-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102'] aagataa8 możesz poprosic Kundelkową Skarbonke o wsparcie?[/QUOTE] Zrobione, czekam na odzew... -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowa wpłata: -Ania102 15 zł (wpłata 04.02.2013). Na dzień dzisiejszy na koncie Milvy jest 68,16 zł -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
aagataa8 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Coś tu pusto:( Co u Rastiego? Może jakieś nowe zdjęcia by się przydały? Pomogłabym robić ogłoszenia... -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']a moja wpłata doszła? ja zapominam dziewczyny i zapomniałam imię Milvy.. i napisałam w tytule że mała suczka.. wpłaciłam 16.01 30 zł[/QUOTE] Doszła wpłata: - xmartix 30 zł - za 3 m-ce (wpłata 17.01.2013). Dziękujemy bardzo:) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty: --Ania 102 z bazarku 70 zł (wpłata 15.01.2013) -Ania 102 z bazarku 100 zł (wpłata 16.01.2013) - Pikola 10 zł (wpłata 16.01.2013). Wpłaciłam za dt resztę 156,84 zł. Zostało na koncie 23,16 zł. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Doszły wpłaty: -Pani Ela P. 50 zł (wpłata 14.01.2013) - ewu 30 zł (wpłata jednorazowa 14.01.2013). Na koncie Milvy jest w tym momencie 143,16 zł i tyle przelewam za dt. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Jak na razie wpłynęła deklaracja od: __Lara 10 zł (wpłata 10.01.2013). Na koncie Milvy jest 63,16 zł -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu'][B]Aniu przypomnij konto bo nie chce mi się szukać w banku , to wpłacę dodatkowo 30 zł. [/B][/QUOTE] Dziękujemy bardzo:) Numer konta poleciał na PW -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty: - ewu 10 zł (wpłata 04.01.2013) - Małgośka 10 zł (wpłata 08.01.2013) Na koncie Milvy na dzień dzisiejszy jest 53,16 zł. Do niedzieli muszę opłacić dt:( -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
27.12.2012 wpłynęło 10 zł na Milvę od Ani102 -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karilka']krakowianka - wyślij proszę na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Druknę i rozwiesze w okolicy. Bardzo dziękuję w imieniu Milvy[/QUOTE] Masz na drugie imię Jagoda? To tak jak ja:) -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
aagataa8 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Wysłałam właśnie swoją deklarację stałą:) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Na konto Milvy wpłynęło 18 zł z bazarku -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
aagataa8 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Dzięki ogromne :) Konsultacji nie było , ale będzie na razie mailowa , muszę tylko odebrać (w piątek ) diagnozę mojego weta . Kastracji nie było .[/QUOTE] Rozumiem:) Ja swoją deklarację mogę wpłacać zawsze pod koniec miesiąca, bo wtedy dostaję wypłatę. -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
aagataa8 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Witam! Znalazłam wątek Rastiego poprzez bazarek. Mogę wspomóc na razie deklaracją stałą 20 zł/miesiąc. Psiaczek jest cudowny:) Z tego co przeczytałam na wątku kastracji ani konsultacji u okulisty nie było? -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Dzieki Agata tzn założyłaś za Milvę czy dopłacasz jako jednorazowa wpłata? [B]Prosze kolejny raz pomóżcie zebrać finanse...Czy może ktoś w jakikolwiek sposób pomóc Milvie? Justyna napisz na FB, może ktoś pomoże... [/B][/QUOTE] Dopłacam jako jednorazowa wpłata -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Poszło 100 zł od Bożeny, która mio przekazała pieniądze za listopad i grudzień. Jest 266 zł, brakuje 34. [COLOR=#ff0000][B]Ciotki czy może ktos wspomóc wpłatą jednorazowa? Naprawdę ja nie wyrabiam. Może ktoś zrobić jej bazarek?[/B][/COLOR] Nie wiem jak zapłacimy Karilce w styczniu. Proszę o pomoc. Mam pod opieką 3 psy. Każdej brakuje deklaracji, Milva jest w najlepszej sytuacji bo ma prawie komplet ale ja nie wyrabiam. Justysiek napisz na FB, że jest słaba sytuacja, moze tam ktoś pomoże.[/QUOTE] Dopłacę w tym miesiącu brakującą kwotę, zaraz robię przelew. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty: - __Lara 10 zł (wpłata 10.12.2012) -Pani Ela P. 50 zł (wpłata 11.12.2012). W tym momencie na koncie Milvy jest 166 zł -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']w 1 poście nie widzę moich wpłat :([/QUOTE] Potwierdziłam Twoje 2 ostatnie wpłaty w postach: 732, 784 Justysiek jak się pokaże napewno uzupełni w 1 poście -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty: - ewu 10 zł (wpłata 04.12.2012). Ze względu na to, iż muszę w przyszłym tygodniu zapłacić za dt dla Milvy, bardzo proszę osoby, które zalegają z wpłatami o uregulowanie. Na koncie Milvy jest w tym momencie 106,06 zł -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
aagataa8 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam troszkę nowych ogłoszeń dla Milvy z nowymi zdjęciami -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
aagataa8 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='megi345']Pisałam kiedyś o tej suczce: [URL]http://www.myimg.de/?img=20120921182205936.jpg[/URL] miesiąc nie było mnie w szkole więc jej nie widywałam ale dziś przyszła znów, okropnie się trzęsła więc zadzwoniliśmy na straż miejską, zostaliśmy przekierowani do jakiegoś pana który oświadczył nam, że SM nie ma pieniędzy na takie rzeczy i nie przyjmie zgłoszenia. Pies trząsł się niemiłosiernie, nadal jest okropnie wychudzony.. Co w takiej sytuacji zrobić? Pojawia sie prawie codziennie w godz. 8-10 dokładnie wtedy kiedy zaczynają się lekcje.[/QUOTE] Strasznie wygląda. A pod jaką szkołą to jest?