Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32992
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. O rany, jak dobrze, że do Ciebie trafił. Zrobię bazarek na pokrycie kosztów weterynaryknych
  2. Wieści wspaniałe, fotki też. Nie dziwię się, że Państwo są zachwyceni. Niestety wiele osób uważa, że psy ze schroniska są jakieś "zwichrowane", "zepsute", niewielu zdaje sobie sprawę, że tkwią tam naprawdę cudowne psiaki i tylko niektórym z nich udaje się znaleźć domy. Figo, powodzenia kochany w nowym domu i nowym życiu!!!
  3. Marysiu, Ty go przyjęłaś i to na BDT, co niestety ostatnimi czasy jest rzadkością. Dajesz mu opiekę i miłość, której tak bardzo mu brakowało, a to bezcenne
  4. Jaka zmiana, jakby sunię podmienili. Wszystkich tych, co trzymają psy na łańcuchach, potraktowała bym tak samo. Łatka jest prześliczna
  5. Biedaczek. Jakiś s......n wywalił staruszka z guzem..... Eluniu, najważniejsze, że Timuś już bezpieczny i zaopiekowany
  6. Te 70 to jest pozostała kwota z bazarku transportowego. Asiu, czy imię zostaje?
  7. Jeśli chodzi o zapłatę za transport Basia nie widziała się z Arkiem, wiec nie zapłaciła. Na prośbę Anecik przekażę jej pieniążki w gotówce w przyszłym tygodniu
  8. Kochany psiaczek. Bardzo się cieszę, że już bezpieczny w BDT. Marysiu koniecznie trzeba zbadać kał, bo mały może mieć lamblie.
  9. Wszystko na to wskazuje, że tak właśnie będzie, ale tak samo, jak Ty odetchnę za jakiś czas. QUATRO skradł moje serce i też się stresuję.
  10. To prawda, czy zatem popisać kolejnych 5 losów, będzie wtedy cała kwota na transoprt
  11. Pięknie dziękuję, mamy zatem całą kwotę na transport
  12. Quatro jest wyjątkowy, rewelacyjny, po prostu cudowny. Kochany piesio jeszcze nie wie, że już za kilka godzin będzie w SWOIM DOMKU
×
×
  • Create New...