Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4348
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Właśnie tego mi teraz trzeba. Ostatnio jadłam w sobotę wieczór... A tu proszę! - podano do łóżka
  2. Jak dobrze Was tu mieć . Pół dnia przespałam, będzie dobrze!
  3. Przytaszczyłam od dzieci ze szkoły bo kilkoro miało
  4. Jelitówka. Myślałam, że wczorajszej nocy i dnia nie przeżyję. Dzisiaj już trochę lepiej.
  5. Ja dzisiejsze Dlwn z łóżka ...niestety. I patrzę w okno, gdzie jesienne wieją wiatry... No i do tego leje!
  6. Dzień dobry niedzielne
  7. Wraz z innymi planetami Biega Ziemia wokoło Słońca wesołego Żółciutko świecącego. Teraz dopiero dotarłam, ale miło Was poczytać na dobranoc
  8. Dobrej nocy Ale u nas wieje.
  9. Proponuję parówki chlebek z masłem i musztardę.
  10. To jedyne owoce morza, które kiedyś chętnie jadłam, ale się niestety przejadłam. A co za dużo- to niezdrowo.
  11. A czemu tu u was październik?
  12. Miłego reszty dnia:) i hopsasa
  13. U mnie lajki są, ale oczy mi już dziś nie patrzą, więc też dobranoc
  14. Dziś bida z nędzą ! U kogo się tak mówiło?
  15. Wrzucić coś na ruszt. Tak się mówiło i jeszcze się mówi czasem
  16. I ja dotarłam dopiero teraz
  17. Tak jakoś poczułam, że to dla mnie napisane.
  18. Dzień dobry wszystkim. I niech taki będzie, bo...
  19. Wiem o tym, że potem już tylko dwa dni. Nie do końca o to chodzi.
  20. Jak się skończy to już szczera noc
  21. No właśnie. Godzina to już nie dla mnie. Jutro mam cały dzień w pracy. Od rana do 15.00 z dzieciakami, a od 15.30 szkolenie . Ciężko będzie przeżyć...
  22. To hopsamy po obiedzie, żeby w boczkach nie został!
  23. Wiem, że w szklance wody przysłowiowo można się utopić, ale dobrego wina byłoby szkoda
  24. Dzień dobry ogólnie wszystkim. Przyjemnego dnia. Wczoraj mnie chciało utopić. Lało cały dzień.
×
×
  • Create New...