Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32960
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Nie kochana, dla Gabuni już nie. Jeśli ktoś zechce przenieść deklarację dla tego biedaka z wątku powyżej będziemy z Tolą bardzo wdzięczne.
  2. Dziękuję Eluniu za miłe słowa, ale ja tylko założyłam wątek, bez Was wszystkich na niewiele by się to zdało. Co do imienia, to nie mam pomysłu.
  3. Zapraszam wszystkich sympatyków Gabuni na wątek kolejnego psiaka w potrzebie, bardzo proszę zaglądajcie: Uratowany przed śmiercią w ostatniej chwili. Zagłodzony, zaniedbany, schorowany. Guz na prostacie, guz na szyi, chore nerki i tylko w oczach maleńka iskierka nadziei.....
  4. Deklaracje stałe: elficzkowa 50,- (od stycznia 2024) ( I, II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII) ( I,II ) Nesiowata 10,- (XII,I, II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII) ( I ) Mruczka 50,- (XII,I, II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII) ( I,II ) Isiak 20,- (XII,I, II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII) ( I,II ) teresaa118 50,- ( I, II,III, IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII) Iwona z Sosnowca (od Felusia)50,- (XII,I, II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XI,XII) ( I ) Deklaracje jednorazowe: agat21 50,- elik Poker 50,- mgog 120,- DS Loni 50,- Nesiowata 10,- Jo37 100,- teresaa118 350,- keyuta 250,- Gabi79 - bazarek 260,- MikAga 50,- Iwona z Sosnowca 30,- z bazarku mydełkowego Jaaga 1368,- Gabi79 - bazarek 365,- Wpłaty chronologicznie: 10 zł - Izabela K. (05.12.) 50 zł - Katarzyna A. (05.12.) 25 zł - Jakub P. (05.12.) 40 zł - Elżbieta SZ. (05.12.) 100 zł - Dorota R. (05.12.) 500 zł - Jacek W. (06.12.) 50 zł - DS Loni (06.12.) dogomania 50 zł - Moniak S. (06.12.) 10 zł - Grzegorz M. (06.12.) 50 zł - Iwona z Sosnowca (06.12.) dogomania 25 zł - Halina S. (06.12.) 7 zł - Artur S. (06.12.) 50 zł - Mruczka (06.12.) XII dogomania 50 zł - Karolina T. (06.12.) 20 zł - Nesiowata (06.12.) dogomania 50 zł - Magda K. (06.12.) 20 zł - Wiktoria G. (06.12.) 100 zł - Jo37 (06.12.) dogomania 20 zł - Isiak (07.12.) dogomania 50 zł - Łukasz Ch. (07.12.) 13 zł - Artur B. (07.12.) 100 zł - mgog (07.12.) dogomania 50 zł - Poker (11.12.) dogomania 100 zł - Małgorzata K. (12.12.) 50 zł - Mruczka (04.01.) I dogomania 10 zł Nesiowata (08.01.) dogomania 100 zł teresaa118 (09.01.) dogomania 150 zł teresaa118 (15.01.) dogomania 40 zł Isiak (29.01.) dogomania 50 zł - Iwona z Sosnowca (29.01.) dogomania 100 zł elficzkowa (02.02.) dogomania 10 zł Nesiowata (02.02.) dogomania 50 zł - Mruczka (05.02.) dogomania 50 zł - Iwona z Sosnowca dogomania 260 zł Gabi79 (19.02. ) - bazarek 20 zł Isiak (29.02.) dogomania 10 zł Nesiowata (04.03) dogomania 50 zł - Mruczka (05.03.) dogomania 50 zł - Iwona z Sosnowca (12.03.) dogomania 20 zł Isiak (27.03.) dogomania 10 zł Nesiowata (03.04.) dogomania 50 zł - Mruczka (04.04.) dogomania 50 zł - Iwona z Sosnowca (10.04.) dogomania 100 zł elficzkowa (15.04.) dogomania 250 zł teresaa118 (17.04.) dogomania 250 zł keyuta (26.04.) dogomania 10 zł Nesiowata (02.05.) dogomania 50 zł elficzkowa (06.05.) dogomania 20 zł Isiak (06.05.) dogomania 50 zł - Mruczka (07.05.) dogomania 1368 zł - bazarek mydełkowy Jaaga 50 zł - MikAga (09.05.) dogomania 50 zł - Iwona z Sosnowca (15.05.) dogomania 10 zł Nesiowata (03.06.) dogomania 20 zł Isiak (04.06.) dogomania 50 zł - Mruczka (05.06.) dogomania 50 zł - Iwona z Sosnowca (25.06.) dogomania 20 zł Isiak (28.06.) dogomania 10 zł Nesiowata (01.07.) dogomania 100 zł elficzkowa (02.07.) dogomania 50 zł - Mruczka (04.07.) dogomania 20 zł Isiak (26.07.) dogomania 200 zł teresaa118 (30.07.) dogomania 50 zł - Iwona z Sosnowca (31.07.) dogomania 50 zł - Mruczka (02.08.) dogomania 10 zł Nesiowata (05.08.) dogomania 50 zł elficzkowa (12.08.) dogomania 20 zł Isiak (27.08.) dogomania 50 zł - Iwona z Sosnowca (30.08.) dogomania 50 zł - Mruczka (02.09.) dogomania 10 zł Nesiowata (03.09.) dogomania 50 zł Iwona z Sosnowca (30.09.) dogomania 50 zł elficzkowa (30.09.) dogomania 20 zł Isiak (30.09.) dogomania 50 zł - Mruczka (03.10.) dogomania 10 zł Nesiowata (03.10.) dogomania 250 zł wirtualny opiekun spoza Dogo 250 zł teresaa118 (10.10.) dogomania 20 zł Isiak (28.10.) dogomania 50 zł Iwona z Sosnowca (29.10.) dogomania 10 zł Nesiowata (04.11) dogomania 50 zł Mruczka (05.11) dogomania 50 zł agat21 (07.11.) dogomania 20 zł mgog (12.11) dogomania 365 zł Gabi79 - bazarek -(12.11.) dogomania 20 zł Isiak (26.11.) dogomania 60 zł Iwona z Sosnowca (26.11.) dogomania 10 zł Nesiowata (02.12.) dogomania 150,- elficzkowa (02.12.) dogomania 50 zł Mruczka (17.12.) dogomania 20 zł Isiak (30.12.) dogomania 70 zł Iwona z Sosnowca (31.12.) dogomania 10 zł Nesiowata (02.01.) dogomania 50zł elficzkowa (05.01.) dogomania 50zł Mruczka (22.01.) dogomania 50 zł Iwona z Sosnowca (24.01.) dogomania 20,- Isiak (28.01.) dogomania elficzkowa (04.02.) dogomania Mruczka (05.02.) dogomania Wpłaty na dzień 05.02.2025 7593,- Wydatki 399-,- wizyta u weta ( faktura str. 5 wątku) 873,- 3 wizyty u weta ( faktura str. 5 wątku) 87,- szczepienie ( faktura str. 6 wątku) 1019,- librela + enzymy ( faktura str. 7 wątku) 321,- librela ( faktura str. 7 wątku) 376,- librela + simparica ( faktura str. 9 wątku) 320,- librela ( faktura str. 10 wątku) 441,- librela + płyn do czyszczenia uszu ( faktura str. 10 wątku) 385,- librela + odrobaczenie ( faktura str. 10 wątku) 330,- librela ( faktura str. 11 wątku) 865,- cd. leczenia ortopedycznego, badanie kliniczne + diagnostyka ( faktura str. 12 wątku) 723,- badania ( faktura str. 13 wątku) 1760,- operacja + kremacja ( faktura str. 14 wątku) wydatki: 7899,- Stan konta na dzień 05.02.2025 MINUS 306,- Fundacja ZEA pokryła całość, aby Fuksik nie pozostawił długu
  5. Nie wiem, co napisać, po prostu brak mi słów....... Tola wczoraj wstawiła zdjęcia pieska na wątek zamojski. Piesio wyszedł na drogę przy wjeździe do miasta, nie zważając na jadące auta. Las, ciemno, mróz, śnieg i on słaniający się na łapach. Ledwo żywy, zrezygnowany.... Teraz jest u mężczyzny, który był na miejscu, gdy piesek wyszedł na drogę. Niestety nie może tam zostać. Na CITO trzeba znaleźć mu jakiś dobry hotelik, odkarmić, zdiagnozować i na ile się da wyleczyć. Waży 31 kg, powinien co najmniej 40. Wiek 8-9 lat. Ma guz na prostacie, na szyi, chore nerki. Jak zawsze największym problemem są finanse. Każda pomoc na wagę złota. Proszę pomóżmy mu uwierzyć, że człowiek potrafi być dobry, uwolnijmy go od bólu i cierpienia, niech jeszcze zazna w życiu szczęścia. Wpłat bardzo proszę dokonywać na konto Fundacji ZEA: Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA ul. Spadek 45 22 - 400 Zamość Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700 BNP PARIBAS z dopiskiem: darowizna dla psa Fuksa
  6. Zostało jeszcze na plusie 1421,48 Ustaliliśmy z Tolą, że jeszcze poczekamy trochę z przekazaniem tych pieniędzy na innego psiaka. Niech Gabunia się na dobre zadomowi.
  7. Tolu, jeszcze powinna być wpłata 60,- to ode mnie 30,- i od Michała 30,- jednym przelewem
  8. Cudowna Gabunia, widać, że już zadomowiona
  9. Martusiu, nie ma pośpiechu
  10. Tysiu, dzięki wielkie za wieści i fotki. Wprawdzie nie wpłaciłam ani grosza na Artura, ale mu kibicowałam. Wygląda na to, że możemy odetchnąć z ulgą. Bardzo się cieszę
  11. Faktycznie, jest info na 11 stronie, a ja liczyłam to, co jest na str 2. Tam brakowało trzech wpłat z 03.11. i 06. 11 Teraz powinno być ok. Dziękuję Danusiu za czujność.
  12. To prawda, niech już zawsze będzie szczęśliwa. Podliczyłam wpłaty, Tola sprawdzi, czy też jej tyle wyszło i uzupełni wydatki.
  13. Według wpisów Toli nt. wpłat dla Gabci uzupełniłam, kto za jakie miesiące wpłacił. Jutro jeszcze uzupełnię jednorazowe, a w zasadzie dzisiaj, bo już sobota.
  14. Dzięki Tolu za wieści. Widzę, że Gabunia na właściwym miejscu , czyli będzie super
  15. Ojej, biedny Artur. Oby tylko nie wylądował w kojcu
  16. Kochana sunieczka, oby już zawsze była szczęśliwa. Dziękuję z całego serca wszystkim, dzięki którym Gabunia dostała szansę na nowe, szczęśliwe życie!
  17. Tola do mnie dzwoniła i opowiedziała o rodzinie, która chce adoptować Gabi. Dziewczyny są jak najbardziej ZA. Tzn. Tola i Jaaga, które rozmawiały z Państwem i anecik, która była na wizycie. . Zatem Gabunia już się pakuję. Ogromnie się cieszę
  18. Dziękuję Moli@, przyda się, najgorsze chyba jest teraz czekanie 3 tyg. na wyniki badań. Ale musi być dobrze, to sobie powtarzam
  19. Bardzo Was przepraszam za nieobecność, dopadły mnie problemy zdrowotne Teraz po zabiegu i pobycie w szpitalu dochodzę do siebie.
×
×
  • Create New...