Wieści wspaniałe, fotki też. Nie dziwię się, że Państwo są zachwyceni.
Niestety wiele osób uważa, że psy ze schroniska są jakieś "zwichrowane", "zepsute", niewielu zdaje sobie sprawę, że tkwią tam naprawdę cudowne psiaki i tylko niektórym z nich udaje się znaleźć domy.
Figo, powodzenia kochany w nowym domu i nowym życiu!!!