Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. No mnie niestety też nie....A swoją drogą mogła chłopa wywalić, ale jakby miała ciut uczucia w sobie to psa mogła zostawić....:( NO NIE !!!????
  2. Zdjęcia są super, szczególnie te w samochodzie. Cieplutko mu było to zwinięty w kłębuszek sobie spał...:)
  3. Chyba trzeba ten tytuł zmienić.... a co u chłopczyka?
  4. Wpłaciłam dziś na poczcie na konto Bastka 12 zł, jutro powinno być.Sory :( ale w tej chwili tylko tyle dałam rady.
  5. No to przeczytałam wątek Bastulki od A do Zet. Trzymam za słodkiego psiulka kciuki! :) Matko jedyna- i jak tu pomóc wszystkim? :( i jeszcze te mrozy :( Serce się ściska....
  6. Jestem u bidulka:( Czekam na nr konta, aby przesłać chociaż jednorazowo jakiś grosik :(
  7. Tak mi szkoda tych trójłapków- ale widząc po tenorku to im to raczej nie przeszkadza.... chyba.... Pozdr. Tenorka i tymczasowego opiekuna. Filmik jest cudny.
  8. Jestem na zaproszenie u ślicznego staruszka. na razie podrzucam do góry!
  9. [quote name='Lili8522']A kto jeszcze wrócił z adopcji? :-([/QUOTE] Z adopcji wrócił niestety Diego :( I była to zdaje się bardzo krótka adopcja :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/212193-Diego-czy-b%C4%99dzie-mia%C5%82-4-%C5%82apki-ADOPTOWANY!/page5[/url]
  10. Odwiedzam Tymona wieczorową porą....
  11. Boże...najpierw Alfik, teraz Diego...brak słów...po co im w ogóle robią nadzieję...:shake:
  12. Ale szczęśliwy! :):)
  13. Jak dobrze móc przeczytać taki wątek. Na początku beczałam z żalu, a pod koniec...ze wzruszenia! :):) Żeby dla wszystkich tych bid się tak dobrze kończyło..
  14. wreszcie Goździk- Bigosik szczęśliwy! A to zdjęcie z bobasem mnie rozbraja najbardziej! Żeby to więcej bid zaznało takiego szczęścia....
  15. ja mam yorka, kąpany jest regularnie raz w tygodniu, poza tym mycie po każdym spacerku. miałam kiedyś pekińczyka, którego również kąpałam co tydzień. dożył szczęśliwie 17 lat! Nie słyszałam jeszcze żeby kąpiel zaszkodziła jakiemuś psu. oczywiście korzystamy z akcesorii kąpielowych przeznaczonych wyłączne dla zwierząt:)
  16. Podrzucę pięknego psiaczka- niech go widać!
  17. [quote name='Nikus']no dobra:cool3: jesteś usprawiedliwiona;)[/QUOTE] Łoj! cieszę się bardzo :). A co tam u Tymonkowego biedactwa słychać?
  18. Jestem u chłopczyka ślicznego na zaproszenie. Postaram się coś....ale niestety jednorazowo.Chociaż na jeden dzień :(. Proszę o nr konta.
  19. Zaglądam do biedaka. Jak się czuje?
  20. [quote name='Nikus']no ładnie:mad::mad::mad: Livka to i ok...ale ja "cioteczka" to brzmi:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: wujek Nikuś:evil_lol:[/QUOTE] No tego to ja już wiedzieć nie mogę :):) czy cioteczka czy wujcio- proszę o wybaczenie :):)
  21. Cioteczki z Nieborowic, gdybyście robiły bazarek dla Tymona lub innej bidy, to mogę jakieś fanty podarować.
  22. Jasne, że już wszystko wiadomo. A "cioteczka" Triestera proszę o wybaczenie.....;)
×
×
  • Create New...