-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']Ja rowniez. Dziewczyny czy doszla moja wplata? To wazne,ja tych pieniedzy nie wysylam osobiscie,ktos je przelewa. Chcialabym wiedziec.[/QUOTE] Niestety z tego co widzę, to ostatnia wpłata od Ciebie jest 21.02.2013 w kwocie 20 zł za luty i marzec. A masz może daty kolejnych przelewów? Może ja czegoś nie widzę... Aha, z tego co wiem od Ani to u Milvy wszystko w porządku, przyzwyczaja się do nowego domu -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, spokojnie tylko:) Milva pojechała do Krakowa do znajomych Ani102, którzy już wzięli od niej psiaka, który u nas nie miałby szans na adopcję. To są naprawdę dobrzy ludzie i jest bardzo duża szansa, że Milva u nich zostanie. Ania102 ma teraz ograniczony dostęp do neta, więc nie wiem kiedy się odezwie na wątku. Karilka czy za Milvę zostało wszystko opłacone czy może jeszcze coś zostało? Bo jeśli coś jest to może przekazać na jakiegoś pieska w potrzebie, może na Norę, która dzięki Ani znalazła przystań we Wrocławiu? Nowe wpłaty: - ewu 20 zł (wpłata 10.06.2013) - Syla 10 zł (wpłata 12.06.2013) - xmartix 30 zł (wpłata 24.06.2013- za III-V). Ciotki co robimy z tymi pieniędzmi, które zostały na koncie Milvy? To jest w tym momencie 60 zł. -
Wycofana mała sunia KOKA od póltora roku w hoteliku ,co dalej???
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Super! Czyli można zmienić tytuł? -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam właśnie przelew na 200 zł, które Milva dostała od Kundelkowej Skarbonki. Jutro porobię Milvie jakieś ogłoszenia. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Właśnie zrobiłam przelew. Z konta Mbank poszło 195,16 zł, a z mojego osobistego 4,84 zł. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Na koncie Milvy- sprzed adopcji- zostało 27,16 zł. Szkoda, że Milva jak do tej pory, poza Karilką, nie doznała miłości na jaką w pełni zasługuje. Oby było tylko lepiej... -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']Jeśli bez to już pewnie dzisiaj doszły :)[/QUOTE] Pieniądze doszły 8.04.2013 w wysokości 61 zł. Dziękujemy bardzo:) Już robie przelew na pozostałą kwotę, czyli 96 zł. Karilka, czy coś jeszcze trzeba wpłacić? -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='aagataa8']Na koncie Milvy jest 64,16 zł. W marcu przelałam 204 zł, więc do poprzedniej wpłaty brakuje 31,84 zł.[/QUOTE] Bez tych pieniędzy z bazarku, bo jeszcze nie są zaksięgowane -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Na koncie Milvy jest 64,16 zł. W marcu przelałam 204 zł, więc do poprzedniej wpłaty brakuje 31,84 zł. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowa wpłata: - __Lara 10 zł za marzec (wpłata 06.04.2013) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty: - Agnieszka Nowacka 34 zł (wpłata 18.03.2013) - Agnieszka Nowacka 20 zł (wpłata 28.03.2013) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Wysłałam przelew 204 zł, bo tyle było po nowej wpłacie: - xmartix 20 zł za styczeń i luty (wpłata 13.03.2013) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty: - Pani Ela P. 50 zł (wpłata 12.03.2013) - Małgoska 10 zł za marzec (wpłata 12.03.2013). W tym momencie na koncie Milvy jest 184,16 zł... -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Na koncie Milvy jest 126,16 zł po wpłatach: - ewu 10 zł za marzec (wpłata 07.03.2013) - __Lara 10 zł (wpłata 08.03.2013). -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty: - B-B 200 zł z bazarku (wpłata 26.02.2013). Zaraz przeleję resztę za dt, czyli 142 zł:) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']Proszę o dane do przelewu pieniążków z bazarku dla małej. Dzisiaj powinna wpłynąć ostatnia wpłata to zaraz zrobię przelew :)[/QUOTE] Nr konta wysłany na PW -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty: - Pikola 20 zł, za luty i marzec (wpłata 21.02.2013) - Syla 10 zł (wpłata 21.02.2013). [quote name='pikola']Patrze w post rozliczeniowy i jestem wpisana ostatni raz za grudzien.Mam zaplacone do marca. Ktos w moim imieniu wysyla pieniazki.Czy nie wplynely?Wszedzie doszly..[/QUOTE] Wpłatę za styczeń ujęłam w poście nr 885, wpłaty za luty i marzec jw -
Witam! Rzadko tu zaglądam, ale rozumiem, że Bartuś znalazł już nowy dom? A jak z deklaracjami? Czy Bart ma wszystko opłacone? Bo nie wiem czy wpłacać kolejną deklarację...
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Jak możesz cioteczko to prosze bardzo. Ja zamówiłam pakiecik ale czekam na domowe zdjęcia.Karilko proszę zrób kilka fotek. Aagataa czy są jakieś wiadomości od Kundelkowej Skarbonki? Zawieruszyła mi się w subskrypcjach. Czy są jakieś nowe wpłaty na Milve? [B]Przypominam, mamy nieopłacony dt za pół miesiąca, proszę o pomoc[/B][/QUOTE] Wiadomości nie ma na razie żadnych, z tego co widzę to nie mają pieniędzy... Z nowych wpłat: -Ania102 20 zł (wpłata 18.02.2013). -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Przelałam 158 zł. Mam nadzieję, że szybko uda się zapłacić resztę... -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowa wpłata: -Pani Ela P. 50 zł (wpłata 11.02.2013). Na koncie Milvy jest na dzień dzisiejszy 158,16 zł. Karilka-przelać Ci tę kwotę, czy czekać (może jeszcze ktoś wpłaci?)? -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102'][URL="http://img17.imageshack.us/i/usmiechl.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4342/usmiechl.jpg[/IMG][/URL] [B]Agato[/B] ile jest kasy na obecną chwilę?? Kochani czy ktoś może wspomóc chociaż jednorazową wpłatą? [/QUOTE] Na koncie Milvy jest 108,16 zł -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='aagataa8']Zrobione, czekam na odzew...[/QUOTE] Niestety Kundelkowa Skarbonka w tej chwili nie ma środków. Milva czeka w kolejce... -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty: - Syla 20 zł (wpłata 05.02.2013) - Małgośka 10 zł (wpłata za luty 06.02.2013) - ewu 10 zł (wpłata za luty 07.02.2013).