Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Co u chłopaczków?
  2. [quote name='Livka']Mam jeszcze trochę Twoich fancików ... , ale jak coś jeszcze znajdziesz wymodzimy bazar dla Stefci ;)[/QUOTE] ok to dam znać! Na 100% coś się jeszcze znajdzie! :)
  3. No to hurrra!!!!! I oby to był domek na ZAWSZE !!!!!!!!
  4. Dziękuję za zaproszenie na wątek ślicznej Stefci.Livka- może tak jakiś Bazarek ? ;) Gdybyś coś działała w tym kierunku to postaram się czymś wesprzeć..... :)
  5. Oby razem udało im się znaleźć domek! Żal byłoby rozdzielać.....:(
  6. Więc tym bardziej nie ma się nad czym zastanawiać! :)
  7. Pewnie to dla niego szansa....Jeśli jest możliwosc sprawdzenia tego domku to tym bardziej! Ale to oczywiście tylko moje zdanie....
  8. Są jakieś wieści? Zaciskamy mocno !!!!!!!
  9. A taki śliczny pysio.... W górę Borysku! Może nowy rok okaże się lepszy dla ciebie.
  10. Piękny ten Miko.Strach myśleć gdzie dotąd przebywał skoro wszystkiego dopiero się uczy.... Chyba nie były dla niego szczęsliwe te pierwsze latka życia...:(
  11. [quote name='malagos']ale gdzie znaleźć dom takiemu psiakowi?...........[/QUOTE] Ciotusia- Śmokusia go sobie zostawi...... :eviltong: No bo jak to nie kochać takiej bidy, jak ona już ją pokochała.......:evil_lol:
  12. [quote name='Ukryty Smok']Naprawdę, kochana, to nie mam jakichś konkretnych planów... Pies jest, i będzie, bo przecież go nie wyrzucę w takie mrozy. Oprócz tego,całkiem miły z niego typ, bardzo przylepny, wpatrzony w człowieka, wdzięczny za każde spojrzenie... Odkarmić go trudno, bo je sporo, a przybywa bardzo wolno. Sierść lepsza, siusiak prawie naprawiony, garb jest, jak był. Wyniki krwi w normie. Ciekawe raczej, jakie on ma plany życiowe.... ;)[/QUOTE] O cioteczko...Plany pewnie ma takie by u kochanej ciotuni na zawsze zostać :)
  13. Nie mogę się doczekać! Będę zaglądać:)
  14. Filmik też super :):) Widać, że mu u Was dobrze i czuje się bezpieczny.....Żeby to tak już domek stały był.......:cool3:
  15. Nie rozumiem , dlaczego ludziska biorą pod swój dach psa, skoro tak naprawdę wcale psa nie chcą! A potem tyle nieszczęść! :(
  16. [quote name='arabiansaneta']Daj Boże! A kiedy już będzie biegał, trzeba nakręcić z tego filmik i przesłać jego wspaniałym ex-właścicielom - niech ich szlag trafia![/QUOTE] Masz rację! Chociaż "takich" obawiam się szlag nie trafi... Takim to obojętne...:( Oni pozbyli się kłopotu, a co się teraz z " kłopotem" dzieje to ich mało będzie obchodziło. Myślę, że to, że Tofik zachorował to był dobry pretekst by się go pozbyć! Każdy normalny właściciel dopiero by to biedactwo kochał i robił wszystko aby jakoś pomóc...
  17. No właśnie! Chyba pierwsza zalicytowałam na biżutkowym bazarku! Cioteczki wspomóżcie! Ten maluch to sama słodycz..........:(
  18. Jak się miewa nasz Burek? Cicho tu bardzo....
  19. Kurde ten wątek jest tak pozytywny, że czyta się jak bajkę:). Co zrobić żeby wiecej takich było? Ty się Thorku nie tłumacz miękką dupką :) tylko działaj dalej swoje cuda! I obyś nas nie opuszczał!!!! :)
  20. Cieszę się z diagnozy :). To może być spowodowane tak jak piszecie, niefortunnym zeskoczeniem np. z fotela lub bieganiem po schodach. Właściciele- szkoda gadać....a on bidulek i tak pewnie za nimi teskni...:( Cioteczki gdy bym mieszkała sama, to go biorę i leczę :(:(:(:( To sama słodycz....
×
×
  • Create New...