Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4352
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. No to zawijaj co jest pod ręką
  2. Kolacja! Tortilla z warzywami, może być?
  3. Ogólnie wolę normalne lekcje. Nie lubię takich "innych dni" w szkole. Stawiam tort, kawa lub herbata we własnym zakresie
  4. Gucciu, jola&tina- jak zapłacić za fanty z FB? Razem ? Dajcie znać
  5. Poniedziałek...niech będzie przyjemny. Dzień dobry
  6. Na zdrowie Dlatego zjadłam jednego, bo wiedziałam że ty zawsze głodny
  7. Uwielbiam! Może być Zjem jednego na kolację!
  8. Też tak miałam. Dobrze, że jest... dobrze!
  9. I ja się przywitam przy porannej, niedzielnej .
  10. Wszyscy hopsają. To dobre przed snem:)
  11. Mogą być i z czekoladą, albo nutellą
  12. To nie moje. Ale podobne robię. Ja mam ostatnio problem i nie umiem na dogo wstawić moich zdjęć niestety... Nie wiem dlaczego.
  13. Haha, w wstawianiu zdjęć z neta
×
×
  • Create New...