Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. Dzisiaj zawiozłyśmy naszego maleńkiego Donacika na operację kastracji z częściową amputacją prącia. Niestety było to konieczne, ponieważ chudzina trafił do Punktu z wysuniętym prąciem. Po konsultacji chirurgicznej, chirurg podjął decyzję o operacji. Uraz prącia powstał, z dużym prawdopodobieństwem podczas krycia suczki ;( Kość prącia zdążyła się zrosnąć, więc maluch żyje z tym ponad 8 tygodni :( Dodatkowo nasz Donacik ma problem z przesuniętymi rzepkami w kolanach i dlatego pokracznie chodzi, ale chirurg w Radomiu stwierdził, że tego by nie ruszał po to powstało najprawdopodobniej jeszcze w okresie szczenięcym... Po południu mamy go odebrać i będzie dochodził do siebie u wolontariuszki Oli :*
  2. Dokładnie. Ale im dłużej żyję, tym bardziej jestem zdania że tych nienormalnych jest coraz więcej, niestety :(
  3. Teraz to tak od ludzi wiemy, ze jeden drugiemu powiedział ze widział jak jakaś Pani podjechala, otworzyła drzwi od auta i wywalila. Ale to przypuszczenia :( Choć z całą pewnością z nieba nie spadł i w jakiś sposób się na ulicy pojawił :( Ech, coraz więcej tych psiaków domy traci... Może nie powinnam o tym pisać teraz żeby nie zapeszać, ale zgłosiły się dwa, dobrze zapowiadające się, domki o niego. Na razie wizyta u weta- to najważniejsze!
  4. Kochani! Kolejna znajda w Punkcie :( W typie labka, nie najmłodszy chłopak, ale przekochany i widać ze mieszkał w domu: zabawkami się bawi, do auta chce wsiadać, siada na komendę. Tylko ma wytarcia na skórze, tak jakby jakaś choroba skórna (we wtorek wizyta u weta).
  5. My też się bardzo cieszymy :) Dokładnie, sunia, miejmy nadzieję, już nie będzie chętna oddalać się z posesji ;) Ufff! Sunia jest naprawdę, bardzo zadbana i prześliczna :) Radość po każdej ze stron :) i właściciele, to dobrzy ludzie :)
  6. Uwaga! Znalazł się właściciel rudej dziewczynki. Uciekła im podczas nieobecności w domu, szukali na własną rękę, aż znaleźli na FB.
  7. Tak, jak najbardziej :) Chip i tatuaż to podstawa. Choć jeszcze się nie zdarzyło :( Cudowna :) My również ściskamy :*
  8. Mam mieszane uczucia, ale jeśli by tak było, to lepiej żeby to był dobry dom, gdzie sunia wykorzystała chwilę nieuwagi właściciela. Ogłaszamy na stronie, zobaczymy- może ktoś się zgłosi.
  9. W piątek do naszego Punktu trafiła kolejna sunia- rudzielec, coś w typie jamnika długowłosego, śliczna i przyjazna. Na razie została zabezpieczona Simparicą trio (na pchły, kleszcze i pasożyty wewnętrzne) i dostała tymczasowe imię Szila. Na dniach wet ją obejrzy i zostanie zaszczepiona :) A oto ona, prawda, że śliczna?
  10. Zapraszam na mini bazarek dla orońszczaków: https://www.dogomania.com/forum/topic/352869-mini-bazarek-dla-psiaków-z-gminnej-przechowalni-w-orońsku-do-27122020-r-do-godz-1800/ Może znajdzie ktoś coś dla siebie ;)
  11. Oby! I dla każdego bezdomniaka :) Dziękuję dziewczyny :*
  12. Psiak jest od tygodnia w Punkcie. Jutro siadam do ogłoszeń :)
  13. Dla tych ostatnich na razie jeszcze nie. Musimy ich doprowadzić do ładu i składu, bo chudziny :( Ale kudłacz okazał się być 100% chłopakiem ;) Nie było mnie w dniu, w którym trafił do Punktu i nasi początkujacy wolontariusze nie sprawdzili dokładnie. Psiak dostał imię Dajmon, na początek.
  14. W tym tygodniu trafiły do Punktu 2 psiaki: suczka i piesek - obydwa potwornie wychudzone :( Samczyk jest w gorszym stanie fizycznym- biszkoptowy. Dostał imię Donat,; suczka- kudłata, ale śliczna, nie widac kosteczek przez siersc- musicie uwierzyć na słowo:( Wysokokaloryczna karma juz w drodze :)
  15. Wczoraj jedna z naszych suczek (Zojka) znalazła domek na Śląsku w Mysłowicach. Do nowego domku pojechała przeszło tydzień po sterylizacji.
  16. Pieniążki wpłynęły, dziękujemy ślicznie :*
  17. Widzę ze tu sporo osób obserwuje stronę na FB :) Cieszę się bardzo!
  18. Wiadomość dnia! Eliza, u której nasz Shadow przebywa w bdt, podjęła decyzję o adopcji psiaka i zapewnieniu mu dożywotniego domu stałego :))) Shadow juz na zawsze zamieszka na Pomorzu :*
  19. Cholercia wie. Ogłaszana, bez chipa Nikt się nie przyznaje. Albo zaczęła komuś przeszkadzać...
  20. Została oficjalnie zgłoszona do Gminy przez pewna panią. Błąkała się od dłuższego czasu po wsi. Ale rzeczywiscie- zadbana. W zeszłym tygodniu miała robione USG czy nie jest w ciazy, bo taka okrąglutka- ale nie, ciąży brak. Po prostu dobrze odżywiona, aż za bardzo :)
  21. Mamy na przykład nową sunię, Misię. Całkowita przylepa, cos jak mix karelczyka z nie wiem? Zresztą zobaczcie sami :)
  22. Jak coś, to zapraszam na naszą stronke na FB. Tam są bardziej aktualizowane dane, bo tam robimy to we trzy. A tu jestem tylko ja ;) https://m.facebook.com/profile.php?id=120794556127448&ref=content_filter
  23. Jagódka (teraz Molly) powoli dochodzi do siebie :) boi się chodzić po panelach i płytkach, ale dużo spaceruje :) A szczeniaczki (jak to szczeniaczki) pierwsza noc trochę popiskiwaly, ale juz teraz jest dobrze i poznają uroki życia w mieszkaniach :) Gorzej, bo mamusia widać za nimi tęskni...
×
×
  • Create New...