Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4355
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Prozą można- czemu nie, Ale nudno zrobi się!
  2. Ruskie pierogi podano, Jeść ze smakiem nakazano.
  3. Obiad w trakcie! Cierpliwości! Bo z pośpiechu trzeszczą kości!
  4. Uwielbiam! Na pyszności mówię - TAK! Lecz niestety lajków brak
  5. Nie wiem, czy ktoś tak późno jeszcze jada, ale kolacja jest jakby co.... tylko mi dogo wpuścić nie chciało. Ale się udało!
  6. Obiecanki cacanki, a głupiemu...rumianek do śniadania
  7. Ta różowa mydelniczka się do mnie uśmiecha Zaopiekuję się nią. Poproszę nr 80 za wywoł.
  8. Mam sałatkę. Wujcio Mariusz od progu się o kucharki upominał. Toż ci wujaszku powiem, że równouprawnienie mamy! I wykorzystywać kulinarnie się nie damy
  9. Jestem! Bez zaproszenia też bym się wprosiła
  10. Moją wyślij jak najtaniej byle czym. Może być gołębiem pocztowym ;). A jak nie, to zostawiamy do następnego razu...Może PP w kopercie?
  11. Lajki wrócił, a bazarku koniec
  12. Ja słowem byłego harcerza- obiecuję! A lajków jak nie było - tak nie ma...
  13. Bo Jola i Jola w duecie rymują, Swego talentu - nie żałują Jedna bazarki na dogo wrzuca, A druga marudzi i ciągle podrzuca Gdyby nie reszty ciągła obecność, To by zbióreczki trwały wieczność! Gotować dla wujciów to wielka przyjemność, Przynajmniej odmienia to szarą codzienność!
  14. I znów będziemy czekać... Muszę jakiś fantów poszukać
  15. Oj tam, wszędzie jakieś dziwactwa są
  16. Lekka kolacja dla wszystkich i hopsamy;) Na przekór kapryśnemu dogo!
  17. Jak się da zmienić otoczenie to dobrze. Choćby na chwilę.
×
×
  • Create New...