-
Posts
32983 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
O tak
-
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Ojej, ale super, sunieczka została moją imienniczką. Bardzo serdecznie dziękuję agat za cudowny bazarek oraz uczestnikom bazarku za piękne propozycje, głosy i oczywiście cudowną atmosferę -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, widzę, że dogrywka -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Ostatnie godziny bazarku, zapraszamy -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Sobotnie dzień dobry -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Nie upieram się przy Gabi Zapraszamy do głosowania -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy weekendowo -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
O tak, zapraszamy życząc miłego dnia -
Bardzo dziękuję Radku i życzę powodzenia i dobrych warunków finansowych w nowej pracy
-
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
W nocy też zapraszamy -
Miałam już się nie odzywać, ale tak, jak wspomniałam nie oceniam ludzi adoptujących Wafelka. Wkurza mnie tylko, że dla jednych szuka się super domów, a inne są skazywane np. na kojec. Cóż, świata nie zmienię, pozostaje mi tylko cieszyć się z tego, że moja Kajunia dostała szansę na szczęśliwe życie. A była wiejskim strachulcem. Na szczęście osoby odpowiedzialne za adopcję nie szukały jej miejsca, gdzie będzie w budzie lub kojcu. I bardzo Im jestem za to wdzięczna. Mam nadzieję, że do Wafelka uśmiechnie się szczęście.
-
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
O tak, chociaż dzisiaj jak wychodziłam do pracy było pochmurno i tylko 11 stopni -
Witaj jankamalpa, obecność i kibicowanie suni też bardzo ważne, zostań proszę z nami
-
Nie masz za co przepraszać Martusiu, przecież to ja nie opisałam właściwie przelewu. Zaraz wstawię info o szczegółowym rozliczeniu. A ja będę tylko zaznaczać kto za jaki miesiąc wpłacił
-
Moja wpłata to jest 10 ode mnie i 10 od mojego znajomego Michała
-
Oczywiście, wstawię Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie wpłaty dla sunieczki
-
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry w deszczowa środę -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Może jednak ktoś ma jakieś propozycje, zapraszamy