Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Bardzo dobrze Jaaga, że o tym wszystkim napisałaś. Marina, to istny anioł. Zazwyczaj tak jest, że ludzie, którzy pomagają ( nie ważne jak i komu) nie obnoszą się z tym, nie oczekują poklasku. Serce pęka na myśl o tej suni i szczeniakach, które zostały i ogólnie o tych wszystkich psiakach tam w tym piekle
  2. Mój też. Cudna . W oczkach widać przerażenie i niepewność. Gabuniu, będzie dobrze. Każda Gabi jest silna i walczy, jak lew, w sytuacjach , gdy inni już by się poddali. Wiem coś o tym.
  3. To już dzisiaj Gabi przyjedzie rozpocząć nowe życie
  4. To prawda i nerwy coraz większe
  5. To już tylko 3 dni. Nie mogę się doczekać
  6. Dziękuję w imieniu Gabi
  7. No i poryczałam się ze wzruszenia. Gdyby każdy psiak miał takich ludzi i był tak szczęśliwy, jak Lucuś świat byłby piękny. Wszystkiego dobrego dla Was!
  8. Dziękuję Martusiu, jeszcze doślę jedno, które przed chwilą dostałam
  9. Odszukałam wątek Saruni. Sarunia żyje sobie szczęśliwie ze swoimi ludźmi i Dexiem, od adopcji minęły już 4 lata. Nie mogę uporać się ze zdjęciami...
  10. Martusiu, Anna J. z Cieszyna, to alma591
  11. Martusiu, Justyna D. to pańcia zamojskiej Saruni, Julia S. to moja koleżanka, Jolanta S. to nina65. 50,- jest prawdopodobnie od MikAga, pisała mi, że przelała. Sprawdź proszę dane w przelewie. Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty Jutro zaznaczę w drugim poscie
  12. Efekt wizyty w SPA piorunujący. Finek wygląda cudnie
  13. Bo Gabunie wszystkie są urocze (ha,ha) Witaj Olenko u sunieczki
  14. MikAga wpłaciła 50,- i Justyna od zamojskiej Saruni, ale nie wiem jaką kwotę. Dzięki serdeczne
  15. Moja cudowna koleżanka Julia przelała dla Gabuni stówkę. Julcia wielkie dzięki
×
×
  • Create New...