Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. No tak... to pewnie zmniejsza szanse na adopcję :(
  2. ehhhh- a jakie wieści w ogóle u Tymonka?
  3. Mój yorkuś to też Chicuś! Wszystkie Chicusie to słodziaki:):).
  4. Odwiedzam bidulka. Jest coś lepiej?:(
  5. Tak, filmik łapie za serce.... Jak tu wszystkim pomóc? Dlaczego ten świat taki durny.....A może to nie świat tylko właśnie człowiek?:(
  6. Cioteczki- macie jakieś wieści od Kapselka? Strasznie jestem ciekawa jak mu się wiedzie :):loveu:
  7. Podnoszę bidulka. Brak słów- jak zwykle.... Czy ludzkie okrucieństwo ma jakieś granice? :(:(
  8. [quote name='Livka']Hej :) Bardzo się cieszę, gdybyś coś jeszcze znalazła to daj znać dołożymy do tego co zostało - Tymkowi przyda się dodatkowa kaska ;)[/QUOTE] ok, jutro z córą zabierzemy się do dokładnego przeglądu szaf :) Dam znać czy coś wyszperałyśmy, ale jestem dobrej myśli :):):)
  9. Czyżby się ktoś tak szybko znalazł ?! Niebywałe- ale...OBY.... trzymam mocno kciuki !
  10. Gdyby tak Livka jeeeeeszcze raz zdecydowała się na zrobienie bazarka to jeszcze bym coś zdołała wygrzebać z szafy :). Proszę tylko dać znać. :)
  11. Taka śliczna malizna :(
  12. boże drogi! Czy jest wątek tego biedaka?! Przecież to jest niemożliwe....:(
  13. Cioteczki- mogę Was zaprosić na bazarek dla niewidomego Tymonka? [url]http://www.dogomania.pl/threads/223659-WST%C4%84P-!-Mix-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Tymonka.-Do-03.03-do-godz.-22-giej-[/url]. Tak tu was ostatnio wesoło :)
  14. Cioteczki zajrzyjcie proszę na bazarek dla Tymonka [url]http://www.dogomania.pl/threads/223659-WST%C4%84P-!-Mix-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Tymonka.-Do-03.03-do-godz.-22-giej-[/url].
  15. Może być Milo, bo słodziak jak nie wiem!
  16. Jest śliczny. Może państwo zdecydują się go zostawić u siebie....:(
  17. Myślę jak pomóc....może po 1-wszym jakiś drobny grosik.... Ostatnio mnie moja młodzież domowa nagminnie ogołaca z gotówki :(
  18. taki śliczny, a żadna cioteczka go jeszcze nie odwiedziła....:(
  19. Jaka złowroga cisza....:oops:
  20. No no....Tika na salonach! :):) Każdy pies powinien tego w życiu doświadczyć...:(
  21. Biedactwo...:( dobrze, że chociaż tymczas tak szybko sie znalazł...
  22. Witam kochanego Bastusia wieczorową porą...
  23. No mnie niestety też nie....A swoją drogą mogła chłopa wywalić, ale jakby miała ciut uczucia w sobie to psa mogła zostawić....:( NO NIE !!!????
  24. Zdjęcia są super, szczególnie te w samochodzie. Cieplutko mu było to zwinięty w kłębuszek sobie spał...:)
×
×
  • Create New...