Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Z gumą Jola "wyjechała" Pocieszyć się chciała. ( Kurde, jakieś głupie to wyszło) . Ale dalej nie wiem skąd ta guma
  2. Zamrożone są pierożki Zapraszamy kolejnych gości
  3. Prozą można- czemu nie, Ale nudno zrobi się!
  4. Ruskie pierogi podano, Jeść ze smakiem nakazano.
  5. Obiad w trakcie! Cierpliwości! Bo z pośpiechu trzeszczą kości!
  6. Uwielbiam! Na pyszności mówię - TAK! Lecz niestety lajków brak
  7. Nie wiem, czy ktoś tak późno jeszcze jada, ale kolacja jest jakby co.... tylko mi dogo wpuścić nie chciało. Ale się udało!
  8. Obiecanki cacanki, a głupiemu...rumianek do śniadania
  9. Ta różowa mydelniczka się do mnie uśmiecha Zaopiekuję się nią. Poproszę nr 80 za wywoł.
  10. Mam sałatkę. Wujcio Mariusz od progu się o kucharki upominał. Toż ci wujaszku powiem, że równouprawnienie mamy! I wykorzystywać kulinarnie się nie damy
  11. Jestem! Bez zaproszenia też bym się wprosiła
  12. Moją wyślij jak najtaniej byle czym. Może być gołębiem pocztowym ;). A jak nie, to zostawiamy do następnego razu...Może PP w kopercie?
  13. Lajki wrócił, a bazarku koniec
  14. Ja słowem byłego harcerza- obiecuję! A lajków jak nie było - tak nie ma...
  15. Bo Jola i Jola w duecie rymują, Swego talentu - nie żałują Jedna bazarki na dogo wrzuca, A druga marudzi i ciągle podrzuca Gdyby nie reszty ciągła obecność, To by zbióreczki trwały wieczność! Gotować dla wujciów to wielka przyjemność, Przynajmniej odmienia to szarą codzienność!
  16. I znów będziemy czekać... Muszę jakiś fantów poszukać
  17. Oj tam, wszędzie jakieś dziwactwa są
×
×
  • Create New...