Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. Dziękuję bardzo :-) jutro robię przelew
  2. Moglabym poprosic o dane do przelewu na jakie konto wpłacać deklaracje? Nie moge nigdzie znaleźć :-(
  3. Gmina jest durna, tylko że tą sukę bardzo ciężko bylo złapać, skoro goście z gminy za czwartym razem ją zlapali. I ludzie tez są durni, ze widzieli tego psa, widzieli ze jest w ciąży i nigdzie tego nie zglaszali...
  4. Wszystko sie da, tylko trzeba miec weta, ktory sterylizuje aborcyjnie i fundusze, ktorych my nie mamy i w tej kwestii musimy liczyc na gmine. Zeby wszystko bylo takie proste jak sie wydaje... Ja osobiscie probowalam ja złapać, ludzie z gminy 3 podejscia do tej suki robili, za 4 razem sie to udało. Przez pare dni w tym kojcu przed porodem suka nie dala do siebie podejść. Nie wiem jak mialabym ją wyciągnąć z kojca, wsadzic do auta i zawieźć do jakiegokolwiek weta ktory zrobiłby aborcję. Moze Ty masz na to sposoby, bo ja nie. I przy takim psie jestem "uzależniona" od gminy
  5. Dawno dawno temu wplacalam na akcje sterylizacja miesieczna deklarację, zawiesilam ją, ale chcialabym zaczac znowu wpłacać. Deklaruję 20 zl/ miesiąc.
  6. Wlasnie w tym problem, ze ta wetka nie sterylizuje na cito, trzeba sie zapisac na sterylke wcześniej, nawet aborcyjną. Do innego weta nie da rady, bo gmina nie moze miec faktur od kilku weterynarzy (w razie kontroli)- przynajmniej tak sie tlumacza. A Akcja sterylizacja jeszcze dziala? I mozna suki "gminne" zglaszac? Niestety- suka juz sie oszczenila- 8 szczeniat :-( Gmina nie podjęła decyzji co ze szczeniakami, czekają nie wiem na co... Ja wiem, ze aborcja lepsza od uspienia szczeniąt, ale czasami nie da sie inaczej :-(
  7. Dziś do Punktu trafiła suka w zaawansowanej ciąży, która błąkała sie pod wiejską szkołą. Przez parę dni nie dała sie złapać, ale w końcu dzisiaj sie udało. Będzie zapisana na sterylke aborcyjną. Mam nadzieję, że zdażymy, bo jedyny wet wykonujący aborcję w okolicy robi sterylki tylko we wtorki. Jeśli nie wytrzyma to uśpienie ślepego miotu i trzeba jej cos podać na zatrzymanie laktacji (Galastop?). Masakra! A ile takich suk jeszcze na ulicach biega?
  8. Dziś do Punktu trafiła suka w zaawansowanej ciąży, która błąkała sie pod wiejską szkołą. Przez parę dni nie dała sie złapać, ale w końcu dzisiaj sie udało. Będzie zapisana na sterylke aborcyjną. Mam nadzieję, że zdażymy, bo jedyny wet wykonujący aborcję w okolicy robi sterylki tylko we wtorki. Jeśli nie wytrzyma to uśpienie ślepego miotu i trzeba jej cos podać na zatrzymanie laktacji (Galastop?). Masakra! A ile takich suk jeszcze na ulicach biega?
  9. Dziewczyny! Mam pytanie: czy robilyscie kiedyś bazarek na potrzeby psów ze schronisk/ punktów przetrzymań? Jak to organizacyjnie trzeba ugryźć? Na czyje konto muszą być wplaty? Czy może to być na konto prywatne? Czy musi jakaś organizacja się pod to podpiąć?
  10. Poker! Dziękuję Ci Kochana z całego serca w imieniu psiaków! Dziś doszła paczka i oniemiałam, tyle tego jest że aż trudno opisać!
  11. Głupie pytanie, ale cały czas się uczę: co to znaczy że na Starterze nie ma teżyczek. To znaczy że od jakiejś karmy suka może dostać tężyczki?
  12. Maluchów jest 3. I tak robimy, sunia je tego Startera. Namoczonego nawet i maluchy coś tam dziamdziaja.
  13. Pisalam dzisiaj z nowym właścicielem. Meadow ładnie chodzi na spacerki, jest grzeczny w domu. Jedynie to się boi gwaltownych ruchów. Ale z tego mam nadzieje, ze się wyleczy. Odezwę się do Ciebie wkrotce :-)
  14. Byc może. Jeszcze może nie kumaja ze to do jedzenia jest. A taka mokra papke to zlizuja, az miło :-)
  15. Kupilam im na razie z Royala starter na probe ( bo tylko Royala dostalam w zoologicznym), ale kompletnie nie są nim zainteresowane. Ale za to ładnie radzą sobie z karma mokra dla szczeniat, która dostalysmy od pewnej dziewczyny. I ta wcinają. Dodatkowo były dzisiaj u weta, zostały odrobaczone pasta- ocenione na 4,5 tygodnia. Mamuska dostała tabletkę od robali
  16. Dziewczyny a co najlepiej takim szczeniorom do jedzenia dawać? Bo suka już ucieka od nich...
  17. No pewnie, zawsze by się przydaly, nawet za zaś. A masz na zbyciu?
  18. Są w kojcu, w którym żaden z psów nie przebywał. A wet musi być inny- nawet wójt tak stwierdził. Wiec jest inny :-)
  19. No nie wiem, zobaczymy co dzisiaj wet powie przy odrobaczeniu. I dziękuję bardzo!
  20. Ustalone z wetem ( innym niż ten co był u Bronco): - jutro odrobaczenie pastą - w niedzielę znowu - we wtorek szczepienie. Szczeniaki z matka trafiły dzisiaj, matka bardzo wychudzona i kleszczy pełno. Szczeniory wyglądają na zdrowe, tylko brzuchy duże- to chyba od robaków?
  21. I pojechał :-) położył się pięknie na tylnym siedzeniu i ruszył w stronę nowego, szczęśliwego życia :-) Meadowku- bądź szczęśliwy! Ludzie wspaniali, bardzo przejęci. Będzie mu tam dobrze. Ma z nimi podróżować, także zostanie psem podróżnikiem :-)
  22. Zapomnialam całkiem. Zaraz napisze pw
  23. Dzieki wielkie :-) juz się na ta grupę wprosilam :-)
×
×
  • Create New...