Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Cudowna wiadomość! Bardzo się cieszę, że Ergo ma dom (a jeszcze wczoraj przelałam dla niego stałą :D ) Bądź szczęśliwy piesku w swoim domu!
  2. I co tam u Tigruni słychać? Są jakieś wiadomości? Jak sobie biedna radzi w nowym środowisku?
  3. Dopiero teraz dotarłam- słów mi brak! Nie rozumiem dlaczego ludzie kłamią opowiadając, że wszystko jest wspaniale a dwa dni później oddają psa :( Dobrze, że Zulka ma dokąd wrócić- anecik, macie z TZ wielkie serducha. Od grudnia też wrócę ze swoją deklaracją. Trzymam kciuki za udaną akcję.
  4. A on na Strusia reaguje? Bo jakoś wołać do niego trzeba, a Struś to jakoś tak dziwnie :)
  5. Oj, to faktycznie taki "trochę" większy mimronek :) Miejmy nadzieję, że się dogada z resztą towarzystwa i nie zadepcze ich.
  6. Też zaglądam żądna wieści :) Informacja o wielkości Strusia mnie zdziwiła, absolutnie na zdjęciach nie wyglądał na większego od Rysy- a może to Rysa taka mała :)
  7. Zaglądam do ślicznego Strusia- myślę że długo miejsca u anecik nie zagrzeje. W tym miesiącu nie dam rady pomóc finansowo, ale w przyszłym coś podrzucę (jeśli jeszcze nie będzie w DS :) .
  8. Jestem na zaproszenie- niestety na razie tylko z dobrym słowem, ale będę myśleć nad deklaracją :) Ciekawa jestem jaka okaże się Sasanka w realu.
  9. Super, to teraz czekamy na relację Anety- mam nadzieję, że będzie też fotoreportaż :)
  10. Dobre wieści. Na plus dla Pani, że widać Jej zaangażowanie :)
  11. Też się melduję. Muszę się chwilę zastanowić czy mogę dać stałą, zwłaszcza że pewnie troszkę w hoteliku posiedzi zanim przełamie swoje lęki.
  12. Wieści dobre- wygląda na to, że zanim wpłacę moją stałą to Neska znajdzie dom. :D
  13. Brawo! Bardzo się cieszę i przyznaję, że nie wierzyłam w takie zakończenie :D
  14. Też pamiętam o naszym Kangurku- skradła nam serca.
  15. Jestem na zaproszenie- chociaż już cichcem wcześniej zajrzałam :) Niewiele mogę, ale dam od listopada 15 zł stałej.
  16. AgaG moja deklaracja była za październik- miesiące mi się pomyliły :) (wrześniowa była we wrześniu :) )
×
×
  • Create New...