Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Jakbym patrzyła na nią na żywo ;) A ta droga pośród drzew... Piękna polska jesień ;)
  2. Ja właśnie z rzeczonego wybiegu wróciłam ;) I Nawet na Unii Lubelskiej wracając widziałam samoyeda z parą ludzi ;) I tak sobie o Was pomyślałam i wracam a tu prosze żyjecie ;) Pozdrawiam ;)
  3. No toż to normalnie apokalipsa jakaś byłaby... (fajne zdjęcia:))
  4. [quote name='Tekla64']Sandro ale ja jestem leniwa i ciacham je maszynkum i to nie profesjonalnie ino tak na czuja hihihi ale staram sie naprawde, moze kiedys dojde do tego ze beda poprawnie zrobione choc maszynka . [/QUOTE] Jak dla mnie to nie jest leniwość :cool3: W końcu jakbyś była taka leniwa to by Ci psy zarastały :evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='kaho']W prawa reka i noga powinny byc wolne aby moc zareagowac czy chocby pokazac komende:cool3: (w koncu nie zawsze uzywasz glosu;)).[/QUOTE] A nie mogę komendy pokazać lewą ręką? Tj ok, Tazz też chodzi przy lewej bo tak właśnie w przedszkolu i teraz na PT nas nauczyli. Tak sobie tłumaczę, że w moim przypadku robie wszytsko prawą ręką bom praworęczna stąd smycz w lewej mi odpowiada, ale np osoba leworęczna może by wolała po prawej mieć psa... Hmmm, strasznie to ciekawe :)
  6. Pewnie ;) U Ciebie jeszcze pal licho, że się tak wyrażę bo wolisz jak pikne eleganckie, ale ja bym miała gorzej skoro wole zarośnięte jeśli byłby wystawowy ;)
  7. [quote name='Tekla64']Sandra ja wiem ze tobie sie podobaja ale ja lubie jak sa zrobione hihihi i Dona mnie dobija bo ona zarasta jak dzikus w zastraszajacym tempie, nie to zebym ja z tego powodu dyskyminowala ale krotko jest dla mnie piekna ta elegancja Dony po 5tym dniu od ciecia. bardzo mnie cieszy ze ci sie podbala fotografia Jaśka z Dona mnie ona sie tez bardzo podoba [/QUOTE] Em ja tak tylko sobie nadmieniłam...:oops:
  8. Oj się chyba zdenerowował, że mu dołek zajeli? [URL]http://images8.fotosik.pl/503/41aea49485475f7emed.jpg[/URL] Poza tym zapasy świetne ;) A jeszcze sobie nadmienie, że mi sie strasznie takie zarośnie podobają :loveu::loveu:
  9. [quote name='Fides79']hmmmm, ale ja nie palę (już nie ;) )[/QUOTE] Dlatego Felusia możesz prowadzić w prawej ręce ;) A na powaznie też kiedyś słyszałam, że po lewej powinny ale nie mam pojęcia w sumie czemu ;)
  10. [QUOTE]jambi_ [INDENT] tak Saththa, Aron zawsze tak miał zaraz po strzyżeniu :lol: teraz mu przeszło, ale teraz to mu już coraz więcej rzeczy przechodzi :shake:[/INDENT] [/QUOTE] Ahhh więc czeka mnie dużo takich głupawek... Chociaż dziś już jest postęp podczas głupawki komenda równaj i wykonana nagrodzona smakiem wygrywa z głupawką :multi: Nie wiem cóż można na to napisać... :niewiem: Nic nie wydaję sie dobre... :calus: [QUOTE]eria [INDENT] śmiesznie wygląda hihih, ale dobrze ,że grzywka długa- ratuje ona nieco sznaucerowy wizerunek :smile:[/INDENT] [/QUOTE] Jak dla mnie on ostrzyżony zawsze śmiesznie wygląda :lol: Gdyby nie miał takiej długiej głowy to wyglądałby jak szczeniak z zaczątkami brody :eviltong: [QUOTE]Tekla64 no troche nowego psa masz!!! ale teraz juz bedziesz wiedziala co i jak z broda i to ino raz tak bedzie wygladal.[/QUOTE] Mam nadzieję, że teraz sobie poradze :oops::oops: [QUOTE]moje po wypuszczeniu ze stoly dostaja gupawki a[/QUOTE] W sumie dobrze, że mam tylko jednego :cool1:
  11. [quote name='eria'] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2764/dsc6096n.jpg[/IMG] [/QUOTE] Ohhhh Jakie świetne, śliczne ahhh genialne :loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='eria']Nie, bron boze nic nie zmalowała :) Tylko mieliśmy zebranie wszystkich pracowników kliniki od 20.30 do 23.20 ... i ledwo zdążyłam na ostatni autobus do domu.[/QUOTE] Oj w takim wypadku to rzeczywiście lepiej Foxi przyzwyczaić i przynajmniej sie trochę wyspać... :)
  13. [quote name='weszka']I ja witam cię u nas :) Z piłeczki jest już tylko połówka - słusznie ta mordeczka ma na imię Demolka ;) [/QUOTE] jak to mi kiedyś ktoś mądry powiedział "grunt to dobrze wybrać imię" :evil_lol::evil_lol: Niestety przypomniałam sobie o tym jak już Futro moje było Tazzmanem od diabła tasmańskiego... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A piłeczkę trzeba kupić nową :cool3:
  14. Hmmm a więc jamnik jak nie jamnik. Wygląd jamnika charakter pluszowego misia. Nie wredny, nie złośliwy nie szczekacz, nie podjudzacz, nie awaturnik.. :loveu: Mogłam na luźnej smyczy przejść koło dużych ujadających na nas psów a Tami miał to w (_i_)... To takie lekkie przybliżenie charakteru tego piesa;) Ja nie popędzam tej historyjki o strzyżeniu ja poczekam :) [QUOTE]a nie :eviltong: , bo to nie miało być "Saththa" tylko odmienione przez przypadki - "obiecałam -napisze tak jak bym to powiedziała - Satsze", to teraz jak to zapisać? :evil_lol: [/QUOTE] Hmmmm niegdy z polskiego dobra nie byłam :lol: Myślę, żę najprościej Sandrze :lol: Gdybym pamietała kto do mnie napisał Saththa to bym poprosiła o odmianę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam ;)
  15. [quote name='Fides79']hi hi hi a cóż to za nowa teoria, ze pies ma chodzić przy lewej nodze??[/QUOTE] Żeby prawa mogła palić na spacerach ;)
  16. Brak słów na takie zachowanie ;/ Brak słów!
  17. Ah z tym nagadaniem to się zgadzam ;) z 10 stron miałam do nadrobienia :) W między czasie spacer z psem jedzenie papierosek płatki ale już skończyłam ;) Ahh jak ja zazdroszczę Ci tej sfory... I tych jajek a jajek to już w ogóle :) Pozdrawiam i przesyłam głaski ;)
  18. [quote name='weszka']Podsumowując - nic nie zastąpi zdrowego rozsądku właścicieli i podstawowego posłuszeństwa u wszystkich psów i tych małych i średnich i dużych. Furliszon pozdrawia wszystkich :loveu: dla złagodzenia atmosfery :razz: [url]http://lh6.ggpht.com/_gxmfpROZQsE/TLyuK1juCeI/AAAAAAAAGLk/zyBEWTxm1WA/s512/DSC_0019.JPG[/url][/QUOTE] Ahhhh jaka śliczna futrzasta mordka trzyma piłeczkę ;) Sliczna jest ;) A z powyższym cytowanym zdaniem się zgadzam i sie witam również: Dzień Dobry :)
  19. Ło ile zdjęć ;) Zdjęcia zwierzakowe czarno- biało(trochę brązowe) sliczne. Fajna mieszanka ;) A apropo tego olbrzymka... To tak jest niestety ale co ja tam mówić będę... Jak Tazz zaczyna mi szybciej dyszeć lub dziwnie oddychać to ja zawału dostaję... Mój Tamiś miał problemy z oddychaniem przed TM... I taką nerwicę mam... Pozdrawiamy :)
  20. [quote name='jambi_']: :fadein: a jaki był Twój pierwszy Saththa? [/QUOTE] Ahhh niesamowity był... [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG] 12 kilowy jamnik Tami ;) Kiedys go Wam przedstawię :) [quote name='jambi_'][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] juz kilka razy miałam się zabrać do opowieści o strzyżeniu, którą opiecywałam Sathth - Sathth... no, Pani od Tazza [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/eviltongue.gif[/IMG], [/QUOTE] Tak tak ja pamietam cały czas i czekam też czas cały wciąż i wciąż [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/cool3.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/cool3.gif[/IMG] [quote name='Fides79'] trzeba było napisać, że Sandrze obiecywałaś i było by prościej :lol:[/QUOTE] Właśnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Swoją drogą zabrakło tylko "a" :cool3:
  21. [quote name='jambi_']noooo bródka nieco krótka..., żeby nie powiedzieć... drastycznie krótka :evil_lol: Tazz jak widzę niezbyt zadowolony :razz: [B][COLOR=Indigo]Tazz nie zadowolony bo ma uszka rozwalone... Podejrzewam, że jak Pani go maszynką to sie ruszał i pocharatane troszkę były.. A teraz po użyciu przez niego pazurów na rzeczonych uszach są nie ładne rany i w związku z tym jutro jedziemy do weterynarza ehhh:([/COLOR][/B] a Ty wiesz, że Aron też tak zawsze miał? :hmmmm: jakby im było lżej bez tego futra... albo zimniej, i dla rozgrzewki odwalają te podskoki :evil_lol: [B][COLOR=Indigo]Tuz to jakiś szał pepka z tym szarpaniem smyczy... I mówisz, że Aron też tak zawsze? [/COLOR][/B] [/QUOTE] [quote name='Fides79']łooo matulu jak on wygląda bez tej brody :mdleje: niech szybciutko odrasta ;)[/QUOTE] Odrosnie, odrośnie nie ma się co bać:) Wygląda rzeczywiście inaczej ale w sumie nie jakoś bardzo tragicznie, spodziewałam się gorzej :)
  22. Ahhh witamy, witamy :loveu: W zeszłą środę Futro było u fryzjera. Pani owinęła się błyskawicznie 2 godziny i 10 minut po tym jak wyszłam od niej zostawiając psa zadzwoniła do mnie, że psiak do odbioru... :crazyeye::crazyeye: Tazz opitolony, jak zawsze króciutko :p Niestety z tej brody przeze mnie zapuszczonej dużo się uratować nie udało. Zreszta zanaczyłam Pani, że w momencie jesli miałoby być to b. bolesne, żeby ją ścieła w pizdu bo to przecież moja wina i bez sensu aby pies cierpiał przez moje zaniedbanie wynikające z niewiedzy i braku doświadczenia :shake::shake::shake: [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/7880/dscn0142kp.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4421/tazzt.jpg[/IMG][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9462/dscn0146l.jpg[/IMG] No i teraz ja czekam aż mi z powrotem futro zarośnie :cool3::cool3: A tymczasem musze się uporac z głupawką która zawsze nastepuję po usunięciu futra ehh. Ja nie wiem o co chooooooo :diabloti: Ale zachowuje się tak jakby wraz z wlosem usuneli mu część mózgu... :mad::mad: Nastepuje szarpanie, gryzienie i wariacja na punkcie smyczy na spacerze... A ja nie wiem czemu tak mu się dzieje :-( Nic przezyje pozdrawiamy ;)
  23. [quote name='jambi_']Pan Hakima odpowiedział na to - kundel, co wytłumaczył mi później w ten sposób, że lepiej żeby nie wiedzieli, że to Azjata, bo strach pomyśleć co by się działo gdyby te swoje pitty wymienili na Azjaty... [/QUOTE] Strach to chyba mało powiedziane. Tuż to byłaby masakra. Wole nie mysleć co by się działo na osiedlach, blokowiskach i czasem też na wybiegach :O
  24. Halooo ;) Dzień Dobry? Zyjecie? Na spacerze się zgubili? Czy aż taka uczelnia nie dobra tak czas zajmuje? Ja apeluje o cokolwiek :p jakies foty albo historyje :)
  25. [quote name='Fides79'] Felutek został utulony, wygłaskany, wydrapany i wymiziany :fadein: a oto dowód: [URL]http://img181.imageshack.us/img181/4002/dscn5730.jpg[/URL][/QUOTE] Dziękuję bardzo za przekazanie czułości ;) A zaznaczone zostało, że od cioci Sandry? Bo jak nie to ja proszę raz jeszcze i zaznaczyć koniecznie od kogo :evil_lol:
×
×
  • Create New...