Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Dobrej nocki. Uprzedzam pytanie - kocurek córki, przybłąkany na moje podwórko kilka lat temu
  2. A ja tęsknie patrzę na turkus. I w końcu poproszę... Nr 82
  3. Póki co - daję radę. W końcu nauczycielska pensja to jest to! W sam raz na kocie i psiowe biedy Dobrze, że męża pracuje
  4. Trochę mi córcia pomaga, a tak to sami . Ale co zrobić jak tych kociełków wszystkich żal...
  5. Tak. Mój ci on... I ferajna kotów . Dwa chcę wyadoptować. Kotka którą karmiłam przytaszczyła. Ją musimy sterylizować nie ma innej rady. Wszystkie inne sterylizowaliśmy z mężem sami i znów nowa przylazła
  6. 74 ze zwierzątkami bym poprosiła za wyw I tak powoli dobrej nocki trzeba będzie życzyć
  7. Późny doberek. I mokry doberek. I całkiem przyjemny chłodek po wczorajszym żarze z nieba
×
×
  • Create New...