Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Ogromnie się cieszę, że udało się utargować taką kwotę. Jak kasa dotrze bardzo proszę potwierdź na bazarku
  2. Poleciało dla Wiktorka 228 zł z bazarku: Rozliczam. 228 zł dla Wiktorka. Pozłacane kolczyki, trochę ciuszków i nie tylko dla Wiktorka, który spędził 8 lat w schronisku. Do 02.09.2022. godz.20.00
  3. Agatko, gdzieś zapodziałam nr konta Gucia, ale przelałam na to, z którego wpłacasz na bazarki.
  4. To prawda, też się zachwycam, szkoda, że takich ludzi, jak Państwo Cudnej nie da się klonować
  5. Ja też się bardzo cieszę z DS Maksia. Wygląda na zadomowionego, siostrzyczka też cudowna. Szczęścia Maksiuniu.
  6. Dziękuję Eluniu. Nikt mi nie przychodzi do głowy, niestety. Mysza2 i AgusiaP już dawno wycofały się z Dogo.
  7. Eluś, kochana jestem trochę uziemiona, bo niestety znów wróciły moje problemy z kręgosłupem. W piątek miałam trochę "latania" po urzędach i się doigrałam. Biorę leki, które zostały mi po ostatniej kuracji, ale jak na razie poprawy nie ma. Chyba czeka mnie wizyta u lekarza. Zobaczymy, jak się sprawy rozwiną.
  8. Sunia i maluszek przecudni. Zapraszam na bazarek kilometrowy: Cztery niewinne, sponiewierane, nikomu niepotrzebne psie istnienia jadą po nowe życie. Część transportu jest darmowa dzięki Aska7. Pozostało do pokonania 780 km
  9. Reniu, byłoby wspaniale. "Uderzaj" do Toli, aby miała czas na załatwienie formalności w schronisku
  10. Zaczęłam robić bazarek kilometrowy. Jutro skończę, bo koci pomocnik skacze po klawiaturze.
  11. Nie mogłam spać, myśląc o tym piesku przy drodze....
  12. Kochana Zojeczka. Niech już zawsze będzie szczęśliwa
  13. Martusiu, to ja jestem wdzięczna, że tam na miejscu ratujecie tak wiele biednych, udręczonych, bezdomnych stworzeń. Dzięki temu mam Leosia i Karmelka. Gdyby nie moje futrzaki nie wiem, jak bym przetrwała kilka ostatnich miesięcy. To one mi dają siłę i motywację do życia.
  14. Karmelek pozdrawia i życzy wszystkim zamojszczakom i nie tylko wspaniałych domków:
  15. Dawno nie byłam na wątku Cynki i jak przeczytałam początek tytułu, to prawie serce mi stanęło. Ale później doczytałam do końca i odetchnęłam. Aga dzięki za wieści. Nie mogę doczekać się na fotki
×
×
  • Create New...