-
Posts
32983 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Bardzo dobrze Jaaga, że o tym wszystkim napisałaś. Marina, to istny anioł. Zazwyczaj tak jest, że ludzie, którzy pomagają ( nie ważne jak i komu) nie obnoszą się z tym, nie oczekują poklasku. Serce pęka na myśl o tej suni i szczeniakach, które zostały i ogólnie o tych wszystkich psiakach tam w tym piekle
-
Mój też. Cudna . W oczkach widać przerażenie i niepewność. Gabuniu, będzie dobrze. Każda Gabi jest silna i walczy, jak lew, w sytuacjach , gdy inni już by się poddali. Wiem coś o tym.
-
To już dzisiaj Gabi przyjedzie rozpocząć nowe życie
-
To prawda i nerwy coraz większe
-
To prawda Eluniu
-
To już tylko 3 dni. Nie mogę się doczekać
-
Dziękuję w imieniu Gabi
-
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Ojej, jaka ogromna kwota. Z całego serca dziękuję Tobie Agatko i wszystkim uczestnikom bazarku -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Gabi79 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Na konto ZEA bardzo proszę -
Martusiu, Anna J. z Cieszyna, to alma591
-
Martusiu, Justyna D. to pańcia zamojskiej Saruni, Julia S. to moja koleżanka, Jolanta S. to nina65. 50,- jest prawdopodobnie od MikAga, pisała mi, że przelała. Sprawdź proszę dane w przelewie. Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty Jutro zaznaczę w drugim poscie
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Gabi79 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Efekt wizyty w SPA piorunujący. Finek wygląda cudnie -
Czekamy cierpliwie
-
Bo Gabunie wszystkie są urocze (ha,ha) Witaj Olenko u sunieczki
-
MikAga wpłaciła 50,- i Justyna od zamojskiej Saruni, ale nie wiem jaką kwotę. Dzięki serdeczne
-
Moja cudowna koleżanka Julia przelała dla Gabuni stówkę. Julcia wielkie dzięki