-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
do wywoływania wymiotów "dobry" jest ten środek do płukania gardła - w aptekach, brązowa buteleczka, mentolowy posmak... lekarz to zalecił mojej mamie, nie do płukania, ale właśnie do wywoływania kontrolowanych zwrotów treści żołądka, już nie pamiętam, dlaczego. Działało (na mamę, nie daje gwarancji, że zadziała i na Krę)
-
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
ewunian replied to Soko's topic in Okrucieństwo
inga.mm :glaszcze:trzymaj się, dałaś mu to co mogłaś dać najlepszego, zrobiłaś to, co mogłaś... Duszek odszedł szczęśliwy, ze swoim "ludziem" Podlinkowałam banner: -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
ewunian replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
wyślijcie konto, dorzucę piątaka, tylko tyle mogę (fajnie by było mieć z mBanku, bo dojdzie szybko :P) -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
ewunian replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
Zgłosiłyście już waszą księżniczkę na ten wątek? [url]http://www.dogomania.pl/threads/215652[/url] -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
ewunian replied to Soko's topic in Okrucieństwo
i wczorajsze bestialstwo: http://www.rmf24 . pl/fakty/polska/news-20-latek-prawdopodobnie-wyrzucil-psa-z-8-pietra,nId,363587 a film "kot kaskader" ktoś pamięta? to było o dzieciaku, który walił kotem o ścianę... jest jeszcze gość, który po pijaku wszedł z psem pod pociąg (dość dawno to było)... Linka "skróconego" nie da się tu wkleić, trzeba go "złączyć", aby zadziałał -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
ewunian replied to Soko's topic in Okrucieństwo
Oto link do wątku, który najlepiej jest wkleić: http://www.dogomania.pl/threads/215652 Lista psów oczekujących na wysłanie maila: 1. Duszek: http://www.dogomania.pl/threads/214167.... 2. Pestka: http://www.dogomania.pl/threads/215488 - maila pisze arielka186 3. Gacuś: http://www.dogomania.pl/threads/215438 4. Lusia: http://www.dogomania.pl/threads/214123 - maila pisze arielka186 5. Nora: http://www.dogomania.pl/threads/206543 6. Rita: http://www.dogomania.pl/threads/215242 - maila pisze arielka186 7. Nikon: http://www.dogomania.pl/threads/214792 - maila pisze arielka186 8. Skatowana ONka w sukience: http://www.dogomania.pl/threads/210271 9. Lubisia: http://www.dogomania.pl/threads/215018 10. Psotka: http://www.dogomania.pl/threads/203048 11. Rex: http://www.dogomania.pl/threads/211062 12. Kuba: http://www.dogomania.pl/threads/215652-APEL-o-zg%C5%82aszanie-ps%C3%B3w-w-drastycznym-stanie-do-programu-UWAGA?p=17759577&viewfull=1#post17759577 13. Rewizor: http://www.dogomania.pl/threads/215092 14. Małgosia: http://www.dogomania.pl/threads/211500 15. Szarik: http://www.dogomania.pl/threads/211677 16. Leoś: http://www.dogomania.pl/threads/208342 17. Moon: http://www.dogomania.pl/threads/141580. 18. Lucky: http://www.dogomania.pl/threads/202216 19. Negro: http://www.dogomania.pl/threads/144456 ufff. chyba tyle... Spalonego Kubusia nie mogę coś rozkminić, ale warto po prostu napisać że chodzi o "Podpalonego psa Kubę z (zapomniałam skąd) -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
ewunian replied to Soko's topic in Okrucieństwo
a weszłaś na oba :P -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
ewunian replied to Soko's topic in Okrucieństwo
Soko, chodzi mi o te z "listy psiaków, aby przerobić je na takie, jakie podałam. Tak wygląda cytowany link: [quote name='Soko'] 4. Lusia: http://www.dogomania.pl/threads/2141...!!!!!!!!!!!!!! - maila pisze arielka186 a tak tylko skopiowany: 4. Lusia: http://www.dogomania.pl/threads/2141...!!!!!!!!!!!!!! - maila pisze arielka186 Za chwilę poprzerabiam linki na poprawne, aby można je było otworzyć w mailu :P -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
ewunian replied to Soko's topic in Okrucieństwo
ja, jeśli wysyłam gdzieś linki z dogo, to w wersji podlinkowanego tekstu, lub link bez opisu (dogomania.pl/threads/123456/ to przykład) -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
ewunian replied to Soko's topic in Okrucieństwo
Z wiadomych mi następców podpalonego Kubusia, na szczęście nikt nie umarł Z bazarku na Kalendarz o Metamorfozach 2011: [quote name='Asior']no to nie może zabraknąć tu Moona, psa odebranego z łańcucha a teraz wygląda tak jego wątek tu: >>KLIK<< [quote name='Asior']i kolejny Lucky został odebrany w ostatniej chwili, nie był już nawet w stanie stać o własnych siłach. a teraz wygląda tak jego wątek tutaj: >>KLIK<< [quote name='agaga21']to ja dodam tadzia. zdjęcia nie są moje ale myślę że inez de villaro i mariamc(które robiły zdjęcia) nie będą miały nic przeciwko ;) http://www.dogomania.pl/threads/144456-Przera%C5%BCaj%C4%85cy-wrak-psa-za-jedyne-p%C3%B3%C5%82-litra-w%C3%B3dki!!!-Szuka-DOMU!!! tadzik wykupiony od właściciela za pół litra wódki... tadzik teraz (nadal szuka domu) Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
ewunian replied to Soko's topic in Okrucieństwo
może i Kuba miał "zadęcie medialne", ale o jego następcach nie było w mediach ni pół słówka... -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
przepraszam za samowolkę, ale Rewizorka zgłosiłam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215652"]TUTAJ[/URL] Jak macie jakieś przypadki, które mogłyby pasować do powyższego wątku, zgłaszajcie! -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
ewunian replied to Soko's topic in Okrucieństwo
http://www.dogomania.pl/threads/215092 Jest jeszcze zagłodzony dog niemiecki Rewizor z Dąbrowy Górniczej, którego udało się w ostatniej chwili wyciągnąć od hycla... zauważony przez joanka40 ... błąkający się po dworcu PKP wśród setek, może tysięcy ludzi - nikt mu nie pomógł, prócz joanki i jej TŻ-ta. 26.09.11 Aktualnie w Domu Tymczasowym... foty z dziś, 06.10.2011 -
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
ewunian replied to Soko's topic in Okrucieństwo
A historia przywiązanego w kojcu i spalonego psa - KUBY i jego dwóch, czy trzech następców, które odbierano dziadowi? Kuba Ali - następca KUBY, którego dziad sprawił sobie kilka dni po odebraniu mu Kubusia - nawet sobie nie wyobrażam przerażenia tego psa, którego umieszczono w cuchnącym spalenizną i benzyną ciasnym "kojcu"... I kilkumiesięczny szczyl - kolejny spadkobierca Kubusiowego łańcucha i kojca... Wątek w Archiwum Dogomanii, niedostępny dla zwykłych użytkowników... -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-e6vJGiiYqNc/To1mSd4NlCI/AAAAAAAAEKw/Qu3k4ZAnrNA/s600/PICT0188.jpg[/url] Nic, ino się w chłopaku zakochać ... -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
ewunian replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
W weekendy jest podobno zamknięty - takie info dostałam już tu kiedyś na wątku... -
zapodajcie linka trochę germańca znam...
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
ewunian replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
iiii? Taka tu cisza... -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
Proszę, chociaż wejdźcie na wątek... skatowana sunia z Winiar: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215488[/url] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
ewunian replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
już mają przewagę... ciotki, ja zagłosowałam już z tydzień temu, przepraszam, że piszę o tym fakcie dopiero teraz... Pierona, jasna cholera! Edit: w ciagu KILKU sekund, co pisałam tego posta, zatwierdziłam go i odświeżyłam stronę KV, przybyło im 5 głosów!? Boot znowu jaki, czy inna bajera? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
ewunian replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
psiaki hooop! klauduś, do kiedy psiaki mają podarowane życie?