Dawno mnie tu nie było. Ale wypiękniała ta Wasza Brina! Bo to już prawie jak Wasza no nie? Jak ja po 3 miesiącach znalazłam znajdzie naszej kochanej domek to ubeczałam się jak bóbr.... chociaż mieszka sobie blisko nas i ją odwiedzam, ale jednak.....
[quote name='DONnka']Ja też się chętnie podłączę pod te scenariusze ;)
Podaję maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Tyle osób tu o nie prosi :crazyeye:
To znaczy, że wszystkie ciocie tak jak ja są belferkami :)
Jak miło :multi:
Robi nam się tutaj nauczycielski wątek :)
Zdrowiej Szircia :loveu:
Wysyłam ciągle do Ciebie dobre myśli i energię :):):)[/QUOTE]
Cioteczki kochane! U mnie scenariusze też mile widziane ! :oops:
W nadziei na scenariusze i lepsze zdrówko Szirki podaję maila: joka05vp.pl
Witam.
Tofik jest cudny! A ty jesteś wielka, bo przygarnęłaś go ze schronu. Wygrał cudowny los. Znów jeden piesio więcej, który zazna miłości swojego "ludzia"!!!!:loveu:
To pożegnanie z mamanabank- rozwala! Łzy z oczu wyciska....Mikusiu żeby tylko w tej stolicy tez tak o ciebie dbali! To straszne jak pies zaufa jednemu człowiekowi, przyzwyczai się a tu znowu zmiana....