-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
Proszę, chociaż podrzućcie te "szkodniki", inaczej czeka je wywóz do umieralni, gdzie po dwóch tygodniach zostaną uspione... [url]http://www.dogomania.pl/threads/188498[/url] [quote name='Klaudus__'][SIZE="4"][COLOR="red"]W najbliższym wywozie (myślę,że do tygodnia) pojadą: Liska: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/3ee91088cbdfa2ccmed.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214952-Oko%C5%82o-7-8-letnia-Lisia-z-ogromnym-guzem.-Bardzo-prosz%C4%99-zerknij[/url]! Oskarek i Miluś: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/5b59fe5236d35312med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/0a4f25490dceaa80med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214954-5-miesi%C4%99czny-Oskarek-znaleziony-wraz-z-Milusiem-bracia-czy-przyjaciele[/url] Bolek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/7a1c541a8dc9baf1med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214953-On-ek-Bolek-w-kiepskim-stanie-wymioty-biegunka-opada-z-si%C5%82.-POMOCY-[/url]! Rodzinka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/15112b8fb466dfe1med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/213123-Malutkie-szczeniaczki-wraz-z-Mam%C4%85-w-schroniskowej-budzie...-Szukamy-DT-i-DS[/url]. Amigo [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2773/9606de3fbbe8f4d7med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214372-Potr%C4%85cony-przez-samoch%C3%B3d-ON-ek-Amigo-szukamy-DT-DS-oraz-pomocy-w-og%C5%82aszaniu[/url]. Didi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/8f785963c86c5868med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/213074-Pi%C4%99kna-trikolorowa-Didi-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-dt-ds-a-g%C5%82%C3%B3wnie-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu[/url] Mars [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/7b7e98e13fb05b27med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/213128-ON-kowaty-Mars.Chce-si%C4%99-przytula%C4%87-do-swojego-cz%C5%82owieka-pomo%C5%BCemy-Mu-spe%C5%82ni%C4%87-marzenia[/url] Cziko [url]http://www.dogomania.pl/threads/214510-Cziko-kolejny-ON-ek-bez-dachu-nad-g%C5%82ow%C4%85-potrzebna-pomoc-w-oglaszaniu[/url]. Pierniczek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/0252f0814db21737med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214373-Jamniczek-Pierniczek-smutny-bo-opuszczony.-Bardzo-prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu[/url]. Tika [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/7d2369ac5bf1135bmed.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214633-Tika-dwa-tygodnie-chodzi%C5%82a-po-wsi-i-%C5%BCebra%C5%82a-o-jedzenie...-Teraz-jest-w-schronie[/url]. [/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
-
Czy ktoś pomoże w metamorfozach tych psiaków ze Śląska? Mamy kilka dni, potem ZNIKNĄ! [quote name='Klaudus__'][SIZE=4][COLOR=red]W najbliższym wywozie (myślę,że do tygodnia) pojadą: Liska: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/3ee91088cbdfa2ccmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214952-Oko%C5%82o-7-8-letnia-Lisia-z-ogromnym-guzem.-Bardzo-prosz%C4%99-zerknij"]http://www.dogomania.pl/threads/214952-Oko%C5%82o-7-8-letnia-Lisia-z-ogromnym-guzem.-Bardzo-prosz%C4%99-zerknij[/URL]! Oskarek i Miluś: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/5b59fe5236d35312med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/0a4f25490dceaa80med.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214954-5-miesi%C4%99czny-Oskarek-znaleziony-wraz-z-Milusiem-bracia-czy-przyjaciele[/URL] Bolek: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/7a1c541a8dc9baf1med.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214953-On-ek-Bolek-w-kiepskim-stanie-wymioty-biegunka-opada-z-si%C5%82.-POMOCY-[/URL]! Rodzinka: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/15112b8fb466dfe1med.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213123-Malutkie-szczeniaczki-wraz-z-Mam%C4%85-w-schroniskowej-budzie...-Szukamy-DT-i-DS[/URL]. Amigo [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2773/9606de3fbbe8f4d7med.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214372-Potr%C4%85cony-przez-samoch%C3%B3d-ON-ek-Amigo-szukamy-DT-DS-oraz-pomocy-w-og%C5%82aszaniu[/URL]. Didi: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/8f785963c86c5868med.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213074-Pi%C4%99kna-trikolorowa-Didi-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-dt-ds-a-g%C5%82%C3%B3wnie-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu[/URL] Mars [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/7b7e98e13fb05b27med.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213128-ON-kowaty-Mars.Chce-si%C4%99-przytula%C4%87-do-swojego-cz%C5%82owieka-pomo%C5%BCemy-Mu-spe%C5%82ni%C4%87-marzenia[/URL] Cziko [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214510-Cziko-kolejny-ON-ek-bez-dachu-nad-g%C5%82ow%C4%85-potrzebna-pomoc-w-oglaszaniu[/URL]. Pierniczek [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/0252f0814db21737med.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214373-Jamniczek-Pierniczek-smutny-bo-opuszczony.-Bardzo-prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu[/URL]. Tika [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/7d2369ac5bf1135bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214633-Tika-dwa-tygodnie-chodzi%C5%82a-po-wsi-i-%C5%BCebra%C5%82a-o-jedzenie...-Teraz-jest-w-schronie[/URL]. [/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
ewunian replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
żeby nie wywieźli, trzeba im trochę psów zabrać stamtąd już teraz... no i trzeba liczyć się z tym, że oprócz 170 zł na paliwo, trzeba mieć kasę na wykup, inaczej nie dają... Edit... modzi mnie zabiją po zbanowaniu - na każdy ogólny wątek, gdzie wchodzi sporo ludzi wstawiam te psiaki... -
hooopamy do góry, może ktoś wypatrzy?
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
ewunian replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lisia na Szpicach w Potrzebie :) Jeeezuu... 13 dni... Klaudus, mogłabyś podać w jednym poście wątki psiaków będących w przechowalni? Wiem, że to robota ponad siły, ale może troszkę ułatwić szukanie DT. -
Czy uratujemy tą prześliczną sunię, która za pradziadków mogła mieć szpica? Wywóz do umieralni tuż, tuż - psinka ma 13 dni na znalezienie DT... Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214952[/url] [IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/b9d5141468860a55med.jpg[/IMG] Jestem taka mała i przerażona Lisia [IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/89eb652d8fd779c7med.jpg[/IMG] Bardzo się boję... [IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/8dbd7b0936090014med.jpg[/IMG] Mam takiego guza...
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, sorry, że się wcinam, ale w Punkcie w Pszczynie szykuje się wywóz psów do Mysłowic... Więcej na wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188498[/url] ... -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
ewunian replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Liska jest ciut do szpica miniaturowego podobna, czy mi się wydaje? Trzeba ją dać na szpice w potrzebie... -
czy tylko mi Lotka wydaje się lekko szpicowata? Albo to tylko taki urokliwy kundelek z prapradziadkiem szpicem ...
-
[url]http://www.retrievery.pl/page.php?d=5[/url] tu jest kontakt do hodowli "Pod Jabłonią"... Ja już maila wysłałam, ale może taki zmasowany :atak" odniesie lepszy sukces?
-
cóż - ja od teraźniejszych wakacji wypisałam się ze spotkań młodzieży katolickiej w naszej parafii... Jak "od zawsze" mieliśmy fajnego proboszcza i wikarego, to wszystko zaczęło się sypać 5 lat temu po śmierci tego pierwszego. ŚP ks. wiedział, że nie wszystkie rodziny stać nawet na te "przysłowiowe" co łaska za ślub czy chrzciny, nawet do niektórych ślubów się dokładał, sam często nie mając co do garka włożyć - kucharki nie posiadał, jeździł starym "maluchem", dzieciaki go za słodycze uwielbiały, ludzie innych wyznań do domów spraszali - sielanka. Kiedy zmarł, kuria przysłała nam "miastowego" księdza proboszcza. I się zaczęło - cennik (oczywiście cena minimalna ustalona, można, a nawet NALEŻY dać więcej) za wszystkie posługi, zeszyt z wyliczeniem opłat za ogrzewanie kościoła i to, ile dał na ten cel każdy z domów, ubolewanie, że ludzie dają niewystarczająco na tacę. Brat ma w tym roku bierzmowanie - idzie z musu, bo rodzinka myśli, co za wstyd.... oczywiście, od każdego dziecka jest "na cele Kościoła" po 400 zł (a do bierzmowania idzie około 50 osób). Ja 5 lat temu nawet rodzicom o kosztach bierzmowania nie powiedziałam, tylko moje 50 zł zapłaciłam z własnego kieszonkowego - a też szło nas 50 osób. Na spotkania młodzieży chodziłam, dopóty z powodu tego proboszcza nie wymienili nam wikarego. Proboszcz z nowo przybyłym dobrali się jak w przysłowiowym korcu maku...
-
Vectra - wspomniałaś o ŚJ... dwaj "ich" faceci byli u mnie jakieś 20 minut temu. Zadałam im dwa pytania: Co sądzą o teorii Końca Świata w roku 2012, i czy w ich mniemaniu jest on możliwy? i drugie pasujące do tego forum: Jak ich religia interpretuje słowa z Księgi Rodzaju "Czyńcie sobie Ziemię poddaną" w powiązaniu z ostatnią nowelizacją ustawy o ochronie zwierząt? Cóż... chyba znalazłam pomysł na zakończenie wizyt ŚJ w moim domu :bye:- speszyli się i zwiali spod domu szybciej, niż policzyłam do trzech.... Może to drugie pytanie było o tyle niewygodne, bo oprócz "Strażnicy" mieli ze sobą także ulotki kandydata na posła jednej z partii?
-
[quote name='shila1404'][url]http://allegro.pl/labrador-i1819667652.html[/url] ten pies nie wyglada na zdrowego :([/QUOTE] może warto zawiadomić Związek, gdzie metryka była wystawiana i hodowcę?
-
takie cuś wujek Google mi pokazał (sorry, że aż taaaaki długi tekst do szukania dałam, ale chciałam być dokładna :) ) [url]http://www.google.pl/#sclient=psy&hl=pl&site=&source=hp&q=%22Pozna%C5%82am+fajn%C4%85+Pani%C4%85%2C+kt%C3%B3ra+chcia%C5%82aby+pom%C3%B3c+psiakom+z+Dogomanii%2C+bo+pozna%C5%82a+moje+tymczaski+i+ich+historie.+I+to%2C+co+dla+nich+robimy%2C+bardzo+j%C4%85+poruszy%C5%82o.+Potrzebuj%C4%99+fajny+tekst%2C+informacje+o+dogo+-+co%C5%9B+co+wyja%C5%9Bni+ludziom+na+czym+polega+nasze+pomaganie+psiakom+i+zach%C4%99ci+ich+do+pomocy+-+je%C5%9Bli+mo%C5%BCecie+pom%C3%B3c+z+takim+tekstem%2C+to+poprosz%C4%99+na+pw%2C+lub+mailem.+Ta+Pani+rozpowszechni+to+w%C5%9Br%C3%B3d+swoich+znajomych+i+w+pracy%2C+bo+pracuje+w+instytucji%2C+kt%C3%B3ra+zajmuje+si%C4%99+pomaganiem+stworzeniom+w+potrzebie+-+sama+ma+8+kociak%C3%B3w+&pbx=1&oq=%22Pozna%C5%82am+fajn%C4%85+Pani%C4%85%2C+kt%C3%B3ra+chcia%C5%82aby+pom%C3%B3c+psiakom+z+Dogomanii%2C+bo+pozna%C5%82a+moje+tymczaski+i+ich+historie.+I+to%2C+co+dla+nich+robimy%2C+bardzo+j%C4%85+poruszy%C5%82o.+Potrzebuj%C4%99+fajny+tekst%2C+informacje+o+dogo+-+co%C5%9B+co+wyja%C5%9Bni+ludziom+na+czym+polega+nasze+pomaganie+psiakom+i+zach%C4%99ci+ich+do+pomocy+-+je%C5%9Bli+mo%C5%BCecie+pom%C3%B3c+z+takim+tekstem%2C+to+poprosz%C4%99+na+pw%2C+lub+mailem.+Ta+Pani+rozpowszechni+to+w%C5%9Br%C3%B3d+swoich+znajomych+i+w+pracy%2C+bo+pracuje+w+instytucji%2C+kt%C3%B3ra+zajmuje+si%C4%99+pomaganiem+stworzeniom+w+potrzebie+-+sama+ma+8+kociak%C3%B3w+&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=241l241l0l481l1l0l0l0l0l0l0l0ll0l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=67833976a063347d&biw=1366&bih=576[/url]
-
są myśliwi myślący głową i są myśliwi "myślący" dwururką...
-
Agape jest też pięknie - zwłaszcza, że przetłumaczone na polski znaczy "bezwarunkowa miłość" :) Amor Ariel Arielle, Arielka Angel, Angelle Archibald - tak pasuje mi do labka :) cóż.... więcej nie wymyślę :)
-
Mikra przerażona, przed potworoPiłką musiała się bronić, bo pańcia ją samą w domu z potworem zostawiła... To piłki wina, a wy nad psem się chcieliście znęcać :P....
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Co u Księżniczek? One są w Gliwicach, czy w B. - B.? Zgłosiłam je do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212279[/url] może któraś będzie mieć szczęście. Jak podałam jakieś złe info, to niech obeznana cioteczka zrobi mi awanturę na PW :) -
Jako mieszkanka podbeskidzkiej wsi, która "przygodę" z DGM zaczęła rok temu (za tydzień stuknie rocznica), a której jedne z pierwszych słów napisane na tym forum były, że nie uśpi ślepych szczeniąt suni, bo to barbarzyństwo (niektóre z obecnych na wątku ciotek pewnie pamiętają - [B]toyota, atomowka[/B])... po roku nie mogę się nadziwić, jaka ja byłam głupia, że skazałam je na takie cierpienie! Byłam prawie tak samo niemądra, jak dwie główne prowadzące wątek, nie będę mówić, kto... Nie dość, że sunia urodziła 5 szczeniąt, to trzy zostały jeszcze tej samej nocy zagryzione przez zdziczałe, wiejskie kocury. Z pozostałej dwójki jeden został wydany podczas mojej nieobecności w domu jako "prezencik" dla dziecka i nie mam z ludźmi żadnego kontaktu, prócz info, że psiak został wydany do wsi 20 km od nas, która powinna nosić miano MegaMiss Wioch Antyzwierzęcych. Jeden psiak został z nami. 20% szans na udane życie.... To niewiele. Zmieniłam się (mam nadzieję:oops:) ja, widzę, że zmienia się i postrzeganie psów na wsi. Już nie są to tylko stróże i maszynki co rok mające szczeniaki. Coraz więcej osób zaczyna widzieć w nich przyjaciół i towarzyszy życia. I to się chwali :)