Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. [quote name='Zuzka2']Niezależnie w sumie gdzie rzucisz,ale to wyróżnienie jest super!Wrzuć może na Katowice,bo bliżej.Moje kumpele wydały dzięki temu nawet ślepego psa,który czekał lata na dom:-)To jest super pomysł-naprawdę działa.Poza tym morusek jest b.popularny. Mam stamtąd mnóstwo maili codziennie o zwierzyniec.I nawet Warszawa odpowiada na moruska Skarżyskiego;-) Dziś dzięki wyróżnieniu została wreszcie zauważona ogłaszana od bardzo dawna przepiękna sunia z Wąchocka.Szykuje jej się wspaaaaaaniały dom:-))))))[/QUOTE] To mogłabyś mi podać link do jakiegoś ogłoszenia Agata? Bo chciałabym sobie pomóc tekstem:) I powiedz: to wyróznienie to na końcu się dodaje?
  2. Na Radomiu odzew jest spory? To mnie zaskoczyłaś. Może spróbować?
  3. [quote name='Zuzka2']Wrzuciłam go na szerlok Katowice,zaraz na gumtree Kraków.Przydałby się wyróżniony morusek na Radom.[/QUOTE] Ile kosztuje ten wyróżniony Morusek?
  4. [quote name='Jaaga']Agat już wrócil. Andrzej zapytał pani, jak umawiała się Anią odnosnie pokrycia kosztów transportu. Powiedziała, ze rozmawiał mąż i ona nic nie wie. Nie podziekowała za fatygę, nie dała ani grosza na benzynę. Niby wydawali się naprawdę fajni, ale wstydziłabym się tak postapić na ich miejscu. Nikt nie musiał poświęcać po pół dnia dwa razy, żeby im dowieźć psa pod nos. W zepsute auto to ja już teraz nie wierzę. Pewnie była to wymówka, żeby nie wydawać samemu kasy. [/QUOTE] To smutne, że się nie udało, ale moze lepiej od razu a nie po pół roku jakby się Agat przywiązał:( Jaaga napisz ile za to paliwo Ci przelać?
  5. [quote name='Zuzka2']Już mam odzew w sprawie Agata- z Katowic.Babka napisała,że od dawna poważnie rozważa jego adopcję,ale chce go do bloku,więc ją odesłałam do Jaagi,bo ja piszę w ogłoszeniach,że preferowany raczej dom,nie blok (skoro on taki stróż-może dawać czadu w bloku).[/QUOTE] To fajnie, że jakiś odzew jest. Rzeczywiście- Agat jest bardzo żywiołowy i z jednej strony mieszkanie w bloku mogłoby nie wytrzymać jego energii, ale z drugiej strony- może nie miałby takiego pociągu do kombinowania jak tu przeskoczyć ogrodzenie. Ciężko stwierdzić. Dużo zależy chyba od tego jak często siedziałby sam w domu. Myślę, że w ogóle najlepiej byłoby jakby babka pojechała go zobaczyć skoro mieszka w katowicach i sama by stwierdziła czy na pewno chce go adoptować.
  6. [quote name='Zuzka2']Tu mnie jeszcze nie było;-) Ogłaszam właśnie Agata z tymi nowymi super fotkami:-) Soni foty muszę znaleźć na wątku;-)[/QUOTE] Dziękujemy za ogłoszenia:) A co do fot to możesz podać mi swój e-mail na PW to Ci wyślę foty Sonii:)
  7. [quote name='Ania102'] Agata mamy fundusze? Jesli nie to zrobimy bazarek.[/QUOTE] Fundusze jakieś są, ale to są wpłaty tylko te na pobyt Agata i Sonii u Jaagi. Żadnych dodatkowych nie ma:(
  8. [quote name='monikab']Inezka ma nużycę,ale już dostała leki,sierść wokółoka powinna porosnąćw miarę szybko,po zaleczeniu sterylizacja.Mała czuje isę dobrze,coraz bardziej się oswaja,i otwiera na świat,jest radosna w zabawie z innymi psami,potrafi się juz cieszyć na widok koleżnki,u której przebywa,uwielbia przebywać,gdy koleznak jest w pobliżu,to przekochany pies.Macica jeszce się oczyszcza po porodzie ale wszystko jest w porządku[/QUOTE] [B]monikab[/B] wysłałam Ci maila. Może kiedyś Ci się przyda:)
  9. Zobaczcie sobie na te zdjęcia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201263-Wyeksploatowana-do-granic-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-beagielka[/url].... Co ta sunia musiała przeżywać? nawet nie mogę sobie tego wyobrazić. Takich listw mlecznych nie widziałam życiu:(
  10. [quote name='Jaaga']Agato, dziękuję. Widziałam przedwczoraj program w telewizji. Te wszystkie stada bezdomniaków i zadowolonych z siebie urzędasów w wypasionym urzędzie. No i oczywiście o niczym nie wiedzący powiatowy. Prawda jakie to dziwne, że zawsze lekarz powiatowy dowiaduje sie o takich sprawach jako ostatni? Ciekawe, jak dostaje się do pracy co dzień i nie widzi tych psów? Życzę starachowickim psiakom i wolontariuszom jak najefektywniejszej akcji. Może wreszcie miasto znormalnieje.[/QUOTE] Też widziałam ten reportaż w faktach (nawet mam go już na dysku). A co do lekarzy powiatowych to rzeczywiście masz rację. Dowiadują się zawsze jako ostatni i jeszcze zazwyczaj nie widzą żadnych uchybień. To jest chore. Zawsze miałam przekonanie, że weterynarzem zostaje się z potrzeby serca, a tu się okazuje, że nie zawsze:( I miejmy nadzieję, że rzeczywiście coś to zmieni. Dodatkowo oczywiście nasz "kochany prezydent" jest na urlopie. Jak zawsze kiedy coś ktoś mu się chce do d..y dobrać:angryy: Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie.
  11. [B]Jaaga [/B]zapłaciłam właśnie za kolejny miesiąc pobytu Sonii i Agata u Was:)
  12. [quote name='aga38']No to chociaz wiadomo do kogo sie maluchy giganty wrodziły:evil_lol: A faktycznie jeśli pracownicy zajeliby sie sunią to po sterylce i mogłaby zamieszkać na terenie firmy to myślę że to też dobre rozwiązanie,na wielu firmach są psiaki,które pilnują terenu razem ze stróżami:)[/QUOTE] Też mi się wydaje, że to nie byłby zły pomysł, pod warunkiem, że Sunia będzie wysterylizowana i ludzie z oczyszczalni ją zaakceptują:)
  13. [quote name='monikab']mała nie jest absorbująca dlatego do schroniska nie trafi,szukamy dla niej ds i zbieramy na sterylkę.[/QUOTE] Czyli znaczy, że hotelu żadnego nie szukacie, bo maleńka ma dt? a co do funduszy na sterylkę to napisałam jak można to zrobić. I z tego co widzę to [B]lunamermaid[/B] już się zapytała o to na wątku sterylkowym. Potrzebna by była jeszcze kwota i nazwa gabinetu. Myślę, że to naprawdę dobry pomysł, bo skarpeta sterylkowa pomogła już wielu suczkom. [COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/members/73217-lunarmermaid"][/URL][/COLOR]
  14. No no Agat teraz całkiem dostojnie wygląda:) Widać, że dobrze ma u Was:) Mały ot: Jaaga czy ja na tym 4 zdjęciu widzę bazie?? Czyżby wiosna była już blisko?
  15. [quote name='Alter Ego']Monikab, jedna z dogomaniaczek poradzila zeby zgloscic sie do Sterylkowej skarpety. Ja nie bardzo wiem jak to zrobic. Moze Ty wiesz? [/QUOTE] Przeklejam tekst ze sterylkowej skarpety: [quote name='Soema Ustalam na początku proste zasady: - sterylizować będziemy suki bezdomne, w DT, hotelach (póki co suki pod opieką Fundacji nie będą brane pod uwagę) - obowiązywać będzie kolejka - wg kolejności zgłoszeń -[B'] sterylizacje aborcyjne będą wykonywane poza kolejnością [/B](planowana jest stała pula na tego typu zabiegi) - osoba zgłaszająca sukę zobowiązana jest do znalezienia lecznicy o niewygórowanych cenach! (dobrze, jeśli klinika jest sprawdzona) (wykluczone sterylizację za np. 400zł, w takich sytuacjach możliwe odmówienie zabiegu...) pamiętajcie, że z akcji ma skorzystać jak największa liczba suk. [B][COLOR=MediumTurquoise]Poszukujemy tez lecznice weterynaryjne, które będą wykonywały zabiegi po kosztach ;-)[/COLOR][/B] - sterylizacje będą refundowane,[B] tylko[/B] po przesłaniu faktury ! - jeśli osobą zgłaszającą będzie stały wpłacający/deklarowicz fundusz refundować będzie 100% kwoty zabiegu, [SIZE=1]w innych przypadkach będzie to [B]75%[/B] ceny[/SIZE] [COLOR=darkgreen][B]od Nowego Roku zmieniamy zasady - w pozostałych przypadkach refundacja to [COLOR=darkred]50% [/COLOR]ceny zabiegu[/B][/COLOR][/QUOTE] A tak w ogóle to trzeba wejść pod ten link [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29[/URL] i napisać, że zgłaszasz sunię do sterylki z wątku tego i tego(tu wklejasz link do wątku suni) i piszesz ile będzie kosztować sterylka i w jakim gabinecie będzie robiona. I to wszystko:) a co do hotelu to też myślę, że to lepsze rozwiązanie niż schron. Może napisać do tego Pana, który się deklarował, że opłaci suni hotelik...
  16. Jak na razie ogłosiłam psiaki na anonse( opis ze zdjęciami). Może to coś da?:(
  17. [quote name='wujek & ciocia']sądzę, że raczej nie, niestety ..... :([/QUOTE] Może u niemców będzie inaczej?...Tam chyba trochę inna mentalność ludzi mimo wszystko
  18. [quote name='eli1987']A czy ryzyko drugiego wywalenie z mieszkania, przeprowadzki z powodu pojawienia sie psa to problem czy nie? jak myslisz? Czy ja cokolwiek wspomniałam o tym ze chce ja oddac? Walcze o nia juz ze wszystkimi nawet czasem musze meza do porzadku przyprowadzic. Predzej sama bym z nią poszła niz ja gdziekolwiek oddała..wogole to słowo mnie przeraza. Dlatego prosze Cie nie osadzaj bo niepotrzebnie wzbudzasz we mnie bardzo negatywne emocje...szukałam tu wsparcia ludzi a nie osądów i powodów do urojonych wyrzutów sumienia. Chce z niapracowac nie wiem juz jak wiec sie zapytałam bo moje sposoby nie dzialaja....[/QUOTE] Eliza, ale nikt Cię nie osądza, po prostu warto byłoby się zastanowić czy rzeczywiście chcecie z Luną pracować. Bo jeśli tak, to może warto by było zgłosić się do jakiegoś behawiorysty? A może po prostu wystarczyłaby jej większa dawka spacerów, podczas których mogłaby się porządnie wybiegać, żeby nie mieć ochoty potem szczekać?
  19. [quote name='ossamus']Ok, ja wrzucilem temat tutaj ze wzgledu na dobro szceniaczkow, dopoki jest budowa niczego im nie zabraknie...lecz pozniej....[/QUOTE] I chwała Wam za to, że tak się zajmujecie całą rodzinką:) I że szukacie dla nich domów. Niewiele jest tutaj w tym mieście takich osób (niestety). Ale rzeczywiście małe suczki powinny być w przyszłości wysterylizowane
  20. Jedno jest pewne: mamusię przydałoby się wysterylizować
  21. [quote name='ossamus'][url]http://img84.imageshack.us/i/20110128150829.jpg/[/url] to jest mama szczeniaczkow :-) , 2 juz sa zarezerwowane , najmniejsza suczke bierze stroz , a ja jednego z 2 pieskow dla znajomej :-)[/QUOTE] To super, widzę że jak tak dalej pójdzie, to nie będzie potrzebna nasza pomoc w adopcji szczeniaków. A nie wiesz może czy ta Sunia jest tam od dawna?
  22. Psiaczki są naprawdę śliczne:) Trzeba zrobić jakąś akcję adopcyjną A mam takie pytanie: jakiej wielkości jest mamusia?
×
×
  • Create New...