Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Matkooo, jaka bieda. Serce pęka jak się patrzy w te oczy :-(.
  2. Fajny ten Misiek :loveu:. Czekamy na relację z powrotu na "stare śmieci" i wiadomości o tej nowej biedzie :-(
  3. Jeżeli jesteście pewne, że u Karmelci będzie bezpieczny, to myślę że nie ma o czym dyskutować. Wierzę w osąd Danavas, która zna ją osobiście- a wątek Igi faktycznie nasuwał wiele wątpliwości, ale jak to na forach różne rzeczy są pisane.
  4. [quote name='ivette3']Za darmo nie ma :evil_lol::eviltong: stawiania ! Ile stawiasz ? grzecznie pytam :mad::D;)[/QUOTE] A zgodnie z regulaminem zdeponowanym u notariusza- czyli 5 :lol:
  5. W sprawie walk psów :lol: - stawiam na Miśka :Cool!: Misiek- nie zawiedź mnie!
  6. A mamy szansę na jakieś zdjęcia :) ?
  7. Zosia to jeszcze całkiem "szwarna" babcia :lol:. Cudna Mała.
  8. Ile osób Misiek uszczęsliwił :lol:. Baaardzooo się cieszę - a po tych godzinach na mrozie to dużo musicie wypić :evil_lol:
  9. [quote name='danavas']ciocie??? a jak Misiek się znajdzie to zapomnicie o wątku czy zostaniecie z nami aż nie znajdzie domu..?[/QUOTE] Pewnie, że zostaniemy- nie przegonisz nas :evil_lol:
  10. Wiele nie mogę, ale dam 15 zł stałej deklaracji od lutego.
  11. Dopiero teraz mogłam wejść na dogo. Wiadomo coś ?
  12. Mam, pytanie gdzie mogę pobrać ten drugi plakat, który rozwieszacie z Miśkiem stojącym? On zdecydowanie bardziej oddanie wielkość psiaka, a chciałabym jeszcze pare powiesić.
  13. Biedna Mała, dobrze że na Ciebie trafiła.
  14. W sumie to możnaby powiesić też plakaty w lasku Aniołowskim- sporo osób tam się w weekendy przewija. Zrobię to w części północnej, ale niestety dopiero w sobotę bo wcześniej nie dam rady (chyba, że ktoś zrobi to wcześniej). Myślę, że on raczej będzie trzymał się ludzi (śmietników) niż zimą pchał się w pola. Ja tam bywam prawie codziennie i też się rozglądam, ale bez skutku.
  15. Pytanie tylko, gdzie on jest. Bo jak na razie jest to szukanie igły w stogu siana. Rozstając się z Agnieszką, zadzwonił tel. o psiaku na ul. Broniewskiego czyli Tysiąclecie (nie zadzwoniła później, więc to nie on). Jak na razie chyba żadna z tych informacji nie jest do końca wiarygodna. Może w końcu będzie miał Misiek szczęście i ktoś z nas na niego wpadnie.
  16. Może znajdzie się ktoś do konkretnej pomocy. Zaginął psiak w Częstochowie- niewiele osób chce się zaangażować i pomóc. Zajrzyjcie- może ktos z Was będzie miał chwilę, aby wspomóc osoby szukające. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-Misiek-zaginął-!!!!-Częstochowa-pomocy[/url]!!!!
  17. Mnie już się też ulotki skończyły, a dodrukować będę mogła dopiero jutro :shake:. Zaniosłam do Rubika bo tam nie było, okleiłam okolice SP 50- ale tylko trochę. Sporo psiarzy zostało przeze mnie poinformowanych i dostało ode mnie ulotki.
  18. Zajrzę w tamte okolice dzisiaj popołudniu (trudno mi określić o której, bo nie wiem jak skończę pracę). A może udałoby się umówić w parę osób wieczorkiem np. 20, 21 ? Będą jacyś chętni?
  19. Dopiero teraz od wczoraj udało mi się zalogować :angryy: . Rozglądałam się po Pólnocy- niestety bez efektu. Bedę dalej szukać.
  20. Jestem na zaproszenie. Strasznie smutne te jego oczka, kochane jesteście że go wypatrzyłyście. Pomogę troszkę finansowo, ale dopiero w lutym :oops:, poproszę o nr konta.
  21. Cudna Mała ! Bardzo sie cieszę z dobrych wieści o jej zdrowiu.
  22. Uwielbiam takie "nudziarstwa" :lol: Uśmiech sam się pojawia jak się czyta takie wiadomości. A co do inności- każdy psiak jest inny i to jest fantastyczne. To nie są programowane maszynki- mają swoje charaktery, humory :cool3: i swoje zdanie- i ja to uwielbiam :evil_lol:
  23. I ja się długo naszukałam zanim znalazłam groomera, który pozwolił mi zostać- dzięki Cockermaniaczko :lol: i strasznie mnie irytowało jak nie znając ani mnie ani mojego psa na starcie mówiono mi, że nie ma mowy żebym została w salonie. Dla mnie to brzmiało podejrzanie i znając swojego wrażliwca też od razu dziękowałam za taka usługę. Myślę, że jak zwykle potrzebny jest złoty środek i dostosowanie do konkretnej sytuacji.
  24. Dziękuję, o takie wiadomości mi chodziło :multi:.
×
×
  • Create New...