Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Dzisiaj Misiek chyba został po raz pierwszy sam w swoim domu- ciekawe jak sobie radzi ? Chyba, że urlop dłuższy niż jednodniowy :lol:
  2. Witaj [B]olala. [/B]:lol: Widzę, że mamy potencjalny domek i to w ogóle niezapsiony? To powinno być karalne :mad:- na pewno coś się znajdzie :cool3:. Ale za podżeganie do czynnego uprowadzenia Miśka zostaniesz oczyszczona z zarzutów :lol: Fajna akcję zmontowałyście- baardzo się cieszę, że to tak wszystko się ułożyło.
  3. [quote name='migama']tak Ivette, z Miśkiem to było prawdziwe szaleństwo...nie było nad czym się zastanawiać, czy ładny, czy biedny, czy potrzebuje.... Poprostu impulsywnie - TAK.....[/QUOTE] To się nazywa miłość od pierwszego wejrzenia :loveu:a ja się zastanawiałam czy coś takiego istnieje ;) Fajnie się Ciebie czyta migama.
  4. [quote name='piescofajnyjest']a ja chcialam tylko nadmienic, ze .......WSZYSTKIE DZIEWCZYNY Z GLIWIC SA SUPER;)[/QUOTE] Z Częstochowy też :lol:
  5. [quote name='ivette3']Yoana- Ty z tego zawału nie rezygnuj jeszcze i kurtkę miej w pogotowiu , bo ja wiszę na gorącej linii z migamą i otrzymuję co raz to nowe info...niektóre wstrząsające :placz:;). Migama wykorzystuje Miśka do sprzątania domu !!! Dostałam od niej info, że nauczyła go współpracy przy myciu podłóg !!!:crazyeye: Podczas jazdy mopem Misiek kręcił się po domu za migamą i pieczętował łapkami umyte ale jeszcze mokre miejsca.Migama postanowiła więc wyznaczyć mu jego zakres obowiązków na czas "mopo-jazdy" ale Misio nie chciał zastosować się do polecenia : "na miejsce"....więc jego Pańcia co zrobiła? Cytuję : "...To pojetny pies.... po dwoch kesach kielbasy zakumal, ze ma sie nie ruszac z legowiska jak ja z mopem jezdze po domu....":lol: Tyle z aktualności :cool3:[/QUOTE] Z zawału, po przemyśleniu sprawy, rezygnuję- muszę myśleć o Swoich- Synu, psie, tudzież TZ-ecie :lol:. Kurtkę, jakby co to mam w pogotowiu, ale wierzę że nie będzie potrzebna. Tak naprawdę to trochę boję się cieszyć tak na 100%, na razie wieści są bardzo optymistyczne, ale dajmy im trochę czasu. Dzięki Ivette, że pamiętałaś o Miśku- to Ty tu jesteś Matką Sukcesu :evil_lol:
  6. Ivette- mało zawału nie dostałam czytając Twój wpis :mad: już pędziłam po kurtkę, żeby ratować Miśka :lol: No to jak Misiek zakochał się w Mamie to może wyadoptujemy innego migamie? (ale się zrymowało- Częstochowa działa :evil_lol:). Nigdy dość miłości, więc Misiek się naczekał i doczekał- niech go kocha jak najwięcej ludzi a on na pewno to odwzajemni.
  7. To my Ci dziękujemy [B]migama [/B]i za informacje i przede wszystkim za danie domu Miśkowi. Wreszcie będzie miał swojego "ludzia" a przecież o to w tym wszystkim chodzi. Pomiziaj go ode mnie i czekam na kolejne sprawozdanie jak się odnajduje w nowym domku.
  8. Super!!! :multi: Bardzo się cieszę i czekamy na info od nowej właścicielki Miśka- fajnie, że to też dogomaniaczka więc na pewno sie odezwie. Na razie niech się poznają wzajemnie.
  9. Prosimy o więcej szczegółów :lol:
  10. Też czekam na nr telefonu. Joaska napisz, gdzie są aktualne ogłoszenia, żeby dziewczyna wstawiająca ogłoszenia nie dublowała ich.
  11. [quote name='danavas']tekst Misiowy.... Jesteś stary, samotny i nikt Cie nie kocha....????? ja mam tak samo..... tylko mam problem bo jestem psem... Nie mogę sam poszukać wybrać Pana ale Ty możesz wybrać mnie... Przekonaj się jak mocno potrafi kochać moje się serce... sory nie mam weny.... ale jeszcze takie cuś... Misiek ma 8 lat ale młode serducho.Jest zdrowy i ma świetną kondycję. Zawsze chętny do zabaw i spacerów. Pies który nigdy się nie męczy. Idealny do uprawiania sportów. Jest zaszczepiony i wykastrowany. Świetnie dogaduje się z innymi psami. Zachowuje czystość w domu, lubi jazdę samochodem.. nic więcej ciocia nie wypłodze... jak coś Ci przyjdzie do głowy to dopisz śmiało, może wspólnymi siłami coś fajnego napiszemy...[/QUOTE] Ja "spłodziłam" coś takiego: Może Ty odmienisz moje życie? Pokażesz mi co to miłość, ciepły kąt i swój, ale taki do końca, swój Człowiek? Spójrz w moje oczy i powiedz, że mnie chcesz a ja odwdzięczę się miłością z całego mojego psiego serduszka. Misiek ma 8 lat, ale młode serducho.Przebywa obecnie w hoteliku. Jest zdrowy i ma świetną kondycję. Zawsze chętny do zabaw i spacerów. Pies który nigdy się nie męczy. Idealny do uprawiania sportów. Jest zaszczepiony i wykastrowany. Świetnie dogaduje się z innymi psami. Zachowuje czystość w domu, lubi jazdę samochodem. Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę przed i poadopcyjną. Reszta ciotek niech też kombinuje :lol:
  12. Co do ogłoszenia, myślę że nie ma co podkreślać jego wieku. Oczywiście informacja musi się znaleźć, ale żeby od razu stary ...:mad:. Czy on może być w mieszkaniu w bloku czy tylko domek z ogrodem wchodzi w grę? Co z kotami i dziećmi? Jaki kontakt podać i jaki mail aktywujący? Kiedy Cię wywieje w ciepłe kraje? Bo jak wyjedziesz to na pewno ktoś zadzwoni :evil_lol:
  13. E tam straszne, Chewbacca (czy jak to się pisze) fajny był:lol: Choć Ford jeszcze fajniejszy :evil_lol: Co tam u naszej Zosi?
  14. [quote name='danavas']no w sumie można, tylko ze on był na Warszawę wiele razy ogłaszany jak jeszcze mieszkał u Pana Henia pod stolycą...[/QUOTE] Ok, ja nie znam szczegółów wcześniejszych ogloszeń Miśka i stąd moje pytanie :p Próbuję coś wymyślić, żeby go wysłać na swoje- może w końcu wspólnymi siłami się uda.
  15. To czekam na tekst :lol: A może by uderzyć do Warszawy?
  16. Danavas - potrzebny mi tekst do ogłoszeń i zdjęcia. No i decyzja, na jakie województwa go ogłaszamy. A przynajmniej na jakie był to wtedy warto spróbować gdzie indziej. Jakby co to o transport będziemy się martwić.
  17. Kupiłam pakiet 25 ogłoszeń dla Miśka- ale ponieważ nigdy takich spraw nie załatwiałam potrzebuję Twojej pomocy Aga.
  18. Nie wiem czy czytałyście, że Puszek wrócił z adopcji. Biedny psiak :-(
  19. Cudny, uśmiechnięty pychol. Qrcze, musimy zrobić burzę mózgów jak znaleźć mu dom. Taki fajny psiak i bez swojego ludzia :-(
  20. Fajne zdjęcia- w lepszą pogodę to może i ja się dołączę.
  21. Chętnie foty pooglądam :lol: Już widzę moja pannę po spacerze w taką pogodę- chyba musiałabym prosto do Ciebie jechać :lol:
  22. [quote name='danavas']to się kuźwa ujawniajcie..;)bo jak nie to lanie;)jutro będe u Miśka, będzie sesja:)[/QUOTE]Ło matkoo, teraz to się będę bać .
  23. E tam, ja zaglądam jak nie ma afery :D Myślę, że takich jest więcej tylko się nie ujawniają.
  24. Poczytałam, powzruszałam się ile psich istnień uratowanych. Wielki podziw dla rodziny Pokerów :loveu:.
×
×
  • Create New...