Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. Na chwilę obecną dzwoniła jedna Pani z Krakowa o Lunę i jeszcze inna Pani też o Lunę z Podhala:) Na tygodniu to i tak sukces;)
  2. Super! W takim razie nawet nie mam wyrzutów sumienia;))
  3. To naprawdę bardzo dobre przykazania:) myślę, że pozwolimy sobie na "kradzież " ;) Dziękuję:*
  4. Kciuki na pewno się przydadzą:) O mrozach też słyszałam i podobno tu w regionie straszne opady śniegu mają być. Mam nadzieję że to już ostatnie takie uderzenie zimy :(
  5. Dziękuję ślicznie:* Już jest dobrze widoczne, bo dziewczyna pewna pisze o Lunę;)
  6. Jest od groma, tutaj w tym regionie w ogóle dużo psów luzem biega, ciężko rozróżnić bezdomnego od pańskiego. Z tym, że taki właściciel to c... nie właściciel:(
  7. Jeśli miałabyś chęć nam pomóc w ogłoszeniach, to bardzo chętnie:) Jutro akurat będziemy robić zdjęcia. Jak możesz to podaj mi swojego maila na priv to jutro wieczorem Ci podeślę zdjęcia i teksty. Jeśli chodzi o miasta, to z mojego doswiadczenia: Orońsko jest na południu mazowieckiego, jak do tej pory byli tylko kilka adopcji w promieniu 100 km. Nasze psiaki ogłaszamy na: Warszawę, Kraków, Łódź, Lublin, Poznań, Radom, Kielce, Rzeszów, Katowice. Najwięcej adoptujacych przyjeżdża ze Śląska, ewentualnie Warszawy i Krakowa. Do Kielc (ok.50 km) chcą żeby im przywozić psiaka pod dom:(
  8. Ewuniu, to jest kosmos! 4 nowe psy w 4 dni :( i miejsc już nie ma... Łapka musi być sama, bo nie toleruje innych u siebie. Nawet Elvis przez kraty ją wkurza jak podchodzi do własnej miski;( Mam nadzieję, że gmina da nam teraz czas na szukanie domków. Myślałam, że chociaż tą owczarką będzie zainteresowanie- jakże się myliłam...
  9. Masakra! Nie ma w tym tygodniu dnia, żeby nie przywieźli nowego psa :( Luna Bianco Moon Karmelek
  10. Dobra wiadomość: Donacik (ten psiaczek po amputacji prącia) zostaje na stałe w swoim domu tymczasowym u rodziców wolontariuszki Oli :* Do towarzystwa ma suczkę Mrówkę, wiec nie będzie się nudzil :) Zobaczcie jaki szczęśliwy :)
  11. Niestety nie przyjęły dobrze, moje psiny są bardzo zaborcze. Muszę je izolować od siebie...
  12. Łapka juz po operacji, ma opatrzoną łapę i amputowanego jednego palca, przy tej dużej ranie. Dochodzi do siebie u mnie w domu, widać ze mieszkanie jako takie nie jest jej obce, kojarzy co to lodówka, kanapa itp.
  13. Potwierdzam, wpłynęło 74 zł :) Dziękujemy pięknie :*
  14. Dziękuję Ci bardzo :* Tak do kolana, może delikatnie za... Waży ok. 20 kg, ubity jest ;)
  15. Przyda się :) jutro Łapka ma pierwsza operację oczyszczenia rany i szycia :/ Trzymajcie kciuki :*
  16. Nowy bazarek dla Orońszczaków: https://www.dogomania.com/forum/topic/353015-mini-bazarek-dla-orońszczaków-na-zimę-jak-znalazł-do-31012021-do-godz-1800/ Zapraszamy serdecznie :)
  17. Jakbys mogła to byłoby super! Ja się dziś lub jutro postaram o lepsze zdjęcia :) Jakoś to idzie i oby tak dalej :)
  18. Z nowości z Punktu: 1. Łatka ma ds w Łodzi, czekamy tylko na transport. O jej synka Olusia juz "się biją", telefony rozgrzane do czerwoności :) Na pewno wybierzemy dobry domek. 2. Trafił do nas psiak, dosyć spory i bardzo przytulaśny, ogłaszany czy komuś nie zaginął, bo bardzo zadbany. 3. Dajmon, kudłacz znalazł wspaniały domek w Kozienicach :* 4. Łapka suni Łapki została skonsultowana dzisiaj w Radomiu u chirurga. Częściowo jej nie czuje, szczególnie przy paluchu na którym jest rana. Plan: w środę zabieg oczyszczenia i szycia rany, RTG. Potem w razie czego jest szansa "przeniesienia" mięśni zginacza i prostownika i wsadzenia łapy w ortezę. Jest duża szansa ze to przyniesie efekt i zacznie używać tej łapki, na razie mamy ćwiczyć (wyciągać jej tą łapę i nadawać prawidłowe ułożenie).
  19. Kalinka/Nataszka i Misia/Lejla w nowych domkach. U Kaliny przełom całkowity, jak ręką odjął. Dzisiaj była na dwugodzinnym spacerze i zwiedza stolicę :)
  20. Muszą się spieszyć ;) Mam nadzieję, że tą łapkę da się jakoś uratować... Ale bryka jak kózka, pięknie chodzi na smyczy, na spacerze bardzo ładnie się załatwia. Ech, ludzie serca nie mają, że takie piękności wyrzucają :(
  21. Co do Kalinki- problem w mieszkaniu zniknął po zdjęciu obroży. Zaczęła szaleć, bryka po całym mieszkaniu... Psia psychika jest bardzo skomplikowana :) Ze spacerami nadal opornie, ale już nie sika przy próbie zapięcia smyczy, także jest progres :) Na zdjęciu Kalinka u Pani na łóżku :)
  22. Poza tym Misia pojechała do swojego domku do Bielska-Białej :) Panie zachwycone Miśką :*
  23. Wczoraj do Punktu trafiła młoda sunia, prześliczna :* Tylko ma chorą przednią łapkę, poducha rozwalona, jakaś juz starsza rana:( we wtorek będzie u niej wet. Na razie opatrzone...
  24. Dziękuję ślicznie :* napewno się zapoznamy :)
×
×
  • Create New...