-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Oby- i to w każdym schronisku, Punkcie, przytulisku- 733 replies
-
- 2
-
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dzisiejsze dwie adopcje: 1. Jagódka pojechała do Lubina (dolnośląskie) 2. Szczeniaczek Tola pojechała do Sulejówka (pod Warszawę) To był cudowny dzień, pełen emocji i łez szczęścia :)- 733 replies
-
- 4
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dzisiaj miała miejsce adopcja naszego szczylka Lolka. Szczeniaczek pojechał do nowego domku do Krakowa :)- 733 replies
-
- 5
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Z nowości: Amorek w sobotę pojechał do domku stałego. Adoptowało go młode małżeństwo z Bytomia :) Poza tym w ten weekned również będzie się działo (ale o tym na razie ciiiiii)- 733 replies
-
- 5
-
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dokładnie :-( no cóż- mam ndzieję, że szybko znajdzie dom docelowy, chyba ze DT się w nim zakocha na dobre ;-)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Cudownie jest patrzec na to jak pies sie zmienia. Z kojca do domu i przemiana psa. A jak pierwszy raz sie zdecydowal sam do Elizy do pokoju przyjsc to od razu wskoczyl na łóżko. Jakby juz kiedys mial dom...- 733 replies
-
- 2
-
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Napewno! Na razie spi na łóżku u Elizy :-) Mam nawet filmiki, ale nie da mi sie tutaj ich wstawic :-/- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
My tez sie bardzo cieszymy :-) na chwile obecną nie jest nic potrzebne dla Shadowka. Eliza zakupiła mu legowisko, pełno puszek dobrej jakosci karmy i karme suchą. Shadow trafil do psiego raju juz na Ziemi :) Same osobiscie go wczoraj zawiozlysmy i widzialysmy to wszystko na żywo. Aż mu chwilami sama zazdroszcze :-) lepiej trafić nie mógł ;-)- 733 replies
-
- 5
-
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Jak na razie z wiadomości: Zgredzik zostal wykąpany, nie smierdzi juz i lepiej mu z tym bo na spokojnie zwiedza dom i odkrywa coraz to nowe rzeczy: lodówka budzi w nim strach. Ale przespał grzecznie całą noc, nie brudzi, nie niszczy :-) nadchodza lepsze czasy...- 733 replies
-
- 3
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Shadowek ogolnie jest taki trochę strachulec. Ale przez 3 miesiące pobytu w Punkcie zrobil niesamowite postępy :-) napewno relacje beda zdawane na bieżąco- 733 replies
-
- 2
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Informacyjnie: nasz Shadow vel Zgredzik pojechał do BDT do Bolszewa (woj. pomorskie) do Elizy. Dziękujemy bardzo za szanse dla Shadowka na początek lepszego życia :-*- 733 replies
-
- 6
-
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dokładnie. Dziękuję Ci bardzo :-*- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękuję za cenną wskazówkę :-)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Wizyty poadopcyjne przeprowadzane sa przez wolontariuszki. Urzad Gminy w to w ogole sie nie włącza. Odnośnie wizyty przedadopcyjnej, bo bedzie to najprawdopodobniej ujęte w programie gminy dot. opieki nad bezdomnymi zwierzętami na przyszły rok. My również dziękujemy :-)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Zarówno jesli chodzi o ta "zachete" w postaci kasy jak i o wizyty poadopcyjne, to nadal to funkcjonuje, bo taki jest program gminy na ten rok. W przyszlym roku bedzie to zmienione. Odnosnie tej kasy, to funkcjonuje to tak, ze adoptujacy przy zakupie karmy czy wizycie u weta biora fakture, wysylaja do gminy i gmina zwraca pieniadze na konto. Odnosnie wizyty- tak jest osoba do przeprowadzenia tej wizyty- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Zapraszam na bazarek, z którego dochód zostanie przeznaczony na potrzeby naszych orońskich psiaków: https://www.dogomania.com/forum/topic/352609-bazarek-z-różnościami-na-potrzeby-psiaków-z-punktu-przetrzymań-w-orońsku-do-28102020r-do-godz-2000/?tab=comments#comment-17670757- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękuję bardzo :-) Pozdrawiamy!- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dobrze, że Kalinka nie widzi tych wszystkich komplementów, bo by się zawstydzila dziewczyna ;-) ale dziękuję w jej imieniu :-)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Bardzo szczuplutka, powiedzialabym że wychudzona, bo kości widać. Ale dochodzi do siebie i to jest w tej chwili dla nas najważniejsze :-)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Mnie ona z kolei przypomina Sonie, ktora w 2010r. trafiła do hoteliku u Jaagi. Moze nie jest jakaś mega podobna, ale postura i to zachowanie identyczne. A do tej suni mam sentyment, bo to był pierwszy bezdomny psiak, któremu naprawdę pomogłam (dzieki Ania102 i Jaaga).- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Sunia- wiadomo jak to jest, że za wesoło nie ma :-( ale teraz bardzo lgnie do ludzi, jest bardzo uległa w stosunku do człowieka i innych psiaków. Bardzo szuka kontaktu. Poświęcamy jej tyle czasu ile możemy. Mam nadzieję, że te niewesołe sprawy u Ciebie jakoś się dobrze zakończą. Dziękuję i ściskam Cię mocno :-* A tutaj nasza sunieczka. Na początek dostała imię Kalinka :-)- 733 replies
-
- 2
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękuję :)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękuję :-)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Nie wiem czy jeszcze ktokolwiek obserwuje ten wątek. Gwoli informacji: szczenięta zostaly przez weta uśpione, suńka dostała leki i antybiotyk i powoli sie otwiera.- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
aagataa8 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Przelałam dzisiaj pieniądze, za 6 miesięcy :-)