-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Byłyśmy z Anią na tej wizycie przedadopcyjnej. Rodzina jak najbardziej w porządku, Agat bardzo im się spodobał. Jest tylko jeden problem: ogrodzenie jest chyba za niskie jak na tego psiaka:( Pan twierdzi, że nie bo pies byłby cały czas z nimi- tam gdzie oni tam i pies. Ale dom jest przy drodze nr 7, jest to trasa szybkiego ruchu:( Same warunki bytowe miałby naprawdę dobre, tylko to ogrodzenie... Pies byłby i w domu i na ogrodzie, kiedy oni są w domu, a jak nikogo by nie było to pies byłby w kojcu( kojec zadaszony). Nie wiem co o tym myśleć, bo ludzie naprawdę nam się spodobali -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Czy już cos wiadomo z domem dla onka [/QUOTE] W sprawie tego domu będziemy jechać z Ania102 jutro późnym popołudniem, więc napiszę jutro czy coś w tym temacie udało się zrobić:) A jak myślisz Jaaga: Sonia jest już na tyle samodzielna że poradziłaby sobie bez obecności Agata? -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Agata wyślij mi na PW dane do przelewu bo na pewno tamtą wiadomość już dawno usunęłam[/QUOTE] Już wysyłam:) -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Dziewczyny nie kumam nic z rozliczenia na 1-szej stronie, wydawało mi się,że ja płaciłam deklaracje za 2 miesiące od razu, na 1-szej stronie jest tylko info,że płaciłam 19.11 ale nie ma kwoty i teraz nie wiem czy mam jakaś zaległośc za grudzień czy tylko za styczeń wiszę. Czy idzie to jakoś sprawdzic?[/QUOTE] Sprawdziłam i już poprawiłam. Wpłaciłaś w listopadzie za dwa miesiące, czyli 20 zł. Przepraszam za przeoczenie -
Dzisiaj moja mama była u fryzjerki tam naprzeciwko tej budki, gdzie Sunia siedziała i fryzjerka jej powiedziała, że tej suni nie ma już jakiś czas. Dodatkowo jej opowiadała, że jakiś czas temu (jeszcze w tamtym roku) jakaś baba robiła tam awanturę tym kobietom co dokarmiały sunię, żeby jej nie dokarmiać, bo to jest jej pies i on z domu ucieka i tam lata jeść. Ja już nic z tego nie rozumiem:( Nie wiem, może baba jest jakaś psychiczna i sobie ubzdurała że to jej pies? Przecież sunia nie dawała się zbliżyć do siebie żadnemu człowiekowi...
-
Pies w typie amstaffa, Ostrowiec Św. Ma dom.
aagataa8 replied to Malinowa's topic in Już w nowym domu
Jestem i rozsyłam wątek dalej:) -
Jestem na zaproszenie. Niestety nie mogę pomóc w postaci deklaracji stałych, bo już ich trochę mam a pensja niewielka:( Mogę dorzucić jednorazowo 50 zł ale to dopiero w przyszłym tygodniu. Mam napisać do Paulina78 o numer konta, tak? A piesek po metamorfozie wygląda naprawdę ślicznie:)
-
[quote name='Ewa osterlin']JA WIERZE CALY CZAS I NIE TRACE NADZIEI,ZE SIE ZNAJDZIE..............ale jest mi strasznie smutno ze tak sie to potoczylo,ze tak nieumiejetnie to szlo,ze zaprzepaszczono tak szanse na inne zycie dla tej suni ! [/QUOTE] Ewo, ale my przecież próbowałyśmy ją złapać, potem jak zniknęła szukałyśmy jej prawie po całym mieście. Ona naprawdę może kojarzyć samochód Ani102 i po prostu się gdzieś przeniosła. A ja byłam tam pół godziny temu i jej nie ma w tej budce:( Cały czas myślę gdzie ona może być...
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
aagataa8 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Niestety w tej chwili nie mogę pomóc finansowo, ale porozsyłam wątek -
[quote name='Olena84']Dopiero jestem na dogo, jestem sunia przerazona, oby sie znalazla. Czy ona czasem sie na pare dni oddalala kiedys?[/QUOTE] Powiem Ci, że nie mam pojęcia:( Ja tą sunię raz w życiu widziałam:( Też mam wielką nadzieję, że się znajdzie
-
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']wyslalm na pw prosbe o numer konta do wplat i nie dostaje odp.[/QUOTE] Doszła wpłata za 2 miesiące. Dziękuję bardzo:) -
[quote name='Ewa osterlin']Zgodnie z prawem moderator nawet jak zna numer IP,nie poda Ci go ! Wiadomosci o nr moze zazadac tylko policja ! mod moze wykasowac,zbanowac,ale nigdy nie powie Ci kto pisal !!! [/QUOTE] Ani102 chodzi pewnie tylko o to żeby potwierdzić że to nie ona pisała pod innym nickiem. A co do Suni to też się martwię... Gdzie ona może być?:(
-
[B]Małe sprostowanie (patrzcie na daty)[/B] [quote name='Majaa'] 20-07-2009 22:29 #269 Majaa Zarejestrowany: Jan 2006 Skąd: świętokrzyskie Postów: 5,084 Dobre wiadomości: Dziesiątka szczeniaków została dzisiaj zaszczepiona ! Jeszcze lepsza wiadomość, że na koszt Gminy Wąchock najprawdopodobniej. Jutro jesteśmy umówieni z Burmistrzem Wąchocka, który już telefonicznie zobowiązał się do sfinansowania całej opieki medycznej nad tymi maluchami! Niewykluczone, że łącznie ze sterylizacją suk. Jutro będę mieć na papierze wszystko, to będzie jasne. Nutka i któraś jej siostra (jeszcze nie zapadła ostateczna decyzja która) mają nowe domki w Starachowicach Wiktor został dzisiaj zbadany przez lekarza. Ma ok. 9 lat. Kłopoty neurologiczne ustąpiły według relacji opiekunów. Pies został dzisiaj zaszczepiony, a opiekunowie podjęli decyzję, że pies zostaje u nich na stałe! Szczeniaki Tanya, Tony i Winner zostały również dzisiaj zaszczepione [COLOR="#ff0000"]Kia została dzisiaj (ponadplanowo) wysterylizowana[/COLOR][/QUOTE] [quote name='Majaa']22-07-2009 22:45 #284 Majaa Zarejestrowany: Jan 2006 Skąd: świętokrzyskie Postów: 5,084 Z boksiem też mam podobne przypuszczenia, jak Ty Andziu Ale zostać u mrs.ka nie może, bo i obserwacja żadna z tego będzie, ale trzeba ją przeprowadzić, choć prwdopodobieństwo, że ma wściekliznę zawęża się do może setnej promila. Choć to nie zmienia faktu, że pies ten wymaga obserwacji także pod innym kątem - zachowań! Znam syna Mrs.ka - niejedno widział i wiele psów wychował. Nie zawinił napewno! To poważny chłopak jak na swój wiek. [COLOR="#ff0000"]Niestety zmuszeni bylismy dzisiaj do uśpienia Kia[/COLOR] Suka sobie porozgryzała szew posterylkowy, wypruła jelita i pogryzła je w kawałki, do tego odgryzając je tuż za żołądkiem ciągając je po całym kojcu Nie chcecie znać więcej szczegółów, uwierzcie mi - ja to widziałam, Ania102 też - odchorujemy swoje. Szanse uratowania suki były w granicach 0,2 - 0,5% A męczarnia ogromna ...... Kia przepraszamy [*] Nikt z nas nie wiedział, że możesz tak koszmarnie zareagować w trzeciej dobie po zabiegu. Przepraszamy też za to, że nie mamy, aż tyle dobrych tymczasów, gdzie można było Cie obserwwać i przepraszamy, że ktoś nie przyjechał o 13, kiedy najprawdopodobniej to się stało, a dopiero parę minut po 16-tej Mrs.ka wróć do nas. To nie Twoja wina. Nie moja i nie weterynarza. To mogło się stać, kiedy Ty byś spała snem sprawiedliwego, jeśli suka byłaby u Ciebie. Na pewne rzeczy nie mamy wpływu! KIA - do zobaczenia za TM - biegaj tam szczęsliwsza niżna tym ziemskim padole. Mam nadzieję, że mnie tam, za TM, psiury kochane wpuścicie! I choć jedna dobra wiadomość z dzisiaj - Nuka pojechała do cudownego domku ![/QUOTE]
-
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']wyslalm na pw prosbe o numer konta do wplat i nie dostaje odp.[/QUOTE] Na PW nic od Ciebie nie dostałam, ale wysyłać Ci po raz kolejny nr konta. Jeśli nie dojdzie, to proszę o podanie e-mail, to wyślę na pocztę. -
Ja nie rozumiem tylko jednego: Ania wysłała sms wczoraj do Ciebie po to żeby się dowiedzieć czy nadal dajesz czas tylko do wtorku, napisałaś że tak... Teraz strasznie tu wypisujesz kolorem, że suka ma jechać do Ciebie. I kto tu zmienia zdanie? Bo podobno nie ty... [quote name='mrs.ka'] Ale to i tak nie ważne co kto tutaj napiszę ,mieszkam tutaj od kilku lat i przez ten czas [B]nikt nie zrobił tyle dla psów i nie uratował psich istnień co ja.[/B] Wiedzą to psy ,wiem to ja i parę osób których nie obchodzi jaka jestem tylko co robię .[/QUOTE] Czy Ty naprawdę jesteś takim typem narcystycznym? Ja napewno nie uratowałam tyle psich istnień, ale są osoby w Starachowicach, które napewno robią o wiele więcej od Ciebie, tylko przez to że tyle robią, nie mają czasu na to żeby wpadać w taki samozachwyt nad sobą. Nie znam Cię, a dołujesz mnie coraz bardziej swoimi wypowiedziami. Byłam tam wczoraj na Dolnych i tej suki za nic nie da się złapać. Dodatkowo dobiłaś nas tym swoim sms-em, że dajesz czas do wtorku. A miałyśmy już zamiar siedzieć tam nawet do rana żeby ją łapać...
-
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']agata ,wyslij mi nr konta ,zapomnialam calkiem o wplacie:oops:[/QUOTE] Nic się nie dzieje. Wysłałam Ci na PW:) -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
aagataa8 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mikoada']Super bardzo dziękujemy :) Prosimy również o kolejne deklaracje dla Szili, jest miejsce w hoteliku, ale niestety nie mamy uzbieranej pełnej kwoty stałych deklaracji :([/QUOTE] Będę rozsyłać wątek, może coś pomoże. A jaki to hotelik, jeśli można wiedzieć? -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Jaaga wysłałam Ci przelew za hotel Sonii i Agata:) -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
aagataa8 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia'] Dodatkowo nie jestem pewna czy osoby które dużo wcześniej proponowały stałe składki czy nadal je podtrzymują;([/QUOTE] Od siebie w tej sprawie mogę powiedzieć, że podtrzymuję swoją deklarację na skromne 15 zł/miesiąc (tyle, że płatne zawsze pod koniec miesiąca) -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
To super, oby było tak dalej:) Uściskaj ode mnie psiaki (możesz wszystkie jakie masz);) -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Mam jeszcze pytanie, które teraz mi się nasunęło: jak tam łapka Agata? Wszystko w porządku? -
[quote name='mrs.ka']czyli sama jej nie pomogłaś i innym też na to nie pozwolisz... [/QUOTE] Z całym szacunkiem: powiedz czy Ania nie pomogła tej suczce? Sunia jest na tą chwilę wysterylizowana i nie będzie już więcej rodzić i przeżywać porodów i okresu karmienia i wychowywania szczeniąt? Czy to nie jest pomoc? Pewnie wg Ciebie nie, tak jak dokarmianie bezdomnych psiaków też nie jest pomocą. Myślę, że każdy robi co może, i to że Ty masz kilkanaście psów, to nie znaczy że wszyscy mogą sobie na to pozwolić, bo każdy ma inną sytuację życiową, rodzinną... Ale to tylko i wyłącznie moje zdanie, Ty możesz mieć inne
-
Śpi pod balkonem na mrozie i czeka na nowy dom STASZÓW
aagataa8 replied to naoomi's topic in Już w nowym domu
Super że się udało i piesek jest już bezpieczny. I rzeczywiście musi byc przestraszony, skoro spod łóżka nie wychodzi. Ale myślę, że z czasem uda się w tym psiaku odbudować jakąś chociaż cząstkę zaufania do człowieka:) Trzymam kciuki za socjalizację:) -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [SIZE=2]Na stronie [/SIZE][URL="http://www.tesco.pl/schroniska/index.php"][SIZE=2][COLOR=#000000]http://www.tesco.pl/schroniska/index.php[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] jest głosowanie - schronisko z największą ilością głosów dostanie karmę. [/SIZE] [/INDENT]