-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yoana
-
Matkooo, jaka bieda. Serce pęka jak się patrzy w te oczy :-(.
-
Fajny ten Misiek :loveu:. Czekamy na relację z powrotu na "stare śmieci" i wiadomości o tej nowej biedzie :-(
-
Jeżeli jesteście pewne, że u Karmelci będzie bezpieczny, to myślę że nie ma o czym dyskutować. Wierzę w osąd Danavas, która zna ją osobiście- a wątek Igi faktycznie nasuwał wiele wątpliwości, ale jak to na forach różne rzeczy są pisane.
-
[quote name='ivette3']Za darmo nie ma :evil_lol::eviltong: stawiania ! Ile stawiasz ? grzecznie pytam :mad::D;)[/QUOTE] A zgodnie z regulaminem zdeponowanym u notariusza- czyli 5 :lol:
-
W sprawie walk psów :lol: - stawiam na Miśka :Cool!: Misiek- nie zawiedź mnie!
-
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
A mamy szansę na jakieś zdjęcia :) ? -
Ile osób Misiek uszczęsliwił :lol:. Baaardzooo się cieszę - a po tych godzinach na mrozie to dużo musicie wypić :evil_lol:
-
[quote name='danavas']ciocie??? a jak Misiek się znajdzie to zapomnicie o wątku czy zostaniecie z nami aż nie znajdzie domu..?[/QUOTE] Pewnie, że zostaniemy- nie przegonisz nas :evil_lol:
-
Dopiero teraz mogłam wejść na dogo. Wiadomo coś ?
-
Mam, pytanie gdzie mogę pobrać ten drugi plakat, który rozwieszacie z Miśkiem stojącym? On zdecydowanie bardziej oddanie wielkość psiaka, a chciałabym jeszcze pare powiesić.
-
W sumie to możnaby powiesić też plakaty w lasku Aniołowskim- sporo osób tam się w weekendy przewija. Zrobię to w części północnej, ale niestety dopiero w sobotę bo wcześniej nie dam rady (chyba, że ktoś zrobi to wcześniej). Myślę, że on raczej będzie trzymał się ludzi (śmietników) niż zimą pchał się w pola. Ja tam bywam prawie codziennie i też się rozglądam, ale bez skutku.
-
Pytanie tylko, gdzie on jest. Bo jak na razie jest to szukanie igły w stogu siana. Rozstając się z Agnieszką, zadzwonił tel. o psiaku na ul. Broniewskiego czyli Tysiąclecie (nie zadzwoniła później, więc to nie on). Jak na razie chyba żadna z tych informacji nie jest do końca wiarygodna. Może w końcu będzie miał Misiek szczęście i ktoś z nas na niego wpadnie.
-
Może znajdzie się ktoś do konkretnej pomocy. Zaginął psiak w Częstochowie- niewiele osób chce się zaangażować i pomóc. Zajrzyjcie- może ktos z Was będzie miał chwilę, aby wspomóc osoby szukające. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-Misiek-zaginął-!!!!-Częstochowa-pomocy[/url]!!!!
- 83 replies
-
- częstochowa
- czewa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Mnie już się też ulotki skończyły, a dodrukować będę mogła dopiero jutro :shake:. Zaniosłam do Rubika bo tam nie było, okleiłam okolice SP 50- ale tylko trochę. Sporo psiarzy zostało przeze mnie poinformowanych i dostało ode mnie ulotki.
-
Zajrzę w tamte okolice dzisiaj popołudniu (trudno mi określić o której, bo nie wiem jak skończę pracę). A może udałoby się umówić w parę osób wieczorkiem np. 20, 21 ? Będą jacyś chętni?
-
Dopiero teraz od wczoraj udało mi się zalogować :angryy: . Rozglądałam się po Pólnocy- niestety bez efektu. Bedę dalej szukać.
-
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
Yoana replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Cudna Mała ! Bardzo sie cieszę z dobrych wieści o jej zdrowiu. -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Uwielbiam takie "nudziarstwa" :lol: Uśmiech sam się pojawia jak się czyta takie wiadomości. A co do inności- każdy psiak jest inny i to jest fantastyczne. To nie są programowane maszynki- mają swoje charaktery, humory :cool3: i swoje zdanie- i ja to uwielbiam :evil_lol: -
I ja się długo naszukałam zanim znalazłam groomera, który pozwolił mi zostać- dzięki Cockermaniaczko :lol: i strasznie mnie irytowało jak nie znając ani mnie ani mojego psa na starcie mówiono mi, że nie ma mowy żebym została w salonie. Dla mnie to brzmiało podejrzanie i znając swojego wrażliwca też od razu dziękowałam za taka usługę. Myślę, że jak zwykle potrzebny jest złoty środek i dostosowanie do konkretnej sytuacji.
-
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, o takie wiadomości mi chodziło :multi:.