Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4349
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. To ja 44 proszę. Mam nadzieję, że te XL to takie bardziej chińskie jest i że raczej mniejsze
  2. Takie ciepełko dziś mam. Też kaflowe :)Mam ochotę na dzień lenia. Tylko obiad trzeba zrobić. Weszło mi dzisiaj zdjęcie moje. Dogo się u mnie naprawia??
  3. I ogólnie dzień dobry. Niedzielne. U nas dzisiaj mały mrozik i resztki śniegu.
  4. Dokładnie. Czosnek i śmietana musi byćUwielbiam.
  5. U mnie dzisiaj na obiad będzie jajeczko, szpinak i ziemniaczki. Ktoś reflektuje? Ewentualnie dokładam jeszcze kubek maślanki!
  6. Przyjemnej soboty. Bez balowania się dobrze wstaje
  7. Ja już chyba powiem dobranoc. I przyjemnych snów...
  8. Nasze pierwsze też było z piecem w kuchni i piecem kaflowym w pokoju. A za modną wtedy mablościanką na północnej ścianie...grzyb
  9. No. Z dzisiejszą młodzieżą różnie bywa. Nawet z tą młodszą
  10. A wczoraj się szkoliłam z zachowań opozycyjno- buntowniczych
  11. Dzień dobry. Trochę już późno, ale nie dałam rady wcześniej zaglądnąć
  12. Tak wydedukowałam resztką sił inteligentnych, że być to może narzuta, która ząbkami psicy zostać może zepsuta...
  13. Wieczorne, domowe pozdrowienia. Zrobiłabym kolację ale padam na.... Siedzę przy miętowej herbatce. Mogę poczęstować ewentualnie chętnych.
  14. Święta mogą być, ale Sylwestra nie cierpię.
×
×
  • Create New...