-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aagataa8
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziewczyny! Ktora mi pomoze w kwestiach technicznych tu na dogo? Nie moge sobie poradzić z zapisaniem edytowanego 1 postu. Wywala informacje, ze " nie mozna edytowac bo post zostal usunięty lub przeniesiony lub minelo zbyt wiele czasu. W niedziele wykminilam, ze jak wpisalam inny powod edycji (np. za pierwszym razem byla edycja, to wpisalam edycja2) to poszlo. Wczoraj i dzisiaj to nie zadzialalo :-( jak to zrobić? A w ogole to na dogomanii nie wolno uzywac emotikon? Bo tez nie moge zapisac wtedy...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękuję, juz widzę- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Ja pierdziele! To duzo tych adopcji. Tak na szybko- to ja nie znalazlam stronki tego schronu- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Kurcze, szczerze- piewsze słyszę! Ale to chociaz tyle dobrego dla tych psiakow co tam trafiają. Ale nie mogę otworzyć linku...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Ja dogomanię znam sprzed 10 lat, niektore z dziewczyn znam czy kojarze z tego właśnie okresu. I tu masz rację- nigdzie nie znajdziesz tylu dobrych ludzi co tu! Bardzo dobrze wspominam czas tu spędzony. I dziękuję Wam za teraz- za ten wątek, za wsparcie i pomoc merytoryczną.- 733 replies
-
- 2
-
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Zgadza się, też nie jestem zwolennikiem, żeby płacić komuś za wziecie psa na łańcuch. Ale dopiero zaczynamy i pewne rzeczy trzeba wypracować- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Znamy i tez mi sie to idiotyczne wydaje. Musze ruszyc ta sprawe! Dzieki! Jak Wy to wszystko wynajdujecie?- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Porobilam trochę ogloszen. Super Jaaga, dziękuję Ci bardzo!- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Wlasnie! Musze sie do niej odezwac. Dzieki!- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękujemy!- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
A no wlasnie! Wszystko malymi kroczkami i oby bylo lepiej. Dzieki!- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
I my chyba tez bedziemy musialy cos wykombinowac na przechowywanie. I naciskac na gmine zeby to mialo rece i nogi...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Może i masz rację z tym telefonem do gminy. I rzeczywiscie z ta wielkoscia psa, to bedzie bardziej miarodajne. A jakbys mogla poratowac jakimis obrozami i smyczami to byloby super!- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Prawda jest taka ze na miejscu nie mamy zadnego pomieszczenia do przetrzymywania. W sumie to my, jako wolontariusze nie mamy nawet jakiejs budki zeby cos schowac. Pracownik gminy jest (bodajże od 7 do 15) i jest to pracownik oczyszczalni ścieków. Taka smutna prawda. Na razie walczymy zeby nam klucze dorobili do bramy, zebysmy mogly w nocy o polnocy tam wejść. Z wetem zobaczymy jak to bedzie, ma podobno przyjechac na dniach. Dzięki za rady!- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Twój mąż jest weterynarzem? To masz na miejscu wszystko. My dopiero zaczynamy i myślę że z czasem bedzie lepiej. Juz w gminie zaczynają się powoli przekonywać. Glupie pytanie: a jak w takiej Przechowalni wyglada sterylizacja czy kastracja? Psiak na czas rekonwalescecji zostaje w lecznicy?- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa, pomysły i obecność!- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Bedziemy o to walczyc bo to bardzo ważne. Na razie jestesmy w trakcie zalatwiania z gminy odrobaczen i szczepień. Umowa z wetem jest, ale do tej pory sie nie zjawił...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Gmina ma podpisana umowe ze schronem i teoretycznie psy po miesiacu czasu powinny tam trafić. A punkt dziala od maja br.- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Dzięki za czujność, rzeczywiście. Poprawie w domu na kompie, bo na tel cos sie nie da- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
rezerwacja- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
rezerwacja- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
aagataa8 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Tu informacje o psiakach i teksty ogłoszeń Foksik- radosny podrostek do adopcji Foksik ma ok. 6 m-cy, waży ok. 8 kg. Docelowo będzie nieduży. Przebywa w Punkcie Przetrzymań w Orońsku (woj. mazowieckie, powiat szydłowiecki). Foksik został zabezpieczony przeciw pasożytom wewnętrznym i zewnętrznym oraz zaszczepiony przeciw chorobom zakaźnym. Jest bardzo żywiołowy, przyjaźnie nastawiony do ludzi oraz innych psów- niezależnie od płci. Poszukuje swojego domu, gdzie będzie otoczony troską, a na pewno odwdzięczy się wiernością. Wymagane podpisanie umowy adopcyjnej i wizyta poadopcyjna. Przyszły właściciel zostanie zobowiązany do kastracji. Kontakt: Agata 503-576-210 Monika 781-234-302- 733 replies
-
- 3
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Jestesmy małą grupą wolontariuszek, które zaczynają działać przy Punkcie Przetrzymań przy Urzędzie Gminy w Orońsku (woj. mazowieckie, powiat szydłowiecki). Każda z nas dotychczas działała na "swoją rękę" i na innych zasadach. Wolontariat przy gminnej przechowalni jest dla nas czymś nowym. Zaczynamy praktycznie od zera. Stoją 4 kojce, w których są 4 psy. A pośród tego wszystkiego my 3- z chęcią, żeby to jakoś rozkręcić. Marzy nam się, żeby te psy, które muszą tam przebywać nie były pozostawione same sobie. Potrzebujemy praktycznie wszystkiego: na dobry początek może znalazłaby się jakąś dobra cioteczka, która pomogłaby w robieniu ogłoszeń. Dodatkowo przydałyby się jakieś smycze, obroże. Może ktoś ma używane w miarę dobre i może obdarować psiaki. Wtedy mogłyby wychodzić na spacery. Jakieś akcesoria dla zwierząt typu szczotki, gryzaki, smaczki też by były mile widziane. Nie będę nawet pisać o jakiejś lepszej karmie, bo ta z gminy, to... Wiadomo jak jest. Może znajdą się też jakieś dobre dusze, tu z okolic, które chciałyby psiaki odwiedzać, wyprowadzać na spacery, po prostu być... To dla nich stanowi namiastkę normalności. Zapraszamy również na naszą stronę na FB https://m.facebook.com/profile.php?id=120794556127448&ref=content_filter
- 733 replies
-
- 5
-
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with: