-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Na chwilę obecną dzwoniła jedna Pani z Krakowa o Lunę i jeszcze inna Pani też o Lunę z Podhala:) Na tygodniu to i tak sukces;)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękuję Ci pięknie:*- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Super! W takim razie nawet nie mam wyrzutów sumienia;))- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
To naprawdę bardzo dobre przykazania:) myślę, że pozwolimy sobie na "kradzież " ;) Dziękuję:*- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Kciuki na pewno się przydadzą:) O mrozach też słyszałam i podobno tu w regionie straszne opady śniegu mają być. Mam nadzieję że to już ostatnie takie uderzenie zimy :(- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękuję ślicznie:* Już jest dobrze widoczne, bo dziewczyna pewna pisze o Lunę;)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Jest od groma, tutaj w tym regionie w ogóle dużo psów luzem biega, ciężko rozróżnić bezdomnego od pańskiego. Z tym, że taki właściciel to c... nie właściciel:(- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Jeśli miałabyś chęć nam pomóc w ogłoszeniach, to bardzo chętnie:) Jutro akurat będziemy robić zdjęcia. Jak możesz to podaj mi swojego maila na priv to jutro wieczorem Ci podeślę zdjęcia i teksty. Jeśli chodzi o miasta, to z mojego doswiadczenia: Orońsko jest na południu mazowieckiego, jak do tej pory byli tylko kilka adopcji w promieniu 100 km. Nasze psiaki ogłaszamy na: Warszawę, Kraków, Łódź, Lublin, Poznań, Radom, Kielce, Rzeszów, Katowice. Najwięcej adoptujacych przyjeżdża ze Śląska, ewentualnie Warszawy i Krakowa. Do Kielc (ok.50 km) chcą żeby im przywozić psiaka pod dom:(- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Ewuniu, to jest kosmos! 4 nowe psy w 4 dni :( i miejsc już nie ma... Łapka musi być sama, bo nie toleruje innych u siebie. Nawet Elvis przez kraty ją wkurza jak podchodzi do własnej miski;( Mam nadzieję, że gmina da nam teraz czas na szukanie domków. Myślałam, że chociaż tą owczarką będzie zainteresowanie- jakże się myliłam...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dobra wiadomość: Donacik (ten psiaczek po amputacji prącia) zostaje na stałe w swoim domu tymczasowym u rodziców wolontariuszki Oli :* Do towarzystwa ma suczkę Mrówkę, wiec nie będzie się nudzil :) Zobaczcie jaki szczęśliwy :)- 733 replies
-
- 4
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Niestety nie przyjęły dobrze, moje psiny są bardzo zaborcze. Muszę je izolować od siebie...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Łapka juz po operacji, ma opatrzoną łapę i amputowanego jednego palca, przy tej dużej ranie. Dochodzi do siebie u mnie w domu, widać ze mieszkanie jako takie nie jest jej obce, kojarzy co to lodówka, kanapa itp.- 733 replies
-
- 3
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Potwierdzam, wpłynęło 74 zł :) Dziękujemy pięknie :*- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Przyda się :) jutro Łapka ma pierwsza operację oczyszczenia rany i szycia :/ Trzymajcie kciuki :*- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Nowy bazarek dla Orońszczaków: https://www.dogomania.com/forum/topic/353015-mini-bazarek-dla-orońszczaków-na-zimę-jak-znalazł-do-31012021-do-godz-1800/ Zapraszamy serdecznie :)- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Jakbys mogła to byłoby super! Ja się dziś lub jutro postaram o lepsze zdjęcia :) Jakoś to idzie i oby tak dalej :)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Z nowości z Punktu: 1. Łatka ma ds w Łodzi, czekamy tylko na transport. O jej synka Olusia juz "się biją", telefony rozgrzane do czerwoności :) Na pewno wybierzemy dobry domek. 2. Trafił do nas psiak, dosyć spory i bardzo przytulaśny, ogłaszany czy komuś nie zaginął, bo bardzo zadbany. 3. Dajmon, kudłacz znalazł wspaniały domek w Kozienicach :* 4. Łapka suni Łapki została skonsultowana dzisiaj w Radomiu u chirurga. Częściowo jej nie czuje, szczególnie przy paluchu na którym jest rana. Plan: w środę zabieg oczyszczenia i szycia rany, RTG. Potem w razie czego jest szansa "przeniesienia" mięśni zginacza i prostownika i wsadzenia łapy w ortezę. Jest duża szansa ze to przyniesie efekt i zacznie używać tej łapki, na razie mamy ćwiczyć (wyciągać jej tą łapę i nadawać prawidłowe ułożenie).- 733 replies
-
- 2
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Kalinka/Nataszka i Misia/Lejla w nowych domkach. U Kaliny przełom całkowity, jak ręką odjął. Dzisiaj była na dwugodzinnym spacerze i zwiedza stolicę :)- 733 replies
-
- 2
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Muszą się spieszyć ;) Mam nadzieję, że tą łapkę da się jakoś uratować... Ale bryka jak kózka, pięknie chodzi na smyczy, na spacerze bardzo ładnie się załatwia. Ech, ludzie serca nie mają, że takie piękności wyrzucają :(- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Co do Kalinki- problem w mieszkaniu zniknął po zdjęciu obroży. Zaczęła szaleć, bryka po całym mieszkaniu... Psia psychika jest bardzo skomplikowana :) Ze spacerami nadal opornie, ale już nie sika przy próbie zapięcia smyczy, także jest progres :) Na zdjęciu Kalinka u Pani na łóżku :)- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
- 733 replies
-
- 2
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Wczoraj do Punktu trafiła młoda sunia, prześliczna :* Tylko ma chorą przednią łapkę, poducha rozwalona, jakaś juz starsza rana:( we wtorek będzie u niej wet. Na razie opatrzone...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękuję ślicznie :* napewno się zapoznamy :)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with: