Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Przez przypadek dzieje się czasem dużo dobrych rzeczy
  2. Druga! W drodze do pracy. Kawy nie zrobię
  3. I dobrej nocki bo już jednym okiem patrzę
  4. Też się cieszę! I proszę nr 1 za wyw. Trzeba przełamać pierwsze lody
  5. Paczuszka odebrana! Fanty rewelacja!
  6. Wpadam przed spaniem. A pooglądam na dzień dobry.
  7. A mnie jakoś tam razem podsumuj z trzech różnych miejsc
  8. Co z tym dogo... Dlaczego tak się dzieje? Mnie tu kiedyś wszystko falowało. Nic nie mogłam napisać Ale to już jakiś czas temu.
  9. Tu przynajmniej wesoło. Trochę odskoczni od codzienności. FB to nie to samo...
  10. Też chcę być na końcówce...:(
  11. Dobranoc tak powoli wszystkim i milutkich snów...
  12. I tej porze to ludzie pracują! Nawet wierszyk nie pomoże O tak wczesnej porze!
  13. Dzień dobry. Zobaczymy, czy będzie dobry.
×
×
  • Create New...