Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='ania0112']musiałam natłuc sylwi postów by mogła zdjęcia wstawiac i zdjecie brokata to taka próba czy się udało :eviltong:[/QUOTE] ciekawe :diabloti:
  2. chyba widziałam te posty :evil_lol:
  3. ciekawe... [COLOR=#f0ffff]...................[/COLOR]
  4. [quote name='ania0112']błąd :):)....[/QUOTE] czyzby Ci się pomyliły psiaki?:)
  5. [quote name='WATACHA']Mentor nie gryzie, a przynajmniej nie ugryzł żadnego do tej pory.Nie wiem jakby Mentor się zachował, bo nigdy nie "przegrał", mimo, że przez dwa psy został ugryziony. Teraz już ma 9 lat , więc może Tazzikowi by się udało.[/QUOTE] Heheh znaczy zmęczyliby się chłopaki próbując jeden drugiego zdominowac :D
  6. [quote name='WATACHA']Tzn Najgorsza jest pierwsza chwila, potem reaguje na komendy.Mamy na osiedlu teriera rosyjskiego i kiedyś się ścięły.Więc nie lubi.Zresztą pierwsza bijatyka po wzięciu go ze schroniska była ze sznaucerem olbrzymem.[/QUOTE] Tazzman się nie scina on w tej sytuacji postanawia tez dosiąść... a zasadniczo Tazzman gryzł sie raz... tj jego gryźli a on nie wiedział co jest :splat:
  7. [quote name='marako']Uff, no to dobrze, że już pojechała. A Szura, to która? (poszukam zaraz, już się powoli nie łapie, tyle tych nowych wciąż się pojawia...)[/QUOTE] ja to się nigdy nie łapałam... a teraz jak w weekendy mnie praktycznie przy kompie nie ma to już w ogóle :lol:
  8. [quote name='WATACHA'] ha,ha,ha najgorsze są początki, potem luzik nawet mógłby być[/QUOTE] Tia pewnie kogutowali by dopóki ktorys by nie odpuścił. Nie wiem jak Mentor ale Tazzman w takich sytuacjach nie odpuszcza :shake: ehhhh
  9. [quote name='ania0112']to nie oglądaj bo patrząc na to ujęcie [B]człowiek[/B] ma nieodparte wrażenie, że coś jest nie tak :lol:[/QUOTE] jezu i przeczytałam członek no... :splat:
  10. [quote name='wilczy zew']Kocyk zostanie jedynie gdy Janka nie będzie jechała,bo do pociągu mogę wziąć tylko jednego psa. To weź Fixa.[/QUOTE] Fix w ogóle nie lubi psów :lol: ale pracujemy pracujemy :) Ja głupek trafi na drugiego takiego to pióra lecą :splat: [quote name='marako']Saththa, co do przystanku, to ja też zapraszam, (na taki mini "przedzlot"). Moje dziewczyny lubią facetów... (myślę o Tazziku i Idefixie).[/QUOTE] Dziekujemy :)
  11. [quote name='WATACHA']Bo nikt nie chciał:evil_lol:[/QUOTE] to podłe pomówienia!!!
  12. [quote name='Margi']Jak by co to wiesz,że u nas możesz mieć przystanek.Znaczy we Wrocławiu. Na zjeździe czekamy na Ciebie.[/QUOTE] Dzieki ;) [quote name='wilczy zew']Tak ogólnie,to ja nie wiem jak można jechać na zlot bez psiaka :p[/QUOTE] Sama zostawisz w razie wu Kocyka :) Czasem trzeba sie zastanowić jak bedzie lepiej :) A ja już widze ze Mentor i Tazzman mieliby fajnie :) Tazz nienawidzi dosiadania :diabloti:
  13. Zirka jest wielka :) I Gratulujemy ;)
  14. Oooo ajsne aleście naplotły :lol: [quote name='ania0112'] Sandra a ty z Tazzem przyjeżdzasz?[/QUOTE] Ja to nie wiem czy sama przyjadę a co dopiero z Tazziem... troszku mi do Was daleko w cholerę... Więc mozecie Tazza z rozpiski wyrzucic :)
  15. [quote name='AnkaG']Tia np przyjdzie pies z sąsiedniego namiotu ...[/QUOTE] albo ktoś z sąsiedniego gospodarstwa :razz:
  16. [quote name='wilczy zew']To po co robiłaś :-) [/QUOTE] bo opudrowałam :lol: Ale spoko wrócimy ;) [quote name='ania0112']z tydzień - dwa i dojdziemy do wagi piórkowej :) Tylko mogłoby przestać padać! ona wychodzi 5 razy na dzień ciągle wraca mokra :angryy: a nie mogę jej zmniejszyć tego bo ona bez żenady będzie lała mi po domu zamiast dać znać ze już musi...już pomijajac , ze ona nie chce wychodzić jak pada, wczoraj pół spaceru musiałam ją lekko ciągnąc by szła chociaż ledwo kropiło a dzisiaj rano niestety ulewa i mama musiała początek z nią na rękach iść bo tak chciała uciekać...[/QUOTE] A próbowałaś na ręce i jak najdalej od domu ja wynieść...? ja tak z jamnikiem robiłam jak nie chciał wyłazić. Na ręce i wynosiłam zawsze siknał jak wracał :lol:
  17. [quote name='marako']Niestety ludzie się słabo orientują w nowych stowarzyszeniach, które im jakieś "rodowody" drukują i myślą, że mają czystej krwi sznaucera kupując w pseudo. Mogą zaszpanować, że rodowodowy. A tak naprawdę to koszty własne, jak się dobrej jakości jedzeniem karmi, 3 x szczepi, 2-3 razy odrobacza, odkleszcza itp., dba o sukę w ciąży i dobrze ją karmi (nie mówiąc o koszcie krycia lub utrzymania własnego samca) dobrze przekraczają kwotę z takich ogłoszeń. Hodowla, która sprzedaje szczenięta po 2500-3000 i ma kilka (-naście) miotów w roku może pozwolić sobie na oddanie "peta" nawet za darmo. Ale mała hodowla, która ma miot co 2 lata, niestety w sytuacji gdy zostają jej dłużej niż 10 tyg. szczeniaki, wychodzi na minus, bo utrzymanie szczeniaków na dobrej karmie, profilaktyka, czasem leczenie kosztuje dużo. [SIZE=2]Weterynarze mają lepiej, bo sami ogarniają część spraw po niskich kosztach. Ja np. na odkarmienie miotu zużyłam 200 kg wysokiej jakości karmy, do tego ok. 60 kg mięsa, głównie wołowiny, ok. 60 kg białego sera, olej, jaja, inne produkty. Leki, środki czystości, suplementy itp. chipy, szczepienia, odrobaczenia, profilaktyka p/kleszczowa, obroże, smycze, jeżdżenie do weta itp.[/SIZE] Miałam pecha, bo doszły koszty cesarki, kilka razy jakieś leczenie, gips, zdjęcia rtg itp. Mimo licznego miotu i tak wyszłam na minus, nie licząc koniecznego remontu i zniszczeń w meblach.[/QUOTE] Ale ja nie napisałam tego o Tazzmanie ku potepienia HODOWLI tylko tych pseudo....
  18. Super Figusia;) U Tazzmana na włochy w uszach pdoziałało troche powyrywałam. ale ze troche to raczej moja wina bo ja straszliwie nie przekoanna byłam do tego co robiłam :splat:
  19. [quote name='marako']Jak kupowali olbrzyma pod Wrocławiem, to pseudo. Mieli po 800 zł wyrośniętego już samca, więcej niż półroczniaka. (Mirosławice chyba, ale nie dam głowy, bo były dwa ogłoszenia w okolicach Wrocławia, jeden po 1200, drugi po 800, w obu miejscach ostatnie, już mocno wyrośnięte). Jak mniejszego niż olbrzym, to nie wiem.[/QUOTE] ja pitole za ile?????? Ja wiem, ze Tazz jest niewystawowy ale mnie kosztował mniej :diabloti:
  20. [quote name='JankaBezZiemii'],,przystosowany do spania na dworze" :angryy: cały czas mnie to wku....wia[/QUOTE] jak ja bym ich przystosowała to by im się gorzej zrobiło. krwa mać.
  21. [quote name='PaulinaT']A to moja Layla w obróżce, która ma chyba ze 2 lata. Tak więc nie dość że piękna to jeszcze trwała :) [ATTACH=CONFIG]12603[/ATTACH][/QUOTE] Piekna obroża;)
  22. [quote name='3 x']Prodziu tak robi Prodzi jest jak różdżkarz - znajdzie każda wodę w lesie ;)[/QUOTE] to jak Tazzman kurde
×
×
  • Create New...