-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Ja również zapisuję i czekamy na zdjęcia:)
-
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Ok wpłaciłam dziś kasę za styczeń i luty[/QUOTE] Dziękuję bardzo:) -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
aagataa8 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka_77']Witam! ja co do tych husky'ch ze Starachowic. mam zdjęcia i chciałabym je dodać, ale jak pragnę zdrowia nie wiem jak. a niby człowiek ma maturę, ale to jakoś o niczym nie świadczy jak widać... pomóżcie.[/QUOTE] Ja Ci niestety w tym nie pomogę, bo również mam z tym problem:( -
Pies w typie amstaffa, Ostrowiec Św. Ma dom.
aagataa8 replied to Malinowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ginn']Maks już po kastracji. Czuje się doskonale - apetycik wyborny, temperament też. Spotkała go niespodzianka bo dostał do towarzystwa piękną Bonę. Znali się już ze wspólnego biegania i "zagryzania" się. Teraz są razem w jednym kojcu ale dwie budy. Dwie całkiem niepotrzebnie bo [B]widuję ich jak wychodzą z jednej.[/B][/QUOTE] Ładnie:) Widzę, że integracja pełną parą:) -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Wyślijcie mi proszę dane do przelewu dla psiaków muszę wpłacić deklarację. I tu mam problem bo w ogóle nie mogę znaleźć rozliczenia, z tego co pamietam ostatnio się pytałam i chyba nie mam zaległości żadnych?[/QUOTE] Wpłacałaś w listopadzie za 2 miesiące. A na PW przesyłam Ci dane do przelewu:) -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Do domu Tola pojechała, szczeniorek jamnisiowy pojechał, Lunka bedzie miała dom we Wrocławiu, Muszki dom czeka na sprawdzenie, to teraz juz kolej na Agata i Sonię. Czy Agat tez ma Allegro, czy tylko Sonia?[/QUOTE] Na razie tylko Sonia. Zrobić też na Agata? -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']Agatko ,zrobilam allegro wyroznione, to bedzie zamiast mojej deklaracji ,takze nie wysylaj mi nic , [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1429920407[/URL][/QUOTE] Dziękuję ślicznie:) -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Tak sobie tu weszlam w przerwie między ogłoszeniami MUSZKI od Jagi.;) Natknęłam się na świeżutkie ogłoszenie Soni na "Adopcja psa" z tym cudnym, rozbrajającym zdjęciem.:loveu: Znaczy się ktos robi pakiecik?:p[/QUOTE] Ogłoszenie na adopcja psa robiła chyba Ania102:) -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Dziewczyny, może szybko ogłosić Agata i Sonię, bo teraz adopcje ruszyły? Sonia ma u mnie Szerloka, co 2 dni jej odnawiam, wejśc duzo, ale zero telefonów. może spróbujcie co tydzień cafe animal? Szczeniak od Erki dzięki temu trafił do Metra. Nie dość, że znalazła sam dom, to jeszcze dzięki niemu inne szczeniaczki znalazły, bo odzew był ogromny.[/QUOTE] Już ogłaszam zaraz na cafe animal:) Tutaj Sonia: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sonia,31579[/URL] A tu Agat: [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Agat,31580[/url] Do Agata miałam tylko taki tekst ogłoszenia, więc go wkleiłam -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102'][B]aagataa[/B] a dzwonił do Ciebie ten Pan? [/QUOTE] Nie Aniu, nie zadzwonił:( -
[quote name='beataczl']jakby dalo sie ja wyrwac to do mnie moze przyjechac BDT za karme,a o sterylke poprosimy fundusz tylko dosc daleko transport to ja na kieleckim watku proponowalam dt dla Miki (*)[/QUOTE] A jak daleko ten transport?
-
Też mi się wydaje, że najlepiej byłoby zabrać stamtąd sunię, ale wiem że to nie będzie łatwe:( Albo jakiś podstęp albo... no właśnie. Przecież nikt tam nie wejdzie i nie ukradnie suni z łańcucha:( Co tu wymyśleć:???:
-
Jestem na zaproszenie:) Niestety nie mogę nic dorzucić do stałych deklaracji, muszę sprawdzić konto żeby zobaczyć co coś dam radę chociaż jednorazowo:( Czy te wpłaty na 1 stronie są aktualne? Może można by pomyśleć żeby go zabrać ze schronu, bo to rzeczywiście jeszcze dziecko:(
-
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Spójrzcie na tą tragedię: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200481-Pies-podpalony-%C5%BCywcem!!!!!!pilne[/url]!!! -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
aagataa8 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Spójrzcie tylko na tą tragedię: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200481-Pies-podpalony-%C5%BCywcem!!!!!!pilne[/url]!!! -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Spójrzcie na to: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200481-Pies-podpalony-%C5%BCywcem!!!!!!pilne[/url]!!! -
Zapisuję:) I trzymam kciuki żeby psiak się odnalazł
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
aagataa8 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Właśnie wysłałam swoją ds:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
aagataa8 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='zapłakana']Jestem autorką posta. Podczytuję wątek od jakiegoś czasu i widzę, że potraficie zdziałać cuda. Wymyślicie coś? Plisss!!![/QUOTE] Masz może jakieś zdjęcia tego psiaka? Bo jest dom chętny na psa w typie owczarka, naprawdę bardzo fajni ludzie i szkoda by było taką okazję przepuścić. Ale zdjęcia są konieczne niestety. -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Co do Prado to jego zdjęcia też wczoraj pokazywałyśmy. Ale im przypadł do gustu Agat. Zaraz obejrzę tego psiaka