Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. To samo miałam właśnie napisać :grins:
  2. Zgodnie z "rozkazem" zachwycam się ! Cudna fotka- proszę o więcej :D
  3. Cud, miód, orzeszki :loveu: Mnie on nieodmiennie przypomina Brombę z dobranocki sprzed wielu lat :megagrin:
  4. Wyprodukowałam posta i mi zeżarło, grrr :pissed: Aiszunia doczeka się swojego raju, a na razie na nieszczęśliwą nie wygląda (wręcz przeciwnie :D) , więc się nie martwimy :nono: :evil_lol:
  5. A obserwujecie jakąś poprawę z oczkami ? (totalnie się nie znam jak szybko powinno być coś widać)
  6. Bardzo się cieszę z dobrych wiadomości. Zdrowiej nam Hubciu !
  7. Hubciu, nacierpisz się biedaku :nonono2: . Na pocieszenie, można tylko sobie pomyśleć co on by przechodził będąc schronisku. Teraz jest zaopiekowany i będzie zrobione wszystko co się da. Miejmy nadzieję, że drugie oczko da się uratować.
  8. Jak sobie radzicie za zakrapianiem oczu? Onek moich Rodziców też miał owrzodzenie rogówki, leczony był kroplami- skutecznie. Z tym, że było to wcześnie wykryte. Pod koniec kuracji już nawet grzecznie siedział podczas zakrapiania (a to pies z ADHD :megagrin: ) i czekał na smaki. A jak reaguje Hubcio?
  9. Biedne Maleństwo. Ale najgorsze już za nim, a informacje o nim nie są złe :) Zobaczymy jak minie mu noc. Wspomogę biedaka jakimś groszem, ale dopiero w listopadzie- w tym miesiącu już raczej nie dam rady :nonono2: .
  10. No jasne- czekam i zapraszam :pepsi: Mam tylko nadzieję, że nasze dobre humory to dobry znak dla Hubcia.
  11. No to zapraszam do siebie, będzie nam weselej :megagrin:
  12. Też zaglądam i czekam na wieści po "przeglądzie".
  13. A my pojechałybyśmy sprawdzić czy mu tam jest dobrze :megagrin:
  14. Zdecydowanie! Należy powiadomić DS, że musi zmienić dywan :megagrin: Kto to zrobi?
  15. Cudna Żaba :loveu:
  16. Pięknie chłopak wygląda :D Przykro na te jego oczka patrzeć , miejmy nadzieję, że choć trochę uda mu się pomóc, chociaż raczej kiepsko to wygląda.
  17. Czekam, no i nie powiem, że z cierpliwością :D
  18. Śliczna Dziewczynka- jakoś wydawało mi się, że ona większa jest :D
  19. Super, to czekamy na foty :)
  20. Dobrze, że jej sierść odrasta (chociaż faktycznie tego jeszcze nie widać) bo strasznie biednie się prezentuje i brakuje błysku w oczach. Cóż, starość jest kiepska.
  21. Przyszłam za Adą kibicować Hubciowi. Ciekawe jak obecni opiekunowie opiszą psiaka.
  22. Zaglądam do Kangurka :)
  23. Hmmm... padłam z wrażenia :mdleje:
×
×
  • Create New...