Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. To hopsamy po obiedzie, żeby w boczkach nie został!
  2. Wiem, że w szklance wody przysłowiowo można się utopić, ale dobrego wina byłoby szkoda
  3. Dzień dobry ogólnie wszystkim. Przyjemnego dnia. Wczoraj mnie chciało utopić. Lało cały dzień.
  4. Nocne poematy Mariusza
  5. Miała być kolacja, ale zdjęcie nie wchodzi... W takim razie proszę uruchomić wyobraźnię i wyostrzyć kubki smakowe. Podano zapiekane bułeczki z warzywami i serem, no i oczywiście lampkę wytrawnego wina
  6. I oczywiście dzień dobry. Chyba pierwsza.
  7. Tak wytrawne. Ja tylko wytrawne jak już
  8. Albo wcale, albo dwa razy
  9. Wprawdzie u Kamili w barku nie byłam tylko w moim. Ma ktoś ochotę? Zdjęcie mi się udało dodać, więc warto skorzystać
  10. Wprawdzie u Kamili w barku nie byłam tylko w moim. Ma ktoś ochotę? Zdjęcie mi się udało dodać, więc warto skorzystać
  11. Stała ekipa wieczorową porą
  12. Poobiednie hopśnięcie... Idę kotom miseczki napełnić bo jakieś obce olbrzymie kocię się przez podwórko przewinęło. Może głodne...
  13. Chciałam skusić śnuadankiem, ale nie umiem dzisiaj wstawić zdjęcia więc skromnie bardzo.
  14. Widzę, że ostatnia wczoraj i pierwsza dzisiaj.... Przydałby się większy ruch.
  15. Rzadko kiedy chodzę tak późno spać. Ale dziś mi się tak zdarzyło . Dobranoc
  16. Nie wiem czy słodycz będzie odpowiednia . Ja nie słodzę. Ale cukierki wciągam bez opamiętania
  17. Masz posypane cynamonem i cukrem waniliowym
  18. A ja już dzień dobry. Obudziłam się jak do pracy. Chociaż raz pierwsza jestem
  19. Dzielę się kolacją. Ja jadam wcześnie Tortilla z serem i szynką. Jeśli ktoś w piątki szynki nie jada to proszę wyjąć we własnym zakresie
  20. Tak! Już umyta. Na szczęście to tylko moja broda była
×
×
  • Create New...