Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='AnkaG']Obo oby - wyjazdy są fajne :) Ja mam 100 km nad morze a bywam ostatnio raz na 3 lata ...[/QUOTE] Tia ja nie pamietam keidy ostatnio byłam nad Polskim morzem :splat: jakos z 4-5 lat temu a zasadniczo też mam blisk o:lol:
  2. [quote name='zerduszko']Mowilam, ze Twoje foty maja cos w sobie :) * odnosnie wygranej w konkursie.[/QUOTE] Mówiłaś :) Dziękuję :) [quote name='Margi']Fajne te zdjęcia zrobione o zmierzchu.Tazzmanek kocha wodę to i nie mógł się z nią rozstać.:lol: Gratulacje wygranej.[/QUOTE] Trochę je pokolorowałam i zrobiły się bardzo urokliwe ;) I dziękuję :) Bardzo mnie zaskoczyli :lol:
  3. Kuszeńka jest BOSKA! :) i tego prosze się trzymać;)
  4. Uuuuuua ale jedna ręka tojak na westernach... a to koń nie musi być przyzwyczajony? Bo to sie wodze inaczej ukłądają...
  5. ale nie obóz konny?...
  6. [quote name='ulana']Wiedziałam, wiedziałam! :)[/QUOTE] :lol: Fixowa żółta to samo;)
  7. [quote name='JankaBezZiemii']toś się odgryzła :evil_lol: ja poczekam - cierpliwość to cnota :p[/QUOTE] Na FB Cię nie ma? :)
  8. [quote name='JankaBezZiemii']ja mam fb ,,pustego" żeby móc czytać ale fotek wilczej też nie widzę tam :shake: a Wy dziewuchy niedobre!!!! dać Wam palec to całą rękę od razu by chciały!!! są foty? są !! jęczybuły :diabloti:[/QUOTE] PHI! Na fb jest pychol :loveu:
  9. [quote name='wilczy zew']Swiatło też jest świetne :)[/QUOTE] to przed 19 było wiec sie było chyliło juz;)
  10. [quote name='wilczy zew']miszczu :) [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1 nad jeziorem/DSC_3636M_zpsddb5a6b2.jpg[/URL] [/QUOTE] Noooo tez mi się to zdjęcie straszliwie podoba :iloveyou: Na 1 planie Sznupek i w wodzie snzupek :loveu: Az jeszcze raz :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1 nad jeziorem/DSC_3636M_zpsddb5a6b2.jpg[/IMG] Ale Historia sie nie skończyła... POkerek pobiegł, Tazzmanek został... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3637Kopiowanie_zps188da09e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3637Kopiowanie_zps188da09e.jpg[/IMG][/URL] I Zdurniał :evil_lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3639Kopiowanie_zps9f28d744.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3639Kopiowanie_zps9f28d744.jpg[/IMG][/URL]
  11. Spojrzałam w domu z domowego kompa i jest lepiej :) w pracy mam coś z ustawieniami :)
  12. [quote name='eria']pooglądałam ! :) cudnie tam jak zawsze, i co ja widzę - Sandra była ! Liczę,że w przyszłym tygodniu też odwiedzi Magdę i się spotkamy !!![/QUOTE] Aaaaa tu Cie powiało najpierw a później do mnie :lol: A ja dopeiro teraz zauwazyłam, ze zdjecia moje sa :lol: bo Margi ze szczeniakami widziałam, ale mnie juz nie :lol: [url]http://i62.tinypic.com/qn2r6w.jpg[/url] Magda jaks ię na Fixa ucieszyła :) [url]http://i62.tinypic.com/zj9o1z.jpga[/url] Tazman na Magde... pociagnał mnie Menda ejdna :razz: I tak patrze na to Twoje zdjęcie... nic nie wiedac kurde a wydawało mi sie ze było widac takie ciemne wyszło hmmmmm
  13. [quote name='eria']nooooo nieee !! w przyszłym tygodniu też Cię widzę u Magdy !!![/QUOTE] Co nie? co nie?? ;) i bez szans :mdleje:
  14. [quote name='malawaszka']nadinterpretacja :lol: kropeczki losowo poszły :lol: nie no do 200 zł, ale teraz nie wydam tyle na telefon :shake:[/QUOTE] to nie kropkuj losowo w takich sprawach :razz:
  15. [quote name='malawaszka']da się wymienić - za jedyne .... :shock: a obecnie trzymam kase na Lunę, Dropsa i Zgredka... więc telefon zaczeka, działa póki co na szczęście[/QUOTE] 4 cyfry wymiana?? zesz w dupe
  16. marako ja zapalenie krtani miewałam notorycznie. i u mnie wolno postepowało. od lekkiej chrypy po niemożnosc wyduszenia z siebie słowa czasem po półtora tygodnia. bedzie dobrze 3mamy kicuki. Za Grace tez trzymamy! Starośc każdego dopada :( Co macie w planie?:) Wasia.... nie da sie wymienic szybki? Co za telefony robia teraz :shake:
  17. [quote name='3 x']dziękujemy Ci dobra kobieto ;) [/QUOTE] A proszę;) [quote name='3 x'] powiem Ci, że masz podwójny powód do dumy bo Fixio też się odbija w wodzie ;) czego nie raczyłas zauważyć :mad:[/QUOTE] O zesz w du pcie rzeczywiście :D :cool1::multi: :B-fly:
  18. O jaaaaa ludzie robią zwierzątka z tego :cool1:
  19. [quote name='Małgorzata Noga']No to filmik masz , części też to zaczynaj produkcję :lol:[/QUOTE] poczekam na wypłatę :splat: Bo w weekend jest w szczecinie wystawa i ciułam na szaleństwa :evil_lol:
  20. Ooooo nie trzeba mieć takie palstikoweeee coś.... :( i duuuuu pa :) edit Znalazłam na allegro :diabloti:
  21. [quote name='malawaszka']a tamten kamień w wodzie cały czas mnie okłamuje, że jest czwartą dużą czarną głową :splat:[/QUOTE] tez miałam problem :0 Ale Diorka delikatnie do wody wchodzi więc to niemożliwe aby to ona była :D
  22. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3647M_zps5463395c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3647M_zps5463395c.jpg[/IMG][/URL] A Poker to miotowy brat Irka od Ahedok :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3649M_zps634d47d2.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3649M_zps634d47d2.jpg[/IMG][/URL] A Tazz lezał tazzman po powrocie dodomku. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3652M_zpsa52b6c43.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3652M_zpsa52b6c43.jpg[/IMG][/URL] :) Koniec :)
  23. Pęęęęęęęęęęędzikiem :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3626M_zps0b4a7d51.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3626M_zps0b4a7d51.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3631M_zps9a9e4ce9.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3631M_zps9a9e4ce9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3633M_zpsb0140ba9.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3633M_zpsb0140ba9.jpg[/IMG][/URL] Ta tez mi sie straszliwie podoba :) I plan Poker, II TAzzman [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3636M_zpsddb5a6b2.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3636M_zpsddb5a6b2.jpg[/IMG][/URL] Tazz Głupek :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3639M_zps5832ed53.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3639M_zps5832ed53.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3640M_zps77223858.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3640M_zps77223858.jpg[/IMG][/URL] Poker się pieknie prezentuje;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3646M_zpsc614d4f5.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3646M_zpsc614d4f5.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3613M_zps6ba20cd3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3613M_zps6ba20cd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3614M_zps8bab75f0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3614M_zps8bab75f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3615M_zps58dacb68.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3615M_zps58dacb68.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3619M_zps9a62fd00.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3619M_zps9a62fd00.jpg[/IMG][/URL] Jestem strasznie dumna z tej Fotki ;) Odbicie Tazzia w wodzie :loveu: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3620M_zps9c532df2.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3620M_zps9c532df2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3625M_zpsae2cbd9f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_3625M_zpsae2cbd9f.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...