Bazarek pomoże, mam nadzieję, w utrzymaniu Sabinki dzikuski trochę już obłaskawionej, ale niegotowej jeszcze do adopcji, przebywającej w hoteliku u Lilutosi
https://www.dogomania.com/forum/topic/355013-pomóżcie-utrzymać-dziką-sabinkę-uratowaną-przez-ewu/
Bazarek będzie trwać do 28 czerwca do godziny 21:00.
Koszt przesyłki (PP, Inpost) pokrywa kupujący. Koszty te podaję szacunkowo, drobne nadpłaty też będą przekazane na konto piesków. Fanty można odebrać osobiście w centrum Warszawy, na Powiślu lub Pradze .
W fanty są wystawione do licytacji. Można je kupić natychmiast po zaoferowaniu 150% aktualnej ceny.
Na wpłaty czekam 7 dni od wysłania PW (po zakończeniu licytacji) z danymi do przelewu; jeśli
tym czasie nie otrzymam wpłaty lub nie umówimy się inaczej licytacja zostanie anulowana.
Fanty podarowała Nesiowata częściowo pochodzą od elik
,