Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. Elu i Ewuniu, o Merlinka (bo takie dostał tymczasowe imię) dzwoniła wczoraj pewna Pani z FB. Ona działa na rzecz owczarków w Warszawie. Jest zainteresowana pomocą. Dziewczyny umieszczają psy w potrzebie w hotelach i szukają im domków. Babeczka działa od dawna na rzecz psiaków. Merlin mógłby jechać w przyszły weekend. Dzisiaj Merlinek wyszedł na pierwszy spacer. Na razie bardzo opornie, ale pierwsze koty za płoty:)
  2. No jasne, nawet nie musisz pytać:)
  3. Teraz już będzie coraz lepiej Ewuniu, biedy nie zazna... To możliwe,żeby taki ogromny był zwykły kundelek? Może jednak coś ma z jakiegoś molosa?
  4. Nowy psiak jest naprawdę bardzo duży. Myślicie że można by go "podciągnąć" pod doga? Jest nieufny, nie podchodzi bliżej niż do wyciagnietej ręki:( Ktoś mu musiał straszna krzywdę zrobić;(
  5. Będziemy mieć ich na oku i wiedza, że ich skontrolujemy. Tyle możemy zrobić
  6. Ich tłumaczenia są dosyć mgliste. Twierdzą, że został wypuszczony na podwórko i stamtąd się ulotnil. Żadnych szczegółów niestety:/
  7. Pańciostwo zostało poinstruowane o wszystkich zaleceniach: adresatka, dalsza opieka nad psiakiem. Mają kontynuować leczenie w warunkach domowych. Co prawda, Portos czuje się już lepiej, ale do pełnego wyleczenia jeszcze trochę brakuje.
  8. Z nowości w Centrum: - Portos (chory na parwo) został wczoraj odebrany przez swoich właścicieli, którzy go szukali i dopiero wczoraj dotarli do Punktu - dzisiaj przywieźli nowego psiaka, bardzo wychudzony. Na moje oko coś w typie doga - Luna pojechała do swojego domu w Warszawie, do Pani weterynarz :*
  9. Dzisiaj Atos vel. Zębuszek wyszedł na swój pierwszy spacer. Bardzo wystraszony, ale potem zrobił kupkę i zadowolony wrócił do kojca i swojej budki. Wszystko małymi kroczkami:)
  10. Dokładnie:) oby więcej takich młodych ludzi:)
  11. Pewnie że fajne:) Pati bardzo "cierpiała" swojego czasu, bo schron w Lublinie był zamknięty dla wolontariuszy... Jak przyjeżdża ze studiów do Orońska, to siedziałaby w Punkcie całą dobę;) Dodatkowo to nasz taki Punktowy behawiorysta;) to ona wyciągnęła na pierwszy spacer naszego dzikuska Shadowka (teraz Shadowek grzeje dupke w swoim domu nad morzem)
  12. No nie tylko, załapała się Pati:) córka naszej wolontariuszki, również wolontariuszka schroniska w Lublinie;)
  13. Jest lepiej i to widać, ale do całkowitego wyleczenia długa droga... Teraz przy parwo trzeba uważać na każdy szczegół, żeby nie pozarażać innych psiaków. Jesteśmy uzbrojone w Agrisan i Virkon i myślę że będzie dobrze:)
  14. Super, jeśli możesz :* Portos ma się lepiej, codziennie kroplowki i leki. Siedzi taki osowialy narazie, ale przynajmniej drepcze. Do weta Jak żeśmy jechały w czwartek to myślałam, że to koniec... A on walczy! Młody jest, ma ok. 6 m-cy
  15. Lunka pojechała do swojego domu do Warszawy :) Pani znalazła posta na fb, wrzuconego na adoptuj owczarka:) Mieli wcześniej psiaki adoptowane z Palucha, niestety odeszły ze starości:( Państwo dużo podróżują, Luna będzie jeździła z nimi jako pełnoprawny członek rodziny :)
  16. U nas dopiero dzisiaj Ewuniu się ociepliło:) A poza tym walczymy z parwo;( Portos (na zdjeciu) dostał wczoraj krwawej biegunki, szybko do weta. W nocy wróciłam... Kroplówki, leki, lał sie przez ręce;( myślałyśmy, że już po nim :( Dzisiaj jest lepiej, chodzi sam. Kolejna dawka kroplowek i leków dzisiaj.... Mam nadzieję że z tego wyjdzie Dziękuję bardzo:*
  17. A nie wiesz skąd jest? Bo pisał do mnie ktoś ze Śląska o Lunę. Ale wszystko chciałby wiedzieć, opisałam i cisza...
  18. Prawidłowo, dziękuję:* W ogóle ludzie są niepoważni. Pani do mnie na olx się odezwała o Lunę, wszystko ładnie pięknie, tylko jak przyszło co do czego to Pani sobie " przypomniala" że ma kota w domu i nie wie jak Luna na kota zareaguje. Pani z Łodzi dzwoniła o Bianco (Bianco jest w dt z kotem). Też ładnie było, ale się zmyło. Wysłałam Pani filmiki, gdzie Bianco z kotem sobie siedzą, jedzą itd. Pani ma swoje 3 koty i bardzo zależało jej żeby pies był kociolubny. Pani podjarana, ale mąż zobaczył filmik i czar prysł. Pies patrzy się na kota, który je. I na pewno ma złe zamiary itd. (dla chętnych mogę wysłać filmik na maila- tu to nie potrafię wstawić , zobaczycie sami)... Szkoda słów:(
  19. Dziękuję bardzo za wyróżnienie:* Co do zdjęć postaram się jutro o lepsze;) niestety marny ze mnie fotograf:(
  20. Wysyp jest, dodatkowo kolejne już widać na ulicach :( Nie chce zapeszać, ale w najbliższym czasie chyba będzie się działo co nie co. Jutro przyjeżdżają Państwo z Pionek (to niedaleko od nas) poznać Lunę. Dziś dzwoniła Pani z Łodzi o Bianco, bo zobaczyła go na łódzkich Marmurkach (kocia strona- ruru wrzucila wczoraj w nocy, dziś już odzew)...
  21. 2 nowe psiaki w Punkcie, niestety... Atos z wadą zgryzu, lub po urazie I Portos, ślicznie umaszczony, niskopodwoziowy
  22. No i d... z tego ;( Pani z Krakowa bardzo fajna, ale dzwoniła dzisiaj, że Lunki niestety nie może adoptować. Ona ma na tymczasie suczkę szczeniaka, szczenior miał iść jutro do adopcji. Niestety Państwo wycofali się z adopcji... Zwodzili ją, przeciągali w czasie tą adopcję. Pani uruchamia procedurę adopcyjna szczeniaka, nie wiadomo ile to potrwa. Nie chce nas trzymać w zawieszeniu, więc odpuściła z bólem serca. No cóż, poszły dzisiaj ogłoszenia od nas na Lunkę, może znajdzie się jeszcze ktoś, kto ją pokocha...
  23. Bo Lunka jest w typie. I myślę że to jeden z powodów powodzenia...
×
×
  • Create New...