-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Elu i Ewuniu, o Merlinka (bo takie dostał tymczasowe imię) dzwoniła wczoraj pewna Pani z FB. Ona działa na rzecz owczarków w Warszawie. Jest zainteresowana pomocą. Dziewczyny umieszczają psy w potrzebie w hotelach i szukają im domków. Babeczka działa od dawna na rzecz psiaków. Merlin mógłby jechać w przyszły weekend. Dzisiaj Merlinek wyszedł na pierwszy spacer. Na razie bardzo opornie, ale pierwsze koty za płoty:)- 733 replies
-
- 2
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
No jasne, nawet nie musisz pytać:)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Teraz już będzie coraz lepiej Ewuniu, biedy nie zazna... To możliwe,żeby taki ogromny był zwykły kundelek? Może jednak coś ma z jakiegoś molosa?- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Nowy psiak jest naprawdę bardzo duży. Myślicie że można by go "podciągnąć" pod doga? Jest nieufny, nie podchodzi bliżej niż do wyciagnietej ręki:( Ktoś mu musiał straszna krzywdę zrobić;(- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Będziemy mieć ich na oku i wiedza, że ich skontrolujemy. Tyle możemy zrobić- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Ich tłumaczenia są dosyć mgliste. Twierdzą, że został wypuszczony na podwórko i stamtąd się ulotnil. Żadnych szczegółów niestety:/- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Nic, cisza głucha:(- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Pańciostwo zostało poinstruowane o wszystkich zaleceniach: adresatka, dalsza opieka nad psiakiem. Mają kontynuować leczenie w warunkach domowych. Co prawda, Portos czuje się już lepiej, ale do pełnego wyleczenia jeszcze trochę brakuje.- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Z nowości w Centrum: - Portos (chory na parwo) został wczoraj odebrany przez swoich właścicieli, którzy go szukali i dopiero wczoraj dotarli do Punktu - dzisiaj przywieźli nowego psiaka, bardzo wychudzony. Na moje oko coś w typie doga - Luna pojechała do swojego domu w Warszawie, do Pani weterynarz :*- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dzisiaj Atos vel. Zębuszek wyszedł na swój pierwszy spacer. Bardzo wystraszony, ale potem zrobił kupkę i zadowolony wrócił do kojca i swojej budki. Wszystko małymi kroczkami:)- 733 replies
-
- 3
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dokładnie:) oby więcej takich młodych ludzi:)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Pewnie że fajne:) Pati bardzo "cierpiała" swojego czasu, bo schron w Lublinie był zamknięty dla wolontariuszy... Jak przyjeżdża ze studiów do Orońska, to siedziałaby w Punkcie całą dobę;) Dodatkowo to nasz taki Punktowy behawiorysta;) to ona wyciągnęła na pierwszy spacer naszego dzikuska Shadowka (teraz Shadowek grzeje dupke w swoim domu nad morzem)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
No nie tylko, załapała się Pati:) córka naszej wolontariuszki, również wolontariuszka schroniska w Lublinie;)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Jest lepiej i to widać, ale do całkowitego wyleczenia długa droga... Teraz przy parwo trzeba uważać na każdy szczegół, żeby nie pozarażać innych psiaków. Jesteśmy uzbrojone w Agrisan i Virkon i myślę że będzie dobrze:)- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Super, jeśli możesz :* Portos ma się lepiej, codziennie kroplowki i leki. Siedzi taki osowialy narazie, ale przynajmniej drepcze. Do weta Jak żeśmy jechały w czwartek to myślałam, że to koniec... A on walczy! Młody jest, ma ok. 6 m-cy- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Lunka pojechała do swojego domu do Warszawy :) Pani znalazła posta na fb, wrzuconego na adoptuj owczarka:) Mieli wcześniej psiaki adoptowane z Palucha, niestety odeszły ze starości:( Państwo dużo podróżują, Luna będzie jeździła z nimi jako pełnoprawny członek rodziny :)- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
U nas dopiero dzisiaj Ewuniu się ociepliło:) A poza tym walczymy z parwo;( Portos (na zdjeciu) dostał wczoraj krwawej biegunki, szybko do weta. W nocy wróciłam... Kroplówki, leki, lał sie przez ręce;( myślałyśmy, że już po nim :( Dzisiaj jest lepiej, chodzi sam. Kolejna dawka kroplowek i leków dzisiaj.... Mam nadzieję że z tego wyjdzie Dziękuję bardzo:*- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
A nie wiesz skąd jest? Bo pisał do mnie ktoś ze Śląska o Lunę. Ale wszystko chciałby wiedzieć, opisałam i cisza...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Prawidłowo, dziękuję:* W ogóle ludzie są niepoważni. Pani do mnie na olx się odezwała o Lunę, wszystko ładnie pięknie, tylko jak przyszło co do czego to Pani sobie " przypomniala" że ma kota w domu i nie wie jak Luna na kota zareaguje. Pani z Łodzi dzwoniła o Bianco (Bianco jest w dt z kotem). Też ładnie było, ale się zmyło. Wysłałam Pani filmiki, gdzie Bianco z kotem sobie siedzą, jedzą itd. Pani ma swoje 3 koty i bardzo zależało jej żeby pies był kociolubny. Pani podjarana, ale mąż zobaczył filmik i czar prysł. Pies patrzy się na kota, który je. I na pewno ma złe zamiary itd. (dla chętnych mogę wysłać filmik na maila- tu to nie potrafię wstawić , zobaczycie sami)... Szkoda słów:(- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękuję bardzo za wyróżnienie:* Co do zdjęć postaram się jutro o lepsze;) niestety marny ze mnie fotograf:(- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Wysyp jest, dodatkowo kolejne już widać na ulicach :( Nie chce zapeszać, ale w najbliższym czasie chyba będzie się działo co nie co. Jutro przyjeżdżają Państwo z Pionek (to niedaleko od nas) poznać Lunę. Dziś dzwoniła Pani z Łodzi o Bianco, bo zobaczyła go na łódzkich Marmurkach (kocia strona- ruru wrzucila wczoraj w nocy, dziś już odzew)...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
2 nowe psiaki w Punkcie, niestety... Atos z wadą zgryzu, lub po urazie I Portos, ślicznie umaszczony, niskopodwoziowy- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
No i d... z tego ;( Pani z Krakowa bardzo fajna, ale dzwoniła dzisiaj, że Lunki niestety nie może adoptować. Ona ma na tymczasie suczkę szczeniaka, szczenior miał iść jutro do adopcji. Niestety Państwo wycofali się z adopcji... Zwodzili ją, przeciągali w czasie tą adopcję. Pani uruchamia procedurę adopcyjna szczeniaka, nie wiadomo ile to potrwa. Nie chce nas trzymać w zawieszeniu, więc odpuściła z bólem serca. No cóż, poszły dzisiaj ogłoszenia od nas na Lunkę, może znajdzie się jeszcze ktoś, kto ją pokocha...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Bo Lunka jest w typie. I myślę że to jeden z powodów powodzenia...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with: