już się martwię, co będzie potem :) Byle do czwartku, wtedy ostatni zastrzyk.[/QUOTE] Boże, nie bylo mnie parę dni na wątku, a tu takie rzeczy się działy. Dobrze, że Figunia już dochodzi do siebie:lol: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Trzymam kciuki :)[/QUOTE] Bardzo jestem ciekawa, czy Państwu Cindy się spodoba. Elu, tak dawno nie byłam u Twoich psiaków, postaram się nadrobić zaległości. Zrobiłam Cindy ogłoszenie na tablicy na Wrocław - niestety usunęli, mimo, że zmieniłam tekst. To było trzecie ogłoszenie i w końcu mnie przyłapali. Spróbowałam tej samej sztuczki na gumtree, zobaczymy czy się uda. Skoro ze śląskiego, małopolskiego i mazowieckiego brak odzewu postanowiłam zaatakować Dolny Śląsk. Tam chyba jest dużo zwierzolubów. Znam kilka przykładów, że psiaki właśnie w woj. dolnośląskim znalazły swoją szczęśliwą przystań. Np. o Stefcię miałam dużo tel. i wszystkie sensowne. W tym wypadku sprawdziło się powiedzenie, kto pierwszy, ten lepszy. Zaraz idziemy z psiakami do parku:lol: -
[quote name='kolejna kobietka']Ania wetka ogromnie zeszla dla nas z ceny :iloveyou:w tym rachunku jest kastracja, kolnierz i 4 zastrzyki z antybiotykiem, ktore trzeba bylo robic po kastracji. Bardzo prosimy o pomoc![/QUOTE] Niestety nie dam rady wspomóc finansowo, przykro mi:-(
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Gabi, trzeba spróbować, niż potem pluć sobie w brodę, że się tego nie zrobiło. Co z tego wyjdzie to się okażę, ale sądzę, że jeśli Państwo zainteresują się Cindy to czeka Was jeszcze rozmowa na jej temat i wszystko się wyjaśni.[/QUOTE] Próbować zawsze warto, a ja za każdym razem mam mnóstwo wątpliwości. Dzwoniłam dzisiaj do Gosi z SOS Dalmatyńczyki ( Gosiu, jesteś szalenie sympatyczną osobą:lol:) Gosia skontaktuje się z Panią i zobaczymy, czy Cindy się spodoba. Spójrzcie, Tosia wygląda jak siostrzyczka Cindy: [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/tosia-urocza-kudlata-sunia-szuka-domu-22334900.html?h=bd4be9fdc44965e6[/url] -
[quote name='kolejna kobietka']Puszuś w drodze do dt... był tylko tydzień, ale złapał mnie bardziej za serce niż Igiełka, nie wiem czemu po prostu tak czuję, pocieszam się tym, że zrobiłam dla niego tyle ile mogłam.[/QUOTE] Melduję się u ślicznego Puszka!!!! Wiem, co czujesz. Ja zawsze przeżywam rozstania, nieistotne, czy psiak był kilka dni czy miesięcy. Najważniejsze, że mu pomogłaś. Teraz będzie już z górki!!! Taki kochany szkrab na pewno szybko znajdzie dobry dom!!!
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Cindy pozdrawia wszystkie Cioteczki. Wyróżniłam ogłoszenie na gumtree na mazowieckie, bo było sporo wejść, ale szybciutko spadało. Wieczorem uzupełnię rozliczenie -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='piecyk']Wysyłałam kiedyś Cindy do sosdalmatyńczyki ;) i wczoraj napisała Pani z fundacji,że inna sunia którą im wysłaliśmy znalazła dom,a ktoś jeszcze był na nią chętny. Cindy jest do niej podobna trochę i w związku z tym dostaliśmy takiego maila: "[FONT=arial]Przesyłam w załączeniu ankietę rodziny, która była zainteresowana adopcją naszej suczki, 6 miesięcznej Tosi. Tosia również nie jest dalmatyńczykiem, można powiedzieć, że jest siostrą Cindy tylko troszkę bardziej kudłatą. Tosia znalazła już swój dom i tej rodzinie, której ankietę dołączam, będę musiała odmówić, ale mogę im zaproponować Cindy i podesłać zdjęcia małej. Nie wiem czy sie zdecydują, spróbować jednak można, tylko to Wy musicie zdecydować, czy taki dom i tacy ludzie będą odpowiedni dla psiaka. Ludzie mają po 60 lat, przez 13 lat mieli pieska, odszedł ze starości. Na osiedlu obok mieszkają dorosła dzieci ze swoimi rodzinami, które w nagłym przypadku mogą zająć się pieskiem. Tyle wiem z rozmów telefonicznych, ankieta w załączeniu - no i pozostaje jeszcze kwestia ewentualnego transportu. Proszę przemyśleć sprawę i dać mi znać." Mogę wysłać tą ankietę na maila.[/FONT][/QUOTE] [B]Wczoraj Magda mi napisała o tych ludziach i i przesłała wypełnioną ankietę. Długo o tym myślałam i doszłam do wniosku, że można spróbować i pokazać ludziom fotki Cindy. Ja, jak zawsze jestem pełna obaw. [/B] [B]Z tej ankiety wynika, że nie ma się do czego przyczepić. [/B] [B]Zastanawiam się tylko, czy naprawdę, jeśli Państwo np. gdzieś wyjadą, czy zachorują psem zajmie się rodzina? [/B] [B]Cindy to jest wulkan energii, ciągle chce się bawić, szaleć. Czy są na to przygotowani?[/B] [B]Nigdy nie jesteśmy w stanie prześwietlić ludzi, przewidzieć sytuacji. [/B][B]Kolejna kwestia to odległość - to prawie 300 km. Co będzie jeśli Cindy nie przypasuje tym ludziom i będą chcieli ją oddać?[/B] [B]Mam mętlik w głowie. Ja np. nie wyobrażam sobie, żebym adoptowała psa, a potem go oddała, bo nie spełnił moich oczekiwań.[/B] [B]Ale z ludźmi różnie bywa.[/B] [B]Ja jestem nieufna. Ale może warto spróbować, pokazać ludziom zdjęcia Cindy.[/B] [B]Spróbujmy. Mnie się marzy dla Cindy najwspanialszy dom na świecie, gdzie będą ją uwielbiać i mądrze rozpieszczać". [/B] [B]Jeśli trafi się dobry domek daleko od Nas to pożyczymy z Michałem samochód i za zwrot kosztów zawieziemy Królewnę na miejsce. Z ogłoszeń brak odzewu[/B]:-( Jeśli chodzi o Dziennik Zachodni, to AgusiaP załatwi ogłoszenie ( Aguś, jeszcze raz serdeczne dzięki:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:) Muszę tylko sklecić parę słów o Cindy i wybrać jedno zdjęcie. Tylko zupełnie nie wiem, które? Wszystkie wydają mi się beznadziejne. Dzisiaj zrobiłam kilka fotek w nowej obróżce. -
[quote name='kolejna kobietka']Dzięki Anuli wyróżnione aż do 5 lipca: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9973/wyroznieniedzamalka.jpg[/IMG] ale się cieszę!!! :multi:[/QUOTE] Wspaniale, czekamy na TEN telefon!!!!!!
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Dzwonił jakiś czas temu kolejny Pan, tym razem z Katowic. Jeśli mu się uda to ma jutro przyjechać poznać Korka. Oby to był TEN człowiek![/QUOTE] Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!! -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Charakterna dziewczyna:) To trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń:)[/QUOTE] Dzięki Eluś!!!!!! Z Cindy jest niezły cwaniaczek, ale taki kochany:loveu: Zanim sunia do mnie trafiła osoby z TOZ Opoczno poprosiły Fundację SOS Dalmatyńczyki o pomoc w znalezieniu domu dla Cindy. Informacje o Cindy są umieszczone na stronie [URL="http://www.sosdalmatynczyki.pl"]www.sosdalmatynczyki.pl[/URL] tam Cindy już jest - trzeba kliknąć, forum, a później "Psy w schroniskach" Wyróżnione gumtree: [URL]http://www.gumtree.pl/fp-psy-i-szczenieta/slaskie-katowice/c9131l3200002[/URL] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Gabrysiu a może lepiej jak masz już pieniążki puścić ogłoszenia w DZ na Zagłębie, (koszt około 12zł) ale trzy razy a nie raz na Śląsk...?[/QUOTE] Aguś myślę intensywnie i doszłam do wniosku, że może najpierw puścić na cały Śląsk, a jak nic to nie da, to za jakiś czas na samo Zagłębie. Wpłynęło 80 zł od Kochanej Panny Marple:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Zakupiłam dla Cindy śliczną obróżkę za 9,- zł oraz zrobiłam nowe ogłoszenie na gumtree i zapłaciłam za wyróżnienie na 7 dni 19,99 Ogłoszenie będzie aktywne po 24ech godzinach. Dzisiaj miałam koszmarny dzień, pękła rura w kuchni, ostatnio wszystko po kolei nam się psuje - koszmar!!!! Cindy dzisiaj zjadła swoją sprasowaną kostkę, potem ukradła Kajtusiowi jego, a następnie schowała ją pod kocem na posłaniu. Kajtuś przyglądał się zdziwiony, nie wiedząc, o co chodzi, a jak powoli podszedł do skrytki został pogoniony. Na wczorajszym wieczornym spacerze (akurat nie padało) Cindy wytropiła jeża i odstawiła wokół niego taniec, szczekając, jak szalona. I jak tu jej nie kochać???? -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Mam nadzieję, że nie będzie padać podczas Waszego spaceru... Ja już depresji dostaję od tej francowatej pogody:angryy:[/QUOTE] Niestety pada, bębni o parapet. Ja też już jestem bliska depresji przez tą pogodę. Kajtuś nie lubi deszczu, a Cindy zawsze jest zachwycona, gdy wychodzi na spacer:lol:, niezależnie od pogody -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Ja doślę resztę za 5 minutek Już dosłałam-3 dychy, więc spoko ogłaszaj i tam i tu:lol:[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękuję!!!!!!!!! Jak tylko pieniążki dotrą zrobię nowe ogłoszenie na gumtree i wyróżnię. Na tablicy Cindy ma ponad 700 wejść, ale niestety, na oglądaniu się kończy. Cindy właśnie śpi smacznie na fotelu, zaraz pójdziemy na wieczorny spacer:lol: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Spożytkuj jak chcesz:lol:[/QUOTE] Sama nie wiem, czy próbować z tym DZ? Na razie wyrózniłam jej ogłoszenia na tablicy - na śląskie i kilku lokalnych portalach ogłoszeniowych. Waham się między DZ, a wyróżnieniem na gumtree -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Poleciało 50zł:lol:[/QUOTE] Bardzo serdecznie dziękuję, myślę, że warto spróbować z tym ogłoszeniem w Dzienniku Zachodnim, czy mogę tak właśnie te pieniążki spożytkować? -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Wyślij mi słonko numer konta:lol:[/QUOTE] Bardzo dziękuję, jesteś Kochana, zaraz wyślę:lol: -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']Koreczek własnie otrzymał wyróżnione ogłoszenie na tablica.pl.. ważne do 12 czerwca- oby na moje urodzinki zrobił mi prezent i pojechał do swojego domku:D Gosiu- czy jest szansa, by Korek wyszedł na spacer? chyba już ze dwa tygodnie nie był:( :( napisz coś więcej o nim, proszę.... :( :([/QUOTE] Musi się w końcu Koreczkowi udać!!!!! -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']Gabi...nie wiem czy DZ to taki dobry pomysł...na ok. 6 ogłoszeń które tam dałam miałam tylko jeden telefon! (co prawda zakończony adopcją, ale jednak...tyllo jeden) moim zdaniem lepiej wyróżnić ogłoszenie na tablica.pl... ale oczywiście ostateczna decyzja należy do Ciebie;) sunia jest młoda! ktoś ją wypatrzy;)[/QUOTE] Sama nie wiem, ja znam kilka przypadków, że psiaki dzięki ogłoszeniu w DZ znalazły dobre domy. Na tablicy jej wyróżniłam na miesiąc i jeszcze na kilku lokalnych portalach. Na gumtree już mi brakło kasy