Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4363
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Przyjemnej soboty. Bez balowania się dobrze wstaje
  2. Ja już chyba powiem dobranoc. I przyjemnych snów...
  3. Nasze pierwsze też było z piecem w kuchni i piecem kaflowym w pokoju. A za modną wtedy mablościanką na północnej ścianie...grzyb
  4. No. Z dzisiejszą młodzieżą różnie bywa. Nawet z tą młodszą
  5. A wczoraj się szkoliłam z zachowań opozycyjno- buntowniczych
  6. Dzień dobry. Trochę już późno, ale nie dałam rady wcześniej zaglądnąć
  7. Tak wydedukowałam resztką sił inteligentnych, że być to może narzuta, która ząbkami psicy zostać może zepsuta...
  8. Wieczorne, domowe pozdrowienia. Zrobiłabym kolację ale padam na.... Siedzę przy miętowej herbatce. Mogę poczęstować ewentualnie chętnych.
  9. Święta mogą być, ale Sylwestra nie cierpię.
  10. U nas też zasypało. Ale taki mokry... Ja isobiście chcę już koniec zimy...A ona się jeszcze tak faktycznie nie zaczęła
  11. Pójdzie w oponkę- ale co tam. To chyba jedyny mój nałóg- słodycze
  12. Ja dopiero teraz się witam. Więc miłego reszty dnia
  13. Zaczytywałam się we wczesnej młodości. Zresztą stoi u mnie na półce.
  14. A ja dzisiaj 4 zastępastwa + dodatkowe dyżury. Wyszło na to, że miałam jedną 10 minutówkę wolną. Nie wiedziałam na co ją przeznaczyć
  15. Ja dopiero teraz Was czytam. W pracy młyn, dużo na L4, w domu też jakiś młyn.
×
×
  • Create New...