-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
[B]Ewa osterlin[/B] mam tylko jedno pytanie: czy masz może jakiś kontakt do Pani Ewy na skype? Jeśli nie, to bardzo Cię proszę żebyś napisała jej, żeby się może skontaktowała z Anią (zresztą tak jak sama tego chciała). I jeszcze jedno: ale skąd tyle ludzi ma do niej numer że do niej dzwonią? Widocznie sama gdzieś podała i dlatego ludzie wydzwaniają. Przecież założycielka wątku nie odpowiada za to kto wydzwania do pani Ewy i każe jej płacić.
-
[quote name='Monday'] Ja też nie chciałabym o czymś rozmawiać z 10 osobami tylko z jedną i od jednej dostawać informacje i polecenia/zalecenia .[/QUOTE] Tu się zgadzam, ale ja np. nie wiem kto do niej dzwoni, kto pisze maile... Jeśli podała swój numer w komentarzu czy gdzieś indziej gdzie jest on dostępny dla innych to w sumie nie ma się co dziwić... [B]Ale sama podobno gdzieś napisała że preferuje kontakt z P. Anią, to powinna się do niej odezwać. Takie jest moje zdanie[/B]. Tym bardziej, że Ania dzwoniła do niej i napisała maila... Ja nie rozumiem ale zachowania Pani Ewy
-
Powtórzę się: [B]jeśli Pani Ewa chce adoptować suczkę, to powinna skontaktować się z osobami, których numery zostały podane. Nie odezwała się więcej. [/B] A czy Pani Ewa posiada może skype, przez który może zechciałaby porozmawiać? Bo przez telefon raczej nie da rady ze względu na to, że nie odbiera telefonów.
-
Z tego co wiem to Ania102 dwa razy dzwoniła do Pani Ewy z Holandii i pisała maile. Pani Ewa się z nią nie skontaktowała w żaden sposób (ani przez telefon ani przez maila), więc nie wiem czy Pani Ewa nadal jest zainteresowana adopcją suni:/
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
aagataa8 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elka_Ka'][B]Ludzie ratunku!!! Dziś pod Hermesem znalazłam młodą psicę (ze 6 m-cy) mix jamnika, urwała się komuś ze smyczy i jest okropnie niewychowana. Nie mam gdzie jej trzymać i to nie jest najlepszy okres w moim życiu na psa. I co ja mam z nią zrobić?:placz: Już podrukowałam ogłoszenia do rozwieszania a co będzie jak nikt się nie zgłosi po nią???:placz:[/B][/QUOTE] A skąd wiesz, że się komuś urwała ze smyczy? A masz jakieś zdjęcia? -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'][B]Sonia ma prawie 40 ogłoszeń na Śląsk.[/B] Tekst troche rozbudowałam, ale bez dramatyzowania. Mam nadzieje,ze może byc...:roll: [/QUOTE] Dziękujemy bardzo:) -
[B]mrs.ka[/B] nie rozumiem Twojego oczekiwania, że wszyscy kochający psy są w stanie pomóc zabierając psa gdzieś na dt. Czy nie pomyślałaś o ty, że skoro Ania44 założyła wątek to prosiła o pomoc? Gdyby sama mogła sobie poradzić to nie byłoby tego wątku. Nie każdy ma możliwość tak dalekiej pomocy jak umieszczenie psa u siebie, bo są różne sytuacje życiowe. A Ty jako osoba doświadczona mogłabyś coś uprzejmie doradzić a nie ciągle na wszystkich najeżdzać. Pamiętam jak ja zalogowałam się na Twoim wątku starachowickim bo chciałam, żeby ktoś (kto ma większe doświadczenie) mi pomógł w sprawie suczki spod Tesco na Radomskiej. Nie miałam możliwości wziąć jej do siebie, bo jakbym mogła to bym ją wzięła i nie prosiła o radę. Jedyną osobą, która mi wtedy pomogła była [B]Ania102[/B] i za to bardzo jej dziękuję:loveu: Tylko ona na tamten okres znalazła czas, żeby się ze mną spotkać, pogadać i doradzić. Sama założyła wątek suni i wspólnie uzbierałyśmy komplet deklaracji na dt u Jaagi. Więc nie rozumiem Twoich wiecznych ataków na ludzi którzy chcą pomagać i proszą o pomoc, bo z różnych względów sami nie mają możliwości zabrania psa. Więc proszę Cię tylko o jedno- nie najeżdżaj na osoby, które chcą pomagać a może nie wiedzą za bardzo jak, bo zrażasz tym do siebie ludzi.
-
[quote name='Ewa osterlin'] Moze wiec nalezy pomyslec o zbiorce na hotel dla malej od chetnych na FB i szukanie jej domu juz bez pospiechu lub dom tymczasowy u Kaja ????[/QUOTE] Może... ale podejrzewam, że żadna z dziewczyn nie weźmie na siebie opłacania hotelu czy dt bez 100% deklaracji. Wiem jaką sytuację ma Ania102 z psem, którego umieściła w hotelu i teraz brakuje jej ponad 300 zł deklaracji. Wiem jak musi myśleć każdego miesiąca jak opłacić pobyt tego psiaka, jak robi bazarki i kombinuje żeby mu pomóc. Także myślę, że potrzeba by bardzo dużo chętnych do wpłat na hotelikowanie Suni, żeby później dziewczyny nie zostały same z tym problemem. Ewa osterlin, a może Ty byś mogła dorzucić coś do tego hotelu, skoro tak mocno emocjonalnie związałaś się z tą suczką?
-
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[B]Ogłoszenia na Sonię [/B](te 2 ostatnie robiłam kilka dni temu): [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,24945,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/41165/Sonia--duza-suczka-z-anielska-osobowoscia/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4911281&cid=161[/URL] [URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/sonia-dwuletnia-sunia-doberman-mix-szuka-domu-na,idc328e3lu16422.html[/URL] [URL]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,sonia_dwuletnia_sunia_doberman_m,33092.html[/URL] [URL="http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,sonia_dwuletnia_sunia_doberman_m,33092.html"] [/URL] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
aagataa8 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati851'][B]Bardzo proszę o pomoc dla Radomskiego Schroniska.[/B] [B]Brakuje starych, niepotrzebnych ubrań, kocyków, i wszelkiego rodzaju tkanin. Jest zima i tego typu rzeczy idzie bardzo dużo.[/B][/QUOTE] Witam, trafiłam na ten wątek w sumie przez przypadek. Będę w Radomiu pod koniec stycznia dopiero (29 i 30), ale spróbuję coś wykombinować, jakieś koce itp. -
[quote name='eli1987']Lunka była niespokojna, nie spuszczała mnie na krok nawet do kibelka ze mna chciała isc bo bała sie. Ale nic wiecej, podczas tych intensywnych wybuchow o 12 schowała sie pod stół gdzie siedzieli goscie i my z Robertem. Sylwester był u mnie w domu rodzinnym tam gdzie teraz mieszkamy wiec czuła sie bezpiecznie. Na polu sikała jak burza i od razu ciagnela spowrotem do klatki:) dzielna dziewczyna!:)[/QUOTE] To super, że w miarę dobrze to zniosła:) A Lunka została już zaszczepiona?
-
Piegusia już w domku w Warszawie. Trzymamy kciuki za aklimatyzację!
aagataa8 replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Niestety obecnie nie jestem w stanie pomóc finansowo, ale może pod koniec miesiąca przeleję coś jednorazowo. A jak na razie trzymam kciuki za sunię i rozsyłam dalej -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[B]holly101[/B] witamy na wątku:) Mam nadzieję, że będziesz odwiedzać nasze psiaki;)[B] JOHANNALIND[/B]- ok. zapisuję, że za styczeń:) -
Sasza- ledwo stojący szkielet - w nowym domku:)
aagataa8 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Sunia jest naprawdę przepiękna ale chwilowo brak funduszy u mnie. Może pod koniec stycznia coś wyskrobię jednorazowo chociaż:( -
[quote name='anita_happy'] [B] MOJE PYTANIE - KTO TEGO PSA "OBRABIA" na tym Forum..kto decyduje o jego losach etc. [/B][/QUOTE] Najbardziej władnymi osobami w tej kwestii są Ania 44 i Ania102.
-
[quote name='Olena84']Czyli co mam napisac na tym fb, Ja chcialam tylko pomoc wrzucajac ja tam. Czyli co jest ustalone, sunia ma dom od czerwca, do tego czasu kobieta oplaci jej pobyt w hotelu w Polsce, czyli mamy kase ale nie ma miejsca?[/QUOTE] Na to wychodzi:( Ja jedyny hotel w pobliżu jaki znam to ten w Celinach, ale z tego co wiem to tam nie przyjmują wycofanych psów:(
-
[quote name='Ewa osterlin']Ja nie krytykuje nikogo,napewno chcialyscie dobrze,ale na sunie jest to stanowczo za wczesnie zeby z niezagojonym brzuszkiem mieszkala w kartonie !!!!!!!!!,wiadomo,bol.higiena,zimno ! Mialam swoja sunie po tym i wiem ze przez dwa tygodnie ledwo czlapala lapkami na siku :-( a tam ta mala jest zdana na siebie!!!! Dlatego trzeba ja zabierac nie za tydzien czy kiedys ale DZIS...JUTRO...GODZINY SIE LICZA,ona nie moze tam byc ani chwili dluzej !! Na FB sa chetni do pomocy finansowej !! Nie mozecie zlapac malej i do hotelu ! i wtedy zbierac szybko pieniadze na jej pobyt !!!! Jest na FB pani chetna na ew adopcje malej od czerwca,a do czerwca chetna placic za hotel i paszport ! To jest kwestia tylko SZYBKIEGO DZIALANIA bo jak pisalam za tydzien jak ona przezyje to juz nie bedzie takie pilne,ona dzis potrzebuje PILNEJ POMOCY z tym zszytym brzuszkiem[/QUOTE] Ale ja Cię rozumiem, tyle że ja tak naprawdę to nawet tej suni nie widziałam. Trzeba by zadzwonić pod któryś z podanych numerów. To dziewczyny ją łapały, zawoziły na sterylkę itd. więc one wiedzą więcej na temat Suni
-
Ale z tego co mi wiadomo to suczka nie trafiła na ulicę dzień po sterylce. Sunia była w domu kilka dni na czas podawania antybiotyków i dojścia do siebie. Nie rozumiem tylko tutaj tych ataków. Dziewczyny robiły co mogły żeby jej znaleźć jakiś dłuższy DT, ale u nas naprawdę z tym bardzo ciężko:( A emerytki zajęte są raczej innymi sprawami i nie za bardzo chcą pomagać albo są już zapsione:( Taka niestety nasza rzeczywistość. A suka ze względu na to że była sterylizowana dzień przed wigilią to nie mogła zostać w lecznicy na święta. Owszem mogłaby być później sterylizowana ale co? Zabrać jej szczeniaki i zostawić ją samą. Myślę, że to nie byłby dobry pomysł:(
-
Śpi pod balkonem na mrozie i czeka na nowy dom STASZÓW
aagataa8 replied to naoomi's topic in Już w nowym domu
[quote name='marget']Szlag mnie trafia jak czytam ten wątek,jak słyszę ten wyjący wiatr za oknem - pies nie jest "medialny". Z naszej strony jedyne co możemy zaproponować to przetrzymanie go do czasu znalezienia stałego domu, niewiele mamy do zaoferowania (gdyż miejsca w domu już brak nadmiar zwierzyńca ) dużą budę i ogrodzony wybieg ok. 40m2 + codzienne spacery. Budę należało by jedynie przystosować do warunków zimowych, bo do tej pory była nie używana. Potrzebowalibyśmy także wsparcia w postaci karmy( myślę jednak że to nie problem jeden czy drugi bazarek i sprawa by się rozwiązała, bądź znalazłby się jakiś sponsor i karmę przesłał ) No nie wiem co o tym myślicie ? Od nas do Staszowa jest ok. 50 km. Na chwile obecną pieska możemy zamieścić na naszej stronie internetowej jako szukającego domu.[/QUOTE] Nie jestem władna podejmować jakiekolwiek decyzje na tym wątku ale myślę że dla psiaka to i tak bardzo dużo. A myślę że jeśli chodzi o koszty karmy to dałoby się to jakoś załatwić:) -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[COLOR=darkred]Wszystkim, którzy trzymają kciuki za psiaki życzę udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku:) Oby przyszły rok był lepszy od tego i oby wszystkie psiaki znalazły nowe domy:)[/COLOR] -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Sonia kiepsko. Andrzej dziś musiał odsiedzieć swoje w lecznicy w Tychach, potem jechał jeszcze pod Bielsko i nie zdążył wykupić hydroksyzyny. Jesteśmy więc bez wspomagania. Były dziś wczesniej na spacerze i nie wszystkie razem, bo balam się paniki, jakby strzelali. Co z wieczornym spacerem, to nie wiem. Sonia najgorzej z całego stada reaguje.[/QUOTE] Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Dobrze, że psiaki są pod fachową opieką, bo nie wiem co to by było jakby miały spać dzisiaj na ulicy:( -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='JOHANNALIND']Aniu, wysłałam swoją deklarację na Prado i na Agata z Sonią :)[/QUOTE] Na Sonię i Agata wpłata doszła, z tym że ostatnio wpłaciłaś za 2 miesiące, ale dziękuję. Zapisuję jako wplata za luty:) -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
aagataa8 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102'] aagataa8 nie doszła wpłata od mtf zalesie?[/QUOTE] Nie doszła ale gadałam z nią już na PW, mówi że wysłała ale jest teraz na urlopie, jak wróci to sprawdzi i w razie czego wpłaci od razu za 2 miesiace