Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Ja już zaglądam jednym okiem. Wykończył mnie dzień. I hopsnę mając nadzieję na miękkie lądowanie...
  2. Czyli tak zwane ciemne kluski z mięsem ( u nas)
  3. Herbatkę zimową stawiam do kolacji na poprawienie nastroju...
  4. No, ja po nocach nie śpię myśląc o tych wszystkich bidulach przy budach. Tu u nas chociaż na wsi teraz mieszkam to już tak przy budach nie widać. Chociaż moja sąsiadka mówi, że ja tu rewolucję zrobiłam jak się 15 lat temu przeprowadziłam . Ale ostatnio nawet przez te schroniska nie śpię ...
  5. Jak ktoś głodny to wszystko dobre!
  6. Miło się rozpoczął dzień na bazarku. Dzień dobry
  7. A ja hopsnę tym razem na leżąco
  8. Po kolacji herbatkę z melisy serwuję. Dobre spanko zapewnione i podobno działa na płaski brzuch Także drogie panie- pijemy... Jak tam u panów to nie wiem
  9. Jak to kiedyś mój syn taką kolację nazwał: resztki z lodówki na podkładce
  10. Iceń, czy dla chłopczyka może być? Jeśli tak to poproszę Bo stan chyba ok?
  11. A plecaczek smok to jaki ma rzeczywisty kolor? Nie może być różowy jakby co
  12. Lajków brak, pozostaje hopsać!
  13. Hahaha. Z tym hopsaniem to już coraz gorzej. Właśnie hopsamy z kawą w fotelu, a pies chcę na spacer
  14. Hopsamy dziś na stojąco z pracy na korytarzu. Obiecuję kolacjé
  15. No, nasze prawie zamknięte. Stąd ta wątpliwej urody woda . Dzień dobry. Dobrego wtorku.
  16. Usiadłam, więc hopsnę! (Dziwnie zabrzmiało)
  17. Powiem stylem Kamili...BRAWO!
×
×
  • Create New...